İstanbul’da  İngilizce Dersleri Programı

İstanbul’da  İngilizce Dersleri Program İçeriği

1 – İstanbul’da  İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İstanbul’da  İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenciden oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

Rahat ve samimi bir ortamda İngilizcenizi geliştirmek istiyorsunuz ama bir zamanlar okulda bir ders kitabını takip ederek ve sıkıcı (sıkıcı egzersizler) yaparken öğrenmek istemiyor musunuz? Doğru yere geldiniz. İstanbul’da  İngilizce Dersleri eğitim merkezindeki  İstanbul’da  İngilizce Dersleri  programları ile   İngilizce öğrenmeye benzersiz bir yaklaşım sunuyoruz. 20o1′ den beri İstanbul’da  İngilizce Dersleri  programları sunuyoruz. Öğretmenlerimiz deneyimli ana dili konuşanlardır ve yenilikçi yöntemimiz konuşma ve düzeltmeye dayanmaktadır.

Konuş, Konuş, Konuş
İngilizce’de makul bir seviyeniz var, ancak bir İngilizce konuşma sırasında kendinizi net ve tam olarak ifade etmekte zorluk çekiyor musunuz? İstanbul’da  İngilizce Dersleri  merkezimizdeki İngilizce konuşma atölyelerimiz konuşulan İngilizcenizi geliştirmeye odaklanmıştır.

Sadece Bir Saniye!
Sadece İngilizce sohbet etmek değil. İstanbul’da  İngilizce Dersleri konuşma atölyelerimiz, konuşma İngilizcesinde akıcı konuşmanıza yardımcı olmayı amaçlayan bir konuşmadır. Dilbilgisi ve kelime bilginizi de geliştireceksiniz. .

İngilizce Akademik Eğitim  tamamen bununla ilgili.
İngilizce öğrenmenin (aslında tüm öğrenmenin) ilginç olması gerektiğine ve dişçiye gitmek gibi acı verici bir gereklilik olmadığına inanıyoruz. Hepsi bu kadar değil üstelik metodumuz eğlenceli olsa da etkilidir. İstanbul’da  İngilizce Dersleri programları ile İngilizce dersler almaya başlarsanız, İngilizce yöntemiyle hızlı bir şekilde gelişeceksiniz

Merak ediyor olabilirsiniz ……
… Ne tartışıyoruz. İstanbul’da  İngilizce Dersleri programlarında sizi ilgilendiren konuşma konuları buluyoruz: Konuşma sırasında tartışmada kullanabileceğiniz yeni kelimeler ve ifadeler buluyoruz.

Dilbilgisini seviyorum!
İstanbul’da  İngilizce Dersleri programlarında ayrıca dilbilgisi hatalarını düzeltiriz, dilbilgisini açıklarız ve ifadenizin bir sonraki seviyeye ulaşmasına yardımcı olacak yeni bir dilbilgisi noktası sunarız.

Küçük gruplar
Hiç 10, 15, 20 diğer öğrenciyle sınıfta bulundun mu? Bu sınıflar, birçok yazılı alıştırma ile öğretmenlerin egemenliğine yatkındır. Çok şey öğrenmiyorsun değil mi? İngilizce Akademik Eğitim’de  sınıflarımız küçük. Zamanın% 90’ı 3 ila 7 kişi arasında ortalama 4 katılımcı ile. Bu şekilde İstanbul’da  İngilizce Dersleri programlarında herkes konuşma şansı elde eder.