Lise İngilizce Derslerine yardım etmek konusu çocuğunuzun liseye girmesi ile başlar. Lise İngilizce dersleri çok değişir - Lise İngilizce Derslerine Yardım Etmekle becerilerini geliştirmeye odaklanmayı gerektirir.

LİSE İNGİLİZCE DERSLERİ YARDIM ETMEK İÇİN  

Lise İngilizce Derslerine Yardım Etmek Konusu

 

1 – Lise İngilizce Dersleri  ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – Lise İngilizce Dersleri  ( 4 Öğrenci İle Özel İngilizce Dersleri )

Lise İngilizce Derslerine yardım etmek konusu çocuğunuzun liseye girmesi ile başlar. Lise İngilizce dersleri çok değişir – Lise İngilizce Derslerine Yardım Etmekle becerilerini geliştirmeye odaklanmak ve metinleri analiz etmek için Lise İngilizce Derslerine Yardım Etmekle bu becerileri uygulamaya odaklanmak gerekir. Bazen, Lise İngilizce Derslerine yardım etmek için neler yapabileceğinizi bilmek zor olabilir. Liseye giden  çocuğunuzu Lise İngilizce Derslerine yardım etmek için kurulan  Lise İngilizce Derslerine yardım etmek isimli sınıflarımızda düzenlediğimiz   Lise İngilizce Derslerine yardım etmek amacını taşıyan Lise İngilizce Derslerine yardım etmek programları  Lise İngilizce Derslerine Yardım Etmek programı desteklemenize yardımcı olacak en önemli ipuçlarımız.

1. İlgilenmek

Çocuğunuzu İngilizce öğrenmesi konusunda  Lise İngilizce Derslerine yardım ederek desteklemek için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri de Lise İngilizce Derslerine yardım etmek ve ilgisini çekmek! Onlara baktıkları metinleri ve yaklaşan ödevleri olup olmadıklarını sorun. Çocuğunuz İngilizce ev ödevleri üzerinde çalışıyorsa, Lise İngilizce Derslerine yardım etmek için onlara sorular sorun, böylece öğrenmelerini sizinle paylaşma fırsatı bulurlar. Lise İngilizce Derslerine Yardım Etmeniz nedeniyle ve öğrenmeleriyle ilgilenmeye zaman ayırdığınız için teşekkür edeceklerdir ve Lise İngilizce Derslerine yardım etmek sizinle görüşmek eleştirel düşünmelerine, İngilizce  metinlerini analiz etmelerine ve fikirlerini iletmelerine yardımcı olacaktır.

2. Organize olun

Liseye giden gençleri düzenli bir çalışma rutini oluşturmak gibi iyi çalışma alışkanlıkları geliştirmeleri için Lise İngilizce Derslerine yardım etmek konusunda destek olun  ve teşvik edin. Ayrıca, Lise İngilizce Derslerine yardım etmek için kurulan  Lise İngilizce Derslerine yardım etmek isimli sınıflarımızda düzenlediğimiz   Lise İngilizce Derslerine yardım etmek amacını taşıyan Lise İngilizce Derslerine yardım etmek programları çocuğunuzun neyin ne zaman ne olduğunu takip etmelerine yardımcı olacak bir ev ödevi hazırlaması da faydalı olabilir. Ayrıca, Lise İngilizce Derslerine yardım etmek konusu çocuğunuzun İngilizce Dersleri ödevlerini tamamlama zamanını yönetmesine yardımcı olabilir – ödevlerini bitirmek için atmaları gereken adımlar hakkında konuşun, her adımı tanımlayan bir plan yapmalarını  teşvik edin.

3. Okumasını sağlayın

Lise İngilizce Derslerine Yardım Etmek konusunda çocuğunuzu geniş ve sık okumaya teşvik edin – sadece okul için okuması gereken kitapları değil. Çok çeşitli metinleri okuyarak, çocuğunuz dünyayı öğrenecek, kelime haznesi oluşturacak ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirecektir. Okumak, aynı zamanda kendi dillerini içine soktukları ve dil yapıları için bir his geliştirdikleri için Lise İngilizce Derslerine yardım etmek konusu yazma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Çocuğunuza Lise İngilizce Derslerine yardım  ederken mümkün olduğu kadar çok farklı metne erişme izni verin.

4. Eğlenmek için Yazma

Gençlerimiz ne kadar çok yazı yazarsa, dili o kadar çok deneyimleyecek ve yaratıcı yazma becerilerini geliştirebilecekler. Lise İngilizce Derslerine Yardım Etmek için onları eğlenmek için yazmaya teşvik edin – belki de bir günlük tutmak, kısa öyküler yazmak veya şiirler yazmak veya bir blog başlatmak isterler.Aileniz ve arkadaşlarınızla e-posta yoluyla iletişim kurmak bile yazma becerilerini uygulama fırsatı sağlar.

5. Gençlerinizin öğretmeniyle konuşun

Çocuğunuzun İngilizce‘deki gelişimi hakkında endişeliyseniz veya sınıfta neler yaptıkları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, öğretmenleriyle sohbet edin ve  Lise İngilizce Derslerine yardım edin. Size sınıfta neleri kapsayacakları hakkında bilgi sağlayabileceklerdir.