LYS 5, LYS 5 DERSLERİ HAZIRLIK

Lys 5 , Lys 5 Dersleri Programı

1 –  Lys 5, Lys 5 Dersleri ( Bireysel – Özel Lys 5 Dersleri )
2 – Lys 5, Lys 5 Dersleri ( 4kişi – Grup Lys 5 Dersleri )

50 ( Elli) LYS 5 İNGİLİZCE ÖZEL DERS
ÜNİVERSİTE GARANTİ

 

1 – Lys 5, Lys 5 Dersleri ( Bireysel – Özel Lys 5 Dersleri ):Özel lys 5 dersleri merkezimizdeki Özel lys 5 dersleri programları lys 5 adayları için en ideal ders programıdır. Özel Lys 5 dersleri birebir öğrenci – öğretmen Lys 5 | Lys 5 Derslerinde karşılıklı uygulanır. Özel lys 5 dersleri programlarının uygulamalarında ders sayısı lys 5 adayının lys 5 sınavında almak istediği puana vede İngilizce seviyesine paralel olarak Özel lys 5 dersleri merkezimizdeki Özel lys 5 dersleri programlarında tayin edilir.

2 – Lys 5, Lys 5 Dersleri ( 4 kişi – Grup Lys 5 Dersleri ): lys 5 dersleri merkezimizdeki lys 5 derslerinin  daha akıcı , daha anlaşılır ve daha etkili olabilmesi için İngilizce seviyeleri eşit ,en azından bir birine çok yakın seviyelerde olan  programlarının uygulamaları Özel lys 5 dersleri merkezimizdeki Özel lys 5 dersleri programlarında özel ders havasında vede daha nitelikli vede daha kaliteli gerçekleşmesi amacıyla 4 ( dört ) kişi ile sınırlandırılır.

NEDEN BİZ

A. Özel lys 5 vede grup lys 5 dersleri programlarında görev alan İngilizce hocaları lys 5 konusunda yılların deneyimine sahip kaliteli ve seçkin lys 5 hocalarıdır.
B. Lys 5 programlarında lys 5 sınavının can damarı , sınavda başarının en büyük etkenlerinden olan kelime haznesini geliştirici önlemler Özel lys 5 dersleri merkezimizdeki Özel lys 5 dersleri programlarında büyük bir titizlikle alınır.
C. Lys 5 adaylarına lys 5 sınavında kullanılan lys 5 ile ilgili akademik kelimeler listesi Özel lys 5 dersleri merkezimizdeki Özel lys 5 dersleri programlarında aynı zamanda listedeki bu kelimelerin akılda kalmasını ve sabitleşmesini sağlayan  vede özümsenmesini kolaylaştıran kelime teknikleri ile Lys 5 Dersleri ile ilgili alıştırmalarla birlikte Özel lys 5 dersleri merkezimizdeki Özel lys 5 dersleri programlarında verilir.
D. Lys 5 dersleri programının olmadığı günlerde derslerin dışında yapılan kelime testleri ile lys 5 adaylarıının bu konudaki gelişimleri Özel lys 5 dersleri merkezimizdeki Özel lys 5 dersleri programlarında yakından izlenir .
E. Uygulanan bu yöntemle lys 5 adayları Özel lys 5 dersleri merkezimizdeki Özel lys 5 dersleri programlarında akademik kelime çalışmalarına mecbur edilir vede Lys 5 | Lys 5 derslerinde herhangi bir aksama olmaz.