Lise İngilizce Bölümü Dersleri ile üniversiteye İngilizce aracılığı ile girin.

Lise İngilizce Bölümü Dersleri Programı

Lise İngilizce Bölümü Dersleri Programının Ayrıntıları

1 – Lise İngilizce Bölümü Dersleri ( Birebir Özel  İngilizce Bölümü  Dersleri )
2 – Lise İngilizce Bölümü Dersleri ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Toplu İngilizce  Bölümü  Dersleri )

1 – Lise İngilizce Bölümü Dersleri ( Birebir Özel  İngilizce Bölümü Dersleri ):Lise İngilizce Bölümü Dersleri işlemek amacı ile kurulan Lise  İngilizce Bölümü Dersleri departmanlarında, bire özel İngilizce dersleri almak isteyen  öğrencilere onlar için hazırlanmış Lise İngilizce Bölümü Dersleri programları ile İngilizce dersi   verilir.

Lise İngilizce Bölümü Dersleri  faaliyetleri kapsamında eğitime açılan Lise  İngilizce Bölümü Dersleri sınıflarımızda  bire özel İngilizce dersleri için verilen eğitimlere katılmak isteğini bildiren ve kayıt olan  aday öğrencilere onlar için hazırlanmış Lise İngilizce Bölümü Dersleri programları, özüne ve ruhuna dokunulmadık bir ciddiyet ve disiplinle sadece Lise İngilizce Bölümü Dersleri  alan öğrenci ile birebir örtüşür. Lise İngilizce Bölümü Dersleri programları özel Lise İngilizce Bölümü Dersleri alanlara özgü  olarak hazırlanır.

2 – Lise İngilizce Bölümü Dersleri ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Toplu İngilizce  Bölümü  Dersleri ):Lise İngilizce Bölümü Dersleri vermek hedefine yönelik olarak tesis edilen Lise  İngilizce Bölümü Dersleri bölümlerimizde  4 aday katılımcının oluşturduğu gruplara dahil olarak toplu halde İngilizce dersleri almayı arzu eden  aday öğrencilere onlar için özel olarak düzenlenmiş  Lise İngilizce Bölümü Dersleri programlarıyla  İngilizce dersleri  verilir.

Lise İngilizce Bölümü Dersleri  etkinlikleri kapsamında faaliyete geçirilen Lise İngilizce Bölümü Dersleri organizasyonlarında İngilizce ders vermek hedefine yönelik olarak kurulan  Lise  İngilizce Bölümü Dersleri kampüslerimizde   İngilizce  seviyeleri bir birine denk katılımcının oluşturduğu gruplarda yer alarak  toplu halde  Lise  İngilizce Bölümü Dersleri almayı arzu eden  aday öğrencilere onlar için özel olarak  tertip edilmiş Lise İngilizce Bölümü Dersleri , ilk kuruluş ve hazırlanış aşamasından başlayarak toplu  Lise  İngilizce Bölümü Dersleri için özel sistemlerle onlara uygun bir biçimde  hazırlanır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREK

  • Lise İngilizce Bölümü Dersleri programlarına katılarak bizden birebir özel yada toplu ders alan katılımcıların hiç birine  SENET yapılmaz. Öğrenciler isterlerse ödemelerini taksit taksitte gerçekleştirir.
  • Lise İngilizce Bölümü Dersleri eğitim merkezimizde gerçekleştirilen Lise İngilizce Bölümü Dersleri öğretilerinde öğrencilere, girecekleri YKS DİL sınavında kendilerine çok gerekli olacak akademik kelimeler konusunda da destek verilir. Bunun için Lise İngilizce Bölümü Derslerinde özel hazırlanan kelimelerle ilgili alıştırmalar öğrencilere verilerek bu alıştırmaların yapılması istenir. Lise İngilizce Bölümü Derslerinde bu özel alıştırmaları yapan öğrencinin akademik kelimelerle ilgili  sorunu kalmaz.
  • Lise İngilizce Bölümü Dersleri eğitim merkezimizde aday öğrencilere uygulanan Lise İngilizce Bölümü Derslerinin içinde YKS DİL sınavında sorulan soruların çözüm teknikleri de yer alır.