Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Sınavı Programı

Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Sınavı Programı İçeriği

1 – Kadir Has Üniversitesi İngilizce Hazırlık Sınavı ( Birebir Özel Hazırlık Sınavı Dersi )
2 – Kadir Has Üniversitesi İngilizce Hazırlık Sınavı ( 4 Kişiden Oluşan gruplarla Hazırlık Sınavı Dersi )

1 – KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE HAZIRLIK SINAVI ( BİREBİR ÖZEL HAZIRLIK SINAVI DERSİ ): Kadir Has üniversitesi hazırlık sınavı platformunda verilen özel Kadir Has üniversitesi İngilizce hazırlık sınavı  dersleri kapsamında en belirgin özelliği öğrenci çıkarı olan, içeriği tamamen öğrencinin sınıf geçmesi veya hazırlık sınavını atlaması amacı ile tamamen çağdaş öğretim teknikleri, en son sınav geçme  taktiklerini veren açıklamalar, öğretici ve sinerji yaratıcı bilgilerle yüklü programların profesyonel bir anlayışla desteklediği Kadir Has üniversitesi İngilizce hazırlık sınavı programına  özel ders almak üzere katılan  öğrenciye Kadir Has üniversitesi İngilizce hazırlık sınavı programının  uygulanacağı gün ve saatleri belirleme imkanı verilir. Bu imkanın verilmesi ile aday öğrenci günlük yaşamında bir değişiklik yapmadan ihtiyacı olan  Kadir Has üniversitesi İngilizce hazırlık sınavı eğitimini alabilir. Öğrenciye verilmesi gereken Kadir Has üniversitesi İngilizce hazırlık sınavı derslerinin sayısı ,seviye sınavı yapılarak sınavdan elde edilen bulgulara bakılarak belirlenir. Ayrıca,aday öğrencinin katılacağı Kadir Has üniversitesi İngilizce hazırlık sınavı ve üniversitenin sınav formatı ve eğitimin türü de kaç Kadir Has üniversitesi İngilizce hazırlık sınavı için kaç ders verilmesi gerektiği konusunda yardımcı olur.


2 – KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE HAZIRLIK SINAVI ( 4 KİŞİDEN OLUŞAN GRUPLARLA HAZIRLIK SINAV DERSİ ):
Kadir Has üniversitesi hazırlık sınavı eğitimleri için düzenlenen özel eğitim departmanında  Kadir Has üniversitesi İngilizce hazırlık sınavı dersleri etkinliklerinde,  seviyeleri olabildiğince bir birine çok yakın yada denk olan öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik aynı üniversiteye devam eden öğrencilerle kurulmuş gruplarda yer alarak Kadir Has üniversitesi İngilizce hazırlık sınavının tüm soru çözüm, cümle tamamlama,   yazılımındaki mevcut akademik kelimeleri geliştirmek için yapılması gerekenleri anlatan açıklamalar ve nasıl uygulanacaklarını gösteren bilgilerle donanmış Kadir Has üniversitesi İngilizce hazırlık sınavı programlarının desteğinde birebir özel hazırlık dersi kalitesi ve özelliğinde Kadir Has üniversitesi İngilizce hazırlık sınavı programları ile  eğitim alabilirsiniz.

Kadir Has üniversitesi İngilizce hazırlık sınavı seminerleri içerisinde yer alan  Kadir Has üniversitesi İngilizce hazırlık sınavı dersleri faaliyetleri bünyesinde,  grup eğitimlerinin birebir özel ders niteliğinde olabilmesi için gruplar 4  öğrenciden oluşturulur. Bu gruplarla Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Sınavı eğitimi alan öğrenciler  anlaşılmayan  bir konu  hakkında hocaya soru sorabilme imkanına kavuşur. Ayrıca, eğitim veren hoca da öğrencilerle bire bir ilgilenebilir ve Kadir Has Üniversitesi Hazırlık Sınavı eğitimine birebir özel hazırlık eğitimi özelliği kazandırılır