İngilizce derslerinde İyi İngilizce Derslerinin  Dokuz Unsuru nedir hakkında bilgi

İYİ İNGİLİZCE DERSLERİNİN DOKUZ UNSURU HAKKINDA BİLGİLER

İyi İngilizce Derslerinin  Dokuz Unsuru Konusunda Açıklamalar

 

1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )ri olabilir. 
2 – İngilizce Dersleri ( 4 Kişilik Gruplarla  İngilizce Dersleri )

İyi İngilizce Derslerinin  Dokuz Unsuru konusunda aşağıda açıklamaları yaparken akla gelen  soru  İngilizceyi gerçekten olağanüstü kılan nedir ? Belki son zamanlarda Amerika Birleşik Devletleri’ne gittiniz ve İngilizce iletişim becerilerinizle mücadele ediyorsunuz. Bu İyi İngilizce Derslerinin  Dokuz Unsurundan biri olabilir. Belki de Los Angeles  gibi büyük bir şehirde bulunuyorsunuz ve nadiren İngilizce pratik yapma ve geri bildirim alma şansınız var. Belki de çalışmak için özel bir İngilizce öğretmeni buldunuz, ancak dersin kalitesinden emin değilsiniz. İyi İngilizce Derslerinin  Dokuz Unsurundan diğeri olan İngilizce öğretmeninizin gerçekten  kaliteli eğitim verip vermediğini nasıl anlarsınız? Bugünün makalesinde, sizin için İngilizce dersleri aldığınız  sınıfın doğru  olup olmadığını öğrenmek için  İyi İngilizce Derslerinin  Dokuz Unsurunun ne olduğunu  öğreneceksiniz.

1. Her sınıf için açık hedefler : İyi İngilizce Derslerinin  Dokuz Unsurundan biri olan bu İngilizce derslerini bir nedenden dolayı alıyorsunuz. Sonuçlara ihtiyacınız var! İyi İngilizce Derslerinin  Dokuz Unsuru konusunda dersinizin odak noktası sonuçlar üzerinde olmalıdır.

 

2. Eğlenceli ve motive edici bir atmosfer: İyi İngilizce Derslerinin  Dokuz Unsurundan diğeri de sınıf kendinizi rahat hissettiğiniz bir konumda mı  yoksa size ilkokuldaki günlerinizi mi hatırlatıyor ? Tüm enerjinizi öğrenmenize ayırabileceğiniz  bir zamanda dersler veriliyor mu?

 

3. Öğrenci konuşma süresine odaklanma:  İyi bir İngilizce dil dersi yaklaşık% 80 öğrenciye konuşma süresi sağlar. Öğretmen zamanın sadece% 20’sinde  veya daha azında  konuşmalıdır.  İyi İngilizce Derslerinin  Dokuz Unsurundan biri de her dersin sonunda konuşmaktan bitkin olmalısınız!

 

4. Ders ve günlük yaşam arasında açık bir bağlantı: İngilizce dersiniz iş yerinizdeki ve toplumunuzdaki günlük durumlara odaklanmalıdır . İngilizce Öğretmeniniz  sizin ihtiyaçlarınıza göre davranmalı.  Yeni becerilerinizi sınıf dışında nasıl ve ne zaman kullanabileceğinize dair İyi İngilizce Derslerinin  Dokuz Unsurunda  açık bir kanıt olmalıdır.

 

5. Anında hata düzeltmesi: Özel İngilizce  dersleri alıyorsanız, hatalarınız derhal düzeltilmelidir. Aynı hataları tekrar tekrar yapmamak önemlidir ve buda İyi İngilizce Derslerinin  Dokuz Unsurundan diğer biridir.

 

6. Hesap verebilirlik ve yüksek beklentiler: İngilizce dersinizin yazılı bir testi içermesi gerekmese de, ilerlemeniz bir şekilde ölçülmeli ve öğrendiğiniz yeni materyalden sorumlu tutulmalısınız.

7. Kültürel bilgi ve becerilerin entegrasyonu: Sadece akademik makaleler yazmak için becerilerinizi kullanmayı planlamıyorsanız, İngilizce öğrenmek gramer, kelime bilgisi ve telaffuz ile ilgili değildir. İletişim kurabilmek için İngilizce öğreniyorsunuz.

8. İlham veren ve iyi seyahat eden öğretmen: İngilizce Öğretmeniniz size ilham vermiyorsa ne kadar ilerleyeceğinizi düşünüyorsunuz ? Öğretmeninizin dinamik bir tarzı, ilgi çekici bir kişiliği ve olumlu bir tonu olmalıdır.

 

9. Dil öğrenme yolculuğunuz için rehberlik ve koçluk: Pek çok sınıf size asgari olanı verir. Size iletişim kurmanız gereken dil bilgisi, kelime bilgisi ve kelime öbeklerini öğretiyorlar. Peki İyi İngilizce Derslerinin  Dokuz Unsurundan biri sayılan size dil öğrenme sürecinde  rehberlik ediyorlar mı?