KPDS, KPDS KURSU, KPDS KURS PROGRAMI

Kpds, Kpds Kursu, Kpds Kurs Programı İçeriği

 1 – Kpds Kursu ( Bireysel-Özel kpds kursu )
2 – Kpds Kursu ( 4 kişi-Grup kpds kursu )

 

1 – Kpds Kursu ( Bireysel-Özel Kpds Kursu ) : 

Kpds Kursu merkezimizdeki Kpds Kursu birimlerimizde hazırlanan Kpds Kursu programlarında  öğrenciye taşıdığı tüm özellikleri ile katkı sağlayarak onun seviyesini yükselten ve kendine olan güvenini kazanmasını sağlayan, Kpds Kursu merkezimizdeki Kpds Kursu birimlerimizde hazırlanan Kpds Kursu programlarında  yarattığı sinerji ile öğrencide itici bir güç görevi taşıyan, içeriğinde bulanan özellikleri ile öğrencinin her sorununu çözen ve ona bilgi açısından Kpds Kursu merkezimizdeki Kpds Kursu birimlerimizde hazırlanan Kpds Kursu programlarında inanılmaz katkı sağlayan programlarla yapılan özel kurs uygulamaları  adaylarla teke tek Kpds Kursu merkezimizdeki Kpds Kursu birimlerimizde hazırlanan Kpds Kursu programlarında gerçekleştirilir Adayın alacağı ders sayısı adayın   seviyesine, becerisine ders performansına  vede sınavda  elde etmek istediği  puana göre tayin edilir ve program ona göre uygulanır.

2 – Kpds Kursu ( 4 kişi-Grup Kpds Kursu ): 

Kpds Kursu merkezimizdeki Kpds Kursu birimlerimizde hazırlanan Kpds Kursu programlarında çok sayıda öğrenciden kurulan gruplarla yapılan kurs programlarında istenen sonuçlar sınavlarda alınamayınca grup  kursuna katılan  adayların sayısı, adaylarının dersleri daha rahat anlaması, daha kaliteli bir kurs alması, istediği zaman rahatlıkla sorular sorabilmesi ve kursun hızlı bir şekilde devam edebilmesi hedeflenerek 4 kişiyle sınırlandırılmıştır. Grup  kursu öğrenci odaklı ve öğrenci sever ve tamamen öğrenci dostu olan  programlarda 2 uygulama mevcuttur.

Grup 1 : Seviyesi orta derecede ve orta derecenin üzerinde olanlar için 60 derslik  kurs
Grup 2 : Seviyesi orta derecenin altında olanlar için 80 derslik kurs programı uygulanır.

 

Kpds Kursu İçin Özel Kpds Hocası Gönderilir.

Sınav  hazırlık çalışmalarına başlayanların en büyük sorunu uygun bir hazırlık kursu bulmak ve sınavda başarı sağlayabilmek. İyide Türkiye de sadece İstanbul’da değil bu seviyede  kurs verebilecek  hoca sayısı sanılandan çok daha azdır . Oysa sınava girenlerin sayısı binlerce. Üds kursları için yapılan  uyarıyı bu kurslar içinde tekrarlanır. Sınav  hazırlık için içinde gerçek bir hoca olan bir kurs bulunması sınavda başarılı olabilmenin en önemli unsurlarından biridir. Bu bilinen bir gerçek çünkü bu  sınav üds sınavından daha zor bir sınavdır ve bu seviyede  sınavın hazırlık kursunda ders verebilecek İngilizce hocası çok azdır. Bizi ararsanız size yardımcı olabiliriz.

Bu sınav  sanılanın aksine oldukça zor bir sınavdır. Bu nedenle daha önce öğrenilen günlük İngilizcenin yada bilenen birkaç tense in bu işe yeteceğini sanmak çok büyük bir hata olur . Kesinlikle sınav öncesi içinde gerçek  hocaların bulunduğu bir  kurs programına iştirak edilmesi gerekir.

Kpds Kursu : Kurs programına katılan adayların  kurs öncesi çok önemlidir. Kurs adayının hangi seviyede olduğunu kesin olarak bilmesi yada daha önce katıldığı sınav varsa bu sınavda kaç aldığını söylemesi özellikle 4 kişiden oluşan grup şeklindeki kurs için aynı seviyede olan adaylardan oluşan bir homojen grubun meydana getirilmesinde  önemlidir.

 

NEDEN BİZ

A.  Sınavda  bilinen akademik kelime sayısı ne kadar çok olursa soruların çözümü özellikle okuma parçalarının çözümü kolaylaşır .Bu gerçeğin bilincinde olan akademik eğitim  kursu,  kursa katılan adaylara akademik kelimeleri ihtiva eden kelimeler listesi verir . Kelimelerin özümsenmesi ve akılda kalıcı bir hale dönüşmesi içinde akademik kelimelerle ilgili özümsemeyi kolaylaştıran kelime çalışma teknikleri verilen kelime listelerine eklenir. Kursun  olduğu günlerin ve saatlerin dışındaki gün ve saatlerde verilen kelimelerle ilgili testler yapılarak adaylar takip edilir. Sınav  kelime testlerinin kurs zamanlarının dışındaki zamanlarda yapılmasıyla adayların dersleri eksilmemiş olur ve bu tutum  adaylar üzerinde itici bir güç sağlayarak onları çalışmaya ve öğrenmeye teşvik eder.

B.Kurs programlarının uygulamalarında çoğu kez normal  öğretmenlerin görev almasına karşın  akademik eğitim  kursta, konusunda senelerce eğitim vermiş ve sınav hazırlık konusunda uzman hocalar ders verir.

C. Kurs uygulamalarında ilk başlarda   adaylar  sınavda kullanabilecekleri teknikleri anlayabilmeleri ve hemen uygulayabilmeleri için belli bazı gramer kuralları ve akademik yapılardaki cümlelerin karakteristik yapıları öğretilir. Adaylar  kurs esnasında öğrendikleri bu bilgilerle  sınav sorularını daha çabuk ve kolay çözebilir hale getirilir. Bu şekilde aynı zamanda zamana karşı bir yarışta olan sınavda sorulan sorular daha kolay ve daha hızlı çözülerek süreden kazanılır.