İstanbul'da  İngilizce Dersleri merkezimizdeki İstanbul'da  İngilizce Dersleri birimlerimizde devreye giren İstanbul'da  İngilizce Dersleri programı.

İSTANBUL’da  İNGİLİZCE DERSLERİ PROGRAMI 

İstanbul’da  İngilizce Dersleri Program İçeriği

1 – İstanbul’da  İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İstanbul’da  İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenciden oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

İstanbul’da  İngilizce Dersleri merkezimizdeki İstanbul’da  İngilizce Dersleri birimlerimizde devreye giren İstanbul’da  İngilizce Dersleri programında, rahat ve samimi bir ortamda İngilizcenizi geliştirmek istiyorsunuz ama bir zamanlar okulda bir ders kitabını takip ederek ve sıkıcı (sıkıcı egzersizler) yaparken öğrenmek istemiyorsunuz.  Doğru yere geldiniz. İstanbul’da  İngilizce Dersleri eğitim merkezindeki  İstanbul’da  İngilizce Dersleri  programları ile   İngilizce öğrenmeye benzersiz bir yaklaşım sunuyoruz. 20o1′ den beri İstanbul’da  İngilizce Dersleri  programları sunuyoruz. İstanbul’da  İngilizce Dersleri merkezimizdeki İstanbul’da  İngilizce Dersleri birimlerimizde devreye giren İstanbul’da  İngilizce Dersleri programında  öğretmenlerimiz deneyimli ana dili konuşanlardır ve İstanbul’da  İngilizce Dersleri merkezimizdeki İstanbul’da  İngilizce Dersleri birimlerimizde devreye giren İstanbul’da  İngilizce Dersleri programında yenilikçi yöntemimiz konuşma ve düzeltmeye dayanmaktadır.

Konuş, Konuş, Konuş

İngilizce‘de makul bir seviyeniz var, ancak bir İngilizce konuşma sırasında kendinizi net ve tam olarak ifade etmekte zorluk çekiyor musunuz?  İstanbul’da  İngilizce Dersleri merkezimizdeki İstanbul’da  İngilizce Dersleri birimlerimizde devreye giren İstanbul’da  İngilizce Dersleri programında İngilizce konuşma atölyelerimiz İstanbul’da  İngilizce Derslerin de konuşulan İngilizcenizi geliştirmeye odaklanmıştır.

Sadece Bir Saniye!

Sadece İngilizce sohbet etmek değil. İstanbul’da  İngilizce Dersleri merkezimizdeki İstanbul’da  İngilizce Dersleri birimlerimizde devreye giren İstanbul’da  İngilizce Dersleri programında ve İstanbul’da  İngilizce Dersleri konuşma atölyelerimizde, konuşma İngilizcesinde akıcı konuşmanıza yardımcı olmayı amaçlayan bir konuşmadır. İstanbul’da  İngilizce Dersleri merkezimizdeki İstanbul’da  İngilizce Dersleri birimlerimizde devreye giren İstanbul’da  İngilizce Dersleri programında, Dil bilgisi ve kelime bilginizi de geliştireceksiniz. .

İngilizce Akademik Eğitim  tamamen bununla ilgili.

İngilizce öğrenmenin (aslında tüm öğrenmenin) İstanbul’da  İngilizce Dersleri merkezimizdeki İstanbul’da  İngilizce Dersleri birimlerimizde devreye giren İstanbul’da  İngilizce Dersleri programında ilginç olması gerektiğine ve dişçiye gitmek gibi acı verici bir gereklilik olmadığına inanıyoruz. Hepsi bu kadar değil üstelik metodumuz eğlenceli olsa da etkilidir. İstanbul’da  İngilizce Dersleri programları ile İngilizce dersler almaya başlarsanız, İngilizce yöntemiyle hızlı bir şekilde gelişeceksiniz

Merak ediyor olabilirsiniz ……

… Ne tartışıyoruz. İstanbul’da  İngilizce Dersleri merkezimizdeki İstanbul’da  İngilizce Dersleri birimlerimizde devreye giren İstanbul’da  İngilizce Dersleri programında  sizi ilgilendiren konuşma konuları buluyoruz: İstanbul’da  İngilizce Dersleri merkezimizdeki İstanbul’da  İngilizce Dersleri birimlerimizde devreye giren İstanbul’da  İngilizce Dersleri programında,konuşma sırasında tartışmada kullanabileceğiniz yeni kelimeler ve ifadeler buluyoruz.

Dilbilgisini seviyorum!

İstanbul’da  İngilizce Dersleri merkezimizdeki İstanbul’da  İngilizce Dersleri birimlerimizde devreye giren İstanbul’da  İngilizce Dersleri programlarında ayrıca dil bilgisi hatalarını düzeltiriz, dilbilgisini açıklarız ve ifadenizin bir sonraki seviyeye ulaşmasına yardımcı olacak İstanbul’da  İngilizce Derslerinde yeni bir dil bilgisi noktası sunarız.

Küçük gruplar

Hiç 10, 15, 20 diğer öğrenciyle sınıfta bulundun mu? Bu sınıflar, birçok yazılı alıştırma ile öğretmenlerin egemenliğine yatkındır. Çok şey öğrenmiyorsun değil mi? İngilizce Akademik Eğitim’de  küçük sınıflarımızda dersler  İstanbul’da  İngilizce Dersleri merkezimizdeki İstanbul’da  İngilizce Dersleri birimlerimizde devreye giren İstanbul’da  İngilizce Dersleri programında  Zamanın% 90’ı 3 ila 7 kişi arasında ortalama 4 katılımcı ile gerçekleşir. Bu şekilde İstanbul’da  İngilizce Dersleri programlarında herkes konuşma şansı elde eder.