KURUMLARA İNGİLİZCE DERSLERİ VE AYRINTILARI

Kurumlara İngilizce Dersleri Hakkında Bilgi

1 –  Kurumlara İngilizce Dersleri ( Bireysel – Kurumlara Özel İngilizce Dersleri )
2 –  Kurumlara İngilizce Dersleri ( 4 kişilik Grup şeklinde Kurumlara İngilizce Dersleri )

1 – Kurumlara İngilizce Dersleri ( Bireysel – Kurumlara Özel İngilizce Dersleri ):

DENİZLİ Kurumlara İngilizce dersleri verilen merkezlerde kurulan Kurumlara İngilizce Dersleri seminerlerinde ki Kurumlara İngilizce dersleri programına bireysel olarak  katılan öğrenciler, Kurumlara İngilizce Derslerinde eğitimlerinin gerçekleşeceği saatleri seçme hakkına sahip olur. Aday öğrencinin kendi yaşamına uygun bir şekilde Kurumlara İngilizce dersleri verilen merkezlerde kurulan Kurumlara İngilizce Dersleri seminerlerinde ki Kurumlara İngilizce dersleri programında seçtiği günlere uyulur. Bu konuda öncelik özel  Kurumlara İngilizce dersleri alan aday öğrencinindir. Şayet  DENİZLİ Kurumlara İngilizce derslerinde  öğrencinin belli bir seviyesi varsa,Kurumlara İngilizce dersleri verilen merkezlerde kurulan Kurumlara İngilizce Dersleri seminerlerinde ki Kurumlara İngilizce dersleri programında seviye sınavı yapılarak  eğitim verilir.

2 – Kurumlara İngilizce Dersleri ( 4 kişilik Grup şeklinde Kurumlara İngilizce Dersleri ):  

Kurumlara İngilizce dersleri platformunda düzenlenen Kurumlara İngilizce Dersleri panellerindeki Kurumlara İngilizce Dersleri öğretilerinde, 4 kişilik gruplara katılarak, grup şeklinde Kurumlara İngilizce dersleri alan aday öğrencilere, Kurumlara İngilizce dersleri verilen merkezlerde kurulan Kurumlara İngilizce Dersleri seminerlerinde ki Kurumlara İngilizce dersleri programında ilk aşamada seviye sınavı yapılır. Bu seviye sınavının amacı, Kurumlara İngilizce dersleri verilen merkezlerde kurulan Kurumlara İngilizce Dersleri seminerlerinde ki Kurumlara İngilizce dersleri programında grubu oluşturan aday öğrencilerin aynı seviyede yada denk seviyede olmasını sağlamak içindir. Bu şekilde aday öğrenciler bir birinden çekinmeden Kurumlara İngilizce dersleri verilen merkezlerde kurulan Kurumlara İngilizce Dersleri seminerlerinde ki Kurumlara İngilizce dersleri programında dersleri işler ve Kurumlara İngilizce dersleri verilen merkezlerde kurulan Kurumlara İngilizce Dersleri seminerlerinde ki Kurumlara İngilizce dersleri programında anlamadıkları konularda da DENİZLİ Kurumlara İngilizce derslerinde rahat rahat soru sorabilirler. Ayrıca, grubu oluşturan sayının az olması, Kurumlara İngilizce derslerinde öğretmenin aday öğrencilerle bireysel olarak ilgilenebilmesini sağlar ve sonuçta grup Kurumlara İngilizce dersleri  bireysel özel Kurumlara İngilizce dersleri niteliği kazanır. Bu durumda aday öğrencilerin çıkarlarına olduğu gibi, koşullar Kurumlara İngilizce dersleri alan adayları pozitif olarak etkiler ve DENİZLİ Kurumlara İngilizce dersleri ile  daha rahat ve kolay öğrenebilirler.

Seviyeler

 Kurumlara İngilizce dersleri verilen kampüslerimizde ki kurumlara İngilizce dersleri platformunda İngilizce eğitim merkezimiz, şirketler için özel olarak hazırlamış olduğu  Kurumlara İngilizce dersleri programlarıyla çalışanların yoğun temposuna uygun, çağdaş ve zamanı verimli kullanabilecekleri Kurumlara İngilizce dersleri verilen merkezlerde kurulan Kurumlara İngilizce Dersleri seminerlerinde ki Kurumlara İngilizce dersleri programını ile  Kurumlara İngilizce dersleri  olanağı sunuyor.

 Şirketlere ve kurumlara sağladığımız avantajlar ve farklılıklar şunlardır;

1.  DENİZLİ Kurumlara İngilizce dersleri  isteğe bağlı olarak şirket binasında veya kurumumuzda düzenlenir.
2. Eğitim malzemeleri ( video veya ses kasetleri, öğretmen kitapları vb. Kurumlara İngilizce dersleri verilen merkezlerde kurulan Kurumlara İngilizce Dersleri seminerlerinde ki Kurumlara İngilizce dersleri programındaki eğitim merkezimiz tarafından sağlanır.)
3.  Kurumlara İngilizce dersleri eğitimi isteğe bağlı olarak Türk veya yabancı öğretmenler tarafından verilir.
4.  Ders günleri ve Kurumlara İngilizce dersleri programları karşılıklı görüşmeler sonucunda oluşturulur.
5.  Kurumlara İngilizce dersleri süresince Kurumlara İngilizce dersleri verilen merkezlerde kurulan Kurumlara İngilizce Dersleri seminerlerinde her ay hazırlanan öğrenci başarı ve devam raporu eğitim müdürlüğüne iletilir. Kur bitişlerin de final testleri yapılarak öğrencilerin  başarıları ölçülür.
6. Kurumlara İngilizce dersleri  alan öğrenciler fazla mesai, hastalık vb. sebeplerle katılmadıkları derslerin telafisini, özel ders öğretmenleri tarafından Kurumlara İngilizce dersleri verilen merkezlerde kurulan Kurumlara İngilizce Dersleri seminerlerinde ki Kurumlara İngilizce dersleri programında verilen ücretsiz telafi ve takviye dersleri ile Kurumlara İngilizce dersleri verilen merkezlerde kurulan Kurumlara İngilizce Dersleri seminerlerinde ki Kurumlara İngilizce dersleri programında Bakırköy  deki  kurs binamızda alabilirler
7. DENİZLİ’de yer alan eğitim binamızda  öğretmenlerimiz tarafından Kurumlara İngilizce dersleri verilen merkezlerde kurulan Kurumlara İngilizce Dersleri seminerlerinde ki Kurumlara İngilizce dersleri programında düzenlenen konuşma klüplerine (conversation club) Kurumlara İngilizce dersleri verilen merkezlerde katılarak DENİZLİ Kurumlara İngilizce dersleri  dışında pratik yapma olanağından yararlanabileceklerdir.