Kurumlara İngilizce Dersleri

Kurumlara İngilizce Dersleri Hakkında Bilgi

1 –  Kurumlara İngilizce Dersleri ( Bireysel – Kurumlara Özel İngilizce Dersleri )
2 –  Kurumlara İngilizce Dersleri ( 4 kişilik Grup şeklinde Kurumlara İngilizce Dersleri )

1 – Kurumlara İngilizce Dersleri ( Bireysel – Kurumlara Özel İngilizce Dersleri ): Kurumlara İngilizce dersleri verilen merkezlerde kurulan Kurumlara İngilizce Dersleri seminerlerinde ki Kurumlara İngilizce dersleri programına bireysel olarak  katılan öğrenciler, eğitimlerinin gerçekleşeceği saatleri seçme hakkına sahip olur. Aday öğrencinin kendi yaşamına uygun bir şekilde seçtiği günlere uyulur. Bu konuda öncelik özel  Kurumlara İngilizce dersleri alan aday öğrencinindir. Şayet   öğrencinin belli bir seviyesi varsa, seviye sınavı yapılarak  eğitim verilir.

2 – Kurumlara İngilizce Dersleri ( 4 kişilik Grup şeklinde Kurumlara İngilizce Dersleri ):  Kurumlara İngilizce dersleri platformunda düzenlenen Kurumlara İngilizce Dersleri panellerindeki Kurumlara İngilizce Dersleri öğretilerinde, 4 kişilik gruplara katılarak, grup şeklinde Kurumlara İngilizce dersleri alan aday öğrencilere, ilk aşamada seviye sınavı yapılır. Bu seviye sınavının amacı, grubu oluşturan aday öğrencilerin aynı seviyede yada denk seviyede olmasını sağlamak içindir. Bu şekilde aday öğrenciler bir birinden çekinmeden dersleri işler ve anlamadıkları konularda da rahat rahat soru sorabilirler. Ayrıca, grubu oluşturan sayının az olması, Kurumlara İngilizce derslerinde öğretmenin aday öğrencilerle bireysel olarak ilgilenebilmesini sağlar ve sonuçta grup Kurumlara İngilizce dersleri  bireysel özel Kurumlara İngilizce dersleri niteliği kazanır. Bu durumda aday öğrencilerin çıkarlarına olduğu gibi, koşullar Kurumlara İngilizce dersleri alan adayları pozitif olarak etkiler ve daha rahat ve kolay öğrenebilirler.

Seviyeler

 Kurumlara İngilizce dersleri verilen kampüslerimizde ki kurumlara İngilizce dersleri platformunda eğitim merkezimiz, şirketler için özel olarak hazırlamış olduğu  Kurumlara İngilizce dersleri programlarıyla çalışanların yoğun temposuna uygun, çağdaş ve zamanı verimli kullanabilecekleri  ders  olanağı sunuyor.

 Şirketlere ve kurumlara sağladığımız avantajlar ve farklılıklar şunlardır;

1.  Kurumlara İngilizce dersleri  isteğe bağlı olarak şirket binasında veya kurumumuzda düzenlenir.
2. Eğitim malzemeleri ( video veya ses kasetleri, öğretmen kitapları vb. eğitim merkezimiz tarafından sağlanır.)
3. Eğitim isteğe bağlı olarak Türk veya yabancı öğretmenler tarafından verilir.
4.  Ders günleri ve Kurumlara İngilizce dersleri programları karşılıklı görüşmeler sonucunda oluşturulur.
5.  Kurumlara İngilizce dersleri süresince her ay hazırlanan öğrenci başarı ve devam raporu eğitim müdürlüğüne iletilir. Kur bitişlerin de final testleri yapılarak öğrencilerin  başarıları ölçülür.
6. Kurumlara İngilizce dersleri  alan öğrenciler fazla mesai, hastalık vb. sebeplerle katılmadıkları derslerin telafisini, özel ders öğretmenleri tarafından verilen ücretsiz telafi ve takviye dersleri ile Bakırköy  deki  kurs binamızda alabilirler
7. Bakırköy’de yer alan eğitim binamızda  öğretmenlerimiz tarafından düzenlenen konuşma klüplerine (conversation club) katılarak ders dışı pratik yapma olanağından yararlanabileceklerdir.