KPDS, KPDS DERSLERİ, KPDS PROGRAMI

Kpds, Kpds Dersleri, Kpds Program İçeriği

1 – Kpds Dersleri ( Bireysel-Özel kpds dersleri )
2 – Kpds Dersleri ( 4 kişi Grup kpds dersleri )

Kpds dersleri :  Sınav öncesi hazırlık için ders  programına katılmak isteyenlere gerçek  hocalar aracılığıyla ders verilen  Akademik Eğitimdeki öğrenciyi birebir yetiştiren ve seviyesini kısa bir süre içinde yükselten, taşıdığı tüm özellik ve nitelikleri ile öğrenciye yardım eden, bünyesinde bulunan sınav çözüm teknikleri ve sınav taktikleri bilgileri ile sınavda öğrencinin geçmesini garanti altına alan, gerçek öğrenci dostu ve öğrenci odaklı programa katılmakta acele edin . Dersler birebir bireysel bir şekilde verildiği gibi  ders kalitesinin ve veriminin bozulmaması amacıyla 4 kişiyle sınırlandırılan grup  derslerine kayıtlarınızı yaptırmakta  çabuk olun.

NOT : Derslere katılmak isteyen adayların seviyelerinin en az Intermediate seviyesinde olmaları zorunludur .
Intermediate seviyesinin altında olanlara 80 derslik bir  ders programı uygulanır.
Seviyesi Intermediate ve üzeri olanlara 60 derslik bir ders programı uygulanır.

Bireysel özel dersler alındığında 60 derslik  ders programı 40
80 derslik ders programı 60 ders şeklinde uygulanır.

 

 

NEDEN BİZ:

A. Ders programları  konusunda uzman deneyimli saygın, seçkin ve akademik kariyeri olan hocalar tarafından uygulanır.
B. Ders programlarının uygulama aşamasında  sınavda  çok önemli rol oynayan kelime haznesini geliştirici  tedbirler  alınır.  Programların uygulamaları süresinde  adaylara akademik seviyede kelimeleri içeren listeler ve bu listelerdeki kelimeleri özümsemek ve kalıcı olmasını sağlayacak olan kelime teknikleri ile ilgili özel çalışmalar verilir.
C. Programlara ” sınav teknikleri ve sınav taktikleri “ konuları da dahildir. Programların uygulama aşamasında adaylara  daha önce verilen akademik seviyedeki cümlelerle ilgili gramer ve cümle yapıları ile ilgili bilgilere dayanarak sınavdaki soruların kısa sürede nasıl çözümlenebileceği konusunda eğitimler verilir. Bu uygulama  sınav adayına sınavda zaman kazandırır ve soruları daha kısa sürede çözebilir . Unutulmasın ki  bu sınav  aynı zamanda zamana karşıda bir yarıştır.