Kpds, Kpds Hazırlık Kursu, Kpds Programı

Kpds, Kpds Hazırlık Kursu, Kpds Programı

Kpds, Kpds Hazırlık Kursu, Kpds Programı İçeriği

1 –  Kpds Hazırlık Kursu ( Bireysel – Özel Kpds Hazırlık Kursu )
2 –  Kpds Hazırlık Kursu ( 4 kişi – Grup  Kpds Hazırlık Kursu )

Bireysel – Özel Kpds Hazırlık Kursu : KPDS  Hazırlık Kursu hazırlıkları kapsamında Kpds Hazırlık Kursu  merkezimizdeki Kpds Hazırlık Kursu birimlerimizde düzenlenen Kpds Hazırlık Kursu programlarında adayları kısa bir süre içinde geliştiren ve seviyesini yükselterek sınavda başarılı olma ihtimalini yüzde yüz arttıran, öğrenci dostu ve öğrenci odaklı özel hazırlık kursu programları adaylara KPDS  Hazırlık Kursu hazırlıkları kapsamında Kpds Hazırlık Kursu  merkezimizdeki Kpds Hazırlık Kursu birimlerimizde düzenlenen Kpds Hazırlık Kursu programlarında  teke tek uygulanır. KPDS  Hazırlık Kursu hazırlıkları kapsamında Kpds Hazırlık Kursu  merkezimizdeki Kpds Hazırlık Kursu birimlerimizdeki bu programların uygulamalarında özel  hazırlık kursu  adayların istedikleri gün ve saatlerde gerçekleştirilir. KPDS  Hazırlık Kursu hazırlıkları kapsamında Kpds Hazırlık Kursu  merkezimizdeki Kpds Hazırlık Kursu birimlerimizde düzenlenen Kpds Hazırlık Kursu programlarında adaylara gerekli olan gramer bilgileri haricinde Kpds | Kpds Hazırlık Kursu | Kpds programlarında sınav teknikleri ve sınav taktikleri de verilir.

4 kişi – Grup  Kpds Hazırlık Kursu : KPDS  Hazırlık Kursu hazırlıkları kapsamında Kpds Hazırlık Kursu  merkezimizdeki Kpds Hazırlık Kursu birimlerimizde düzenlenen Kpds Hazırlık Kursu programlarında çok sayıda öğrenci ile yapılan kurslarda pek başarılı sonuçların alınmadığı ortada. Bu nedenle toplu derslerde kaliteyi sağlamak ve öğrencilere hayallerindeki amaca ve hedefe ulaşmalarını sağlamak için KPDS  Hazırlık Kursu hazırlıkları kapsamında Kpds Hazırlık Kursu  merkezimizdeki Kpds Hazırlık Kursu birimlerimizde düzenlenen Kpds Hazırlık Kursu programlarında grubu oluşturan öğrenci sayısında bir düşüşe gidildi ve KPDS  Hazırlık Kursu hazırlıkları kapsamında Kpds Hazırlık Kursu  merkezimizdeki Kpds Hazırlık Kursu birimlerimizde gruplar  şeklinde uygulanan  hazırlık kursu programlarında gruba katılan  adayların sayısı  4 öğrenci ile sabitlendi. KPDS  Hazırlık Kursu hazırlıkları kapsamında Kpds Hazırlık Kursu  merkezimizdeki Kpds Hazırlık Kursu birimlerimizde düzenlenen Kpds Hazırlık Kursu programlarındaki bu gruplarda  İngilizce seviyelerinin eşit veya en azından denk olmasına hazırlık kursu programlarının anlaşılabilir olması açısından KPDS  Hazırlık Kursu hazırlıkları kapsamında Kpds Hazırlık Kursu  merkezimizdeki Kpds Hazırlık Kursu birimlerimizde özel bir önem verilir.

NEDEN BİZ

A. KPDS  Hazırlık Kursu hazırlıkları kapsamında Kpds Hazırlık Kursu  merkezimizdeki Kpds Hazırlık Kursu birimlerimizde düzenlenen Kpds Hazırlık Kursu programlarındaki  hazırlık kursu grup uygulamalarında  kpds derslerinin kalitesinin korunması, derslerin daha etkin ve sür’atli olması vede bir özel ders kalitesini yakalayabilmesi için gruplar KPDS  Hazırlık Kursu hazırlıkları kapsamında Kpds Hazırlık Kursu  merkezimizdeki Kpds Hazırlık Kursu birimlerimizde düzenlenen Kpds Hazırlık Kursu programlarında 4 kişiyle sınırlandırılır.
B. Kpds Hazırlık Kursu  merkezimizdeki Kpds Hazırlık Kursu birimlerimizde düzenlenen Kpds Hazırlık Kursu programlarındaki  Hazırlık kursu programlarında işinin uzmanı , deneyimli ve gerçek kpds hocaları görev yapar.
C. Kpds Hazırlık Kursu merkezimizdeki Kpds Hazırlık Kursu birimlerimizde düzenlenen Kpds Hazırlık Kursu programlarındaki  hazırlık kursu uygulamalarında ;  sınav başarısında çok önemli bir role sahip bulunan akademik kelime bilgisi ( vocabulary ) geliştirme çalışmaları  adaylara verilen kelime listeleri ve listelerdeki kelimelerin akılda kalmasını ve özümsenmesini sağlayan kelime teknik çalışmalarını içeren alıştırmalarla sağlanır.
D. Adayların kelimeler konusunda gelişimlerini  izlemek için KPDS  Hazırlık Kursu hazırlıkları kapsamında Kpds Hazırlık Kursu  merkezimizdeki Kpds Hazırlık Kursu birimlerimizde düzenlenen Kpds Hazırlık Kursu programlarında  hazırlık kursu yapılan günlerin dışındaki günlerde, Kpds Hazırlık Kursu  merkezimizdeki Kpds Hazırlık Kursu birimlerimizde düzenlenen Kpds Hazırlık Kursu programlarındaki  adayların normal  hazırlık gün ve saatlerini engellemeden testler yapılır.Bu şekilde  adaylarının akademik kelimeler konusundaki gelişimleri izlenirken ayrıca onları kelime çalışmaya iten bir itici güç sağlanır.