KURUMSAL İNGİLİZCE DERSLERİ PROGRAMI  

Kurumsal İngilizce Dersleri Programı İçeriği

1 –  Kurumsal İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 – Kurumsal İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )

1 – Kurumsal İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  ):

Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Kurumsal İngilizce dersleri eğitim platformunda kurum yada şirket çalışanlarından biri birebir özel Kurumsal İngilizce dersleri almak istediğinde, ona içeriğinde İngilizce öğrenmek isteyen bir öğrenci için bulunması gereken ciddiyet, disiplin, birebir etki, özen, önem gibi eğitimin ve öğretimin en çarpıcı özelliklerini taşıyan Kurumsal İngilizce dersleri programları uygulanarak ders verilir. Bu tür öğretimde uygulanan Kurumsal İngilizce dersleri programların mutlak öğretici, tetikleyici ve teşvik edici bir yapıda olması nedeni ile İngilizce  öğrenmek kaçınılmaz bir sonuçtur.

2 – Kurumsal İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  ):

Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Kurumsal İngilizce dersleri eğitim platformunda Kurumsal İngilizce dersleri konusunda ki seminerlerde organize edilen  kurumsal İngilizce dersleri programı ile şirket çalışanlarına grup halinde toplu  dersler   kesin öğretici, öğrenciyi olumlu yönde etkileyici, nitelikleri ve özellikleri bünyesinde barındıran küçük  gruplar için özel olarak düzenlenmiş  Kurumsal İngilizce dersleri programların beraberliğinde verilir.

 

Kurumsal İngilizce Dersleri Programı

 

İş İngilizcesi
Şubelerde İngilizce
Seviye Danışmanlığı
In-house (şirket içi) İngilizce Eğitim

Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Kurumsal İngilizce dersleri eğitim platformunda İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM ders hususunda kurumda görev yapan çalışanlarınıza en modern ve kapsamlı Kurumsal İngilizce dersleri isimli dil  eğitimini uygular. Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Kurumsal İngilizce dersleri eğitim platformunda kurum yada şirket çalışanlarından biri birebir özel Kurumsal İngilizce dersleri öğretilerinde İngilizceyi bol bol pratik yaparak, keyifli ve sosyal bir ortamda, derslerde özellikle öğretmede  uzman eğitmenler eşliğinde ve basit bir biçimde öğrenmelerini sağlayacak fırsatlar sunar.

İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM metodu Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Kurumsal İngilizce dersleri eğitim platformunda kurum yada şirket çalışanlarından biri birebir özel Kurumsal İngilizce derslerinde bir çocuğun kendi esas dilini öğrenme yolu  baz alınarak meydana getirilmiştir.

Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Kurumsal İngilizce dersleri eğitim platformunda Öğrenme süreci dinleme ile başlar: anlama, tekrar, okuma, kıymetlendirme ve deney ile devam eder, ve pratik  ile tamamlanır.
Bu zaman dilimi, ezber gibi suni değil, ana dilini öğrenme gibi tabii bir süreçtir.

İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM  önce dinler, gereksinimlerinizi  belirler ve sizi  amacınıza ulaştıracak kişiye özgü pratik çözümler üretir. Uygulanan Kurumsal İngilizce dersleri  programlarının şirketiniz açısından kazançlı bir yatırım hali almasını sağlar.


İstek halinde ; Kurumsal İngilizce dersleri merkezimizdeki Kurumsal İngilizce dersleri eğitim platformunda kurum yada şirket çalışanlarından biri birebir özel Kurumsal İngilizce dersleri öğretilerindeki  çalışanlarınız için özel hazırlanmış grup dersleri programlarından da   yararlanabilirsiniz. İngilizce derslerini  kurumunuz dahilinde sizin belirleyeceğiniz gün ve saatlerde de alabilirsiniz. Eğitim alan grubun ve faaliyette bulunduğunuz  sektörün gereksinimlerine göre en uygun Kurumsal İngilizce dersleri programı belirlenir. Oluşturulacak gruplara teoriye ve pratiğe dayalı dersler verilir.

Üst düzey yöneticiler için özel hazırlanmış  VIP Kurumsal İngilizce dersleri programlarıyla, dilerseniz iş yerinizde, yoğun bir Kurumsal İngilizce dersleri programını da tercih edebilirsiniz ve kişisel alaka ile mükemmel bir İngilizce ye kavuşabilirsiniz.