LYS 5 HAZIRLIK KURSU PROGRAMI

Lys 5 Hazırlık Kursu Programı İçeriği

1 – Lys 5 Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Lys 5 Hazırlık )
2 – Lys 5 Hazırlık Kursu  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Lys 5 Hazırlık )

Lys 5 hazırlık merkezindeki Lys 5 hazırlık departmanlarında Lys 5 hazırlık kurs programına katılmak ve kurs almak isteyen aday öğrencilere 2 türlü Lys 5 hazırlık kursu verilir.


Lys 5 Hazırlık1 – LYS 5 HAZIRLIK KURSU ( BİREBİR ÖZEL LYS 5 HAZIRLIK ): LYS 5 hazırlık
eğitimi verilen ana kampüsteki   LYS 5 hazırlık platformunda düzenlenen  Lys 5 hazırlık  seminerlerinde, uzman bir hocanın gözetiminde profesyonel bir destek alarak özel LYS 5 hazırlık kursunun LYS 5 sınav sonuçları üzerinde yarattığı olumlu, verimli, ve doyurucu sonuçlardan, özel kurs için hazırlanmış, içerikleri diğerlerinden çok farklı ve değişik ve öğrenciye özellikle net sonuçlarda en az 10 – 15 fazla yaptırabilecek sinerjik güce sahip özel bir tarzda hazırlanmış LYS 5 hazırlık programları ile  birebir özel LYS 5 hazırlık  kursu almak isteyen aday öğrenciler, programın uygulama gün ve saatlerini belirleme hakkı tanınır. Bu şekilde, aday öğrenci günlük yaşamında yapmak zorunda olduğu işlerin dışındaki zamanlarda kurs alarak  yaşamını aksatmaz. Birebir LYS 5 hazırlık kursu almak isteyen aday öğrenciye, kaç ders eğitim verilmesi gerektiği, adayın seviye sınavından elde edilen veriler ve sınavda almak istediği “ NOT “  verilmesi gerek ders sayısında etken olur, yapılan İngilizce seviye tespit sınavının sonuçlarına bağlıdır.

2 – LYS 5 HAZIRLIK ( 4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN GRUPLARLA LYS 5 HAZIRLIK ):  LYS 5 hazırlık departmanlarındaki Lys 5 Hazırlık öğretilerinde, çok kalabalık gruplarla yapılan LYS 5 hazırlık kurslarında LYS 5 sınava hazırlanan ve katılan öğrencilerin hiç de iyi sonuçlar elde edemediği görülür. Bu nedenle biz öğrencileri kalabalık gruplarda oluşan sakıncalardan ve eğitim eksikliğinden uzak tutmak amacı ile grubu oluşturan öğrenci sayısını azaltarak bu küçük gruplar için özel yöntem ve en çağdaş sistemlerle öğrencilerin tüm hedeflerini gerçekleştirebilecek bilgilerin içinde bulunduğu LYS 5 hazırlık  kursu programları hazırladık. Hazırlanan bu özel LYS 5 hazırlık programlarının  uygulandığı, seviyeleri bir birine olabildiğince denk olan aday öğrencilerden oluşturulan 4 lü gruplara katılarak  birebir LYS 5 hazırlık kursu niteliğinde ve kalitesinde eğitim alabilirsiniz. Grup şeklinde yapılan eğitimlerin, birebir özel kurs kalitesine yaklaşması ve aynı seviyeyi yakalaması için grupların öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlanmıştır.

LYS 5 HAZIRLIK için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • LYS 5 hazırlık seminerlerinde uzman bir hocanın gözetiminde profesyonel bir destek alarak LYS 5 hazırlık programına katılan ve de özellikle birebir özel kurs alan aday öğrencilerin, sınavda elde ettikleri “ NET “ sayısını en az “ 10 TANE “  arttırıyoruz.
  • LYS 5 hazırlık  kursu veren eğitmenler kesinlikle,  sınava hazırlık konusunda uzman ve çok deneyimli hocalardır.
  • LYS 5 hazırlık kategorisinde, uzman bir hocanın gözetiminde profesyonel bir destek alarak LYS 5 hazırlık programına katılan aday öğrencilere isteseler de kurs programından çıkmalarına engel teşkil eden ve öğrenciye yasal bir zorunluluk yükleyen “  SENET “            yapılmaz. Öğrenciler, ödemeleri kendilerine uygun gün ve tarihlerde taksitle yapar.
  •  LYS 5 hazırlık  eğitimlerinde,  uzman bir hocanın gözetiminde profesyonel bir destek alarak özel LYS 5 hazırlık kursunun sınavlara hazırlık aşamasında, sadece  dil  bilgisi değil yanı sıra  LYS 5 sınavının teknik ve taktikleri içinde ayrı kurs verilir.

ÖNERİ

 Bu sınava katılmak isteyen  aday öğrencilere, daha başarılı olmaları için birebir özel LYS 5 hazırlık  kursu almaları önerilir. Özel kurs alarak, sınava hazırlanma süresini kısaltır ve her istediğiniz konuda ders sırasında soru sorma kolaylığını elde edersiniz. Bu şekilde ayrıntılı bilgi edinerek amaca daha kolay, daha rahat ve daha çabuk varabilirsiniz.

Leave a Comment