KURUMSAL İNGİLİZCE DERSLERİ PROGRAMI  

Kurumsal İngilizce Dersleri Programı İçeriği

1 –  Kurumsal İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 – Kurumsal İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )

1 – Kurumsal İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  ):

Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Kurumsal İngilizce dersleri eğitim platformunda kurum yada şirket çalışanlarından biri birebir özel Kurumsal İngilizce dersleri almak istediğinde, ona içeriğinde İngilizce öğrenmek isteyen bir öğrenci için bulunması gereken ciddiyet, disiplin, birebir etki, özen, önem gibi eğitimin ve öğretimin en çarpıcı özelliklerini taşıyan Birebir Özel Kurumsal İngilizce dersleri programları Temel Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Kurumsal Genel İngilizce dersleri eğitim platformunda uygulanarak İş  Kurumsal İngilizcesi dersleri verilir. Bu tür Kişiye Özel Kurumsal İngilizce dersleri öğretiminde uygulanan Kurumsal İngilizce dersleri programların mutlak öğretici, tetikleyici ve teşvik edici bir yapıda olması nedeni ile Ana Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Kurumsal İŞ İngilizcesi dersleri eğitim platformunda İngilizce  öğrenmek kaçınılmaz bir sonuçtur.

2 – Kurumsal İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  ):

Toplu Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Kalabalık Kurumsal İngilizce dersleri eğitim platformunda Mini Grup Kurumsal İngilizce dersleri konusunda ki seminerlerde organize edilen  Dörtlü Kurumsal İngilizce dersleri programı ile şirket çalışanlarına Temel Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Esas Kurumsal İngilizce dersleri eğitim platformunda grup halinde toplu  dersler,   kesin öğretici, öğrenciyi olumlu yönde etkileyici, nitelikleri ve özellikleri bünyesinde barındıran küçük  gruplar için Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Ortak Kurumsal İngilizce dersleri eğitim platformunda özel olarak düzenlenmiş  Kurumsal İngilizce dersleri programlarının  beraberliğinde verilir.

 

Kurumsal İngilizce Dersleri Programı

 

İş İngilizcesi
Şubelerde İngilizce
Seviye Danışmanlığı
In-house (şirket içi) İngilizce Eğitim

Merkez Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Kurumsal Genel İngilizce dersleri eğitim platformunda İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM ders hususunda kurumda görev yapan çalışanlarınıza en modern ve kapsamlı Kurumsal Rutin İngilizce dersleri isimli dil  eğitimini uygular. Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Ortak Kurumsal İngilizce dersleri eğitim platformunda kurum yada şirket çalışanlarından biri birebir özel Kurumsal İngilizce dersleri öğretilerinde İngilizceyi bol bol pratik yaparak, İş Bölümü Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Müşterek  Kurumsal İngilizce dersleri eğitim platformunda keyifli ve sosyal bir ortamda, derslerde özellikle öğretmede  uzman eğitmenler eşliğinde ve Şirket İçi Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Kurumsal İŞ İngilizcesi dersleri eğitim platformunda basit bir biçimde öğrenmelerini sağlayacak fırsatlar sunar.

İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM KURSU metodu Kişisel Özel Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Bireysel Özel Kurumsal İngilizce dersleri eğitim platformunda kurum yada şirket çalışanlarından biri birebir özel Kurumsal İngilizce derslerinde bir çocuğun kendi esas dilini öğrenme yolu  baz alınarak meydana getirilmiştir.

Kurumsal Yapısal İngilizce dersleri merkezimizdeki Dilbilgisi Kurumsal İngilizce dersleri eğitim platformunda Öğrenme süreci dinleme ile başlar: anlama, tekrar, okuma, kıymetlendirme ve deney ile devam eder, ve Zamanlar Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Kurumsal Şubelerde İngilizce dersleri eğitim platformunda pratik  ile tamamlanır.
Bu zaman dilimi, ezber gibi sun’i değil, ana dilini öğrenme gibi tabii bir süreçtir.

İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM KURSU  önce dinler, gereksinimlerinizi  belirler ve Kişiye Özgü Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Birebir Özel Kurumsal İngilizce dersleri eğitim platformunda sizi  amacınıza ulaştıracak kişiye özgü pratik çözümler üretir. Uygulanan Kurumsal Bireysel Özel İngilizce dersleri  programlarının şirketiniz açısından kazançlı bir yatırım hali almasını sağlar.


İstek
halinde ; Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Bölüm Kurumsal İngilizce dersleri eğitim platformunda kurum yada şirket çalışanlarından biri birebir özel Kurumsal İngilizce dersleri öğretilerindeki  çalışanlarınız için Kurumsal Sıradan İngilizce dersleri merkezimizdeki Rutin Kurumsal İngilizce dersleri eğitim platformunda özel hazırlanmış grup dersleri programlarından da   yararlanabilirsiniz. İngilizce derslerini  kurumunuz dahilinde  Özel Kurumsal İngilizce derslerini sizin belirleyeceğiniz gün ve saatlerde de alabilirsiniz. Eğitim alan grubun ve faaliyette bulunduğunuz  sektörün gereksinimlerine göre en uygun Sektörel Kurumsal İngilizce dersleri programı belirlenir. Oluşturulacak gruplara İŞ Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki İngilizce dersleri eğitim platformunda teoriye ve pratiğe dayalı dersler verilir.

Üst düzey yöneticiler için İleri Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Advance Kurumsal İngilizce dersleri eğitim platformunda özel hazırlanmış  VIP Kurumsal İngilizce dersleri programlarıyla, dilerseniz iş yerinizde, yoğun bir Rutin Kurumsal İngilizce dersleri programını da tercih edebilirsiniz ve kişisel alaka ile mükemmel bir İngilizce ye kavuşabilirsiniz.