LYS 5, LYS 5 DERSLERİ HAZIRLIK

Lys 5 , Lys 5 Dersleri Programı

1 –  Lys 5, Lys 5 Dersleri ( Bireysel – Özel Lys 5 Dersleri )
2 – Lys 5, Lys 5 Dersleri ( 4kişi – Grup Lys 5 Dersleri )

50 ( Elli) LYS 5 İNGİLİZCE ÖZEL DERS
ÜNİVERSİTE GARANTİ

 

1 – Lys 5, Lys 5 Dersleri ( Bireysel – Özel Lys 5 Dersleri ): Özel lys 5 dersleri programları lys 5 adayları için en ideal ders programıdır. Özel Lys 5 dersleri birebir öğrenci – öğretmen karşılıklı uygulanır. Özel lys 5 dersleri programlarının uygulamalarında ders sayısı lys 5 adayının lys 5 sınavında almak istediği puana vede İngilizce seviyesine paralel olarak tayin edilir.

2 – Lys 5, Lys 5 Dersleri ( 4 kişi – Grup Lys 5 Dersleri ): A.Grup lys 5 dersleri derslerin daha akıcı , daha anlaşılır ve daha etkili olabilmesi için İngilizce seviyeleri eşit ,en azından bir birine çok yakın seviyelerde olan  programlarının uygulamaları özel ders havasında vede daha nitelikli vede daha kaliteli gerçekleşmesi amacıyla 4 ( dört ) kişi ile sınırlandırılır.

NEDEN BİZ

A. Özel lys 5 vede grup lys 5 dersleri programlarında görev alan İngilizce hocaları lys 5 konusunda yılların deneyimine sahip kaliteli ve seçkin lys 5 hocalarıdır.
B. Lys 5 programlarında lys 5 sınavının can damarı , sınavda başarının en büyük etkenlerinden olan kelime haznesini geliştirici önlemler büyük bir titizlikle alınır.
C. Lys 5 adaylarına lys 5 sınavında kullanılan lys 5 ile ilgili akademik kelimeler listesi aynı zamanda listedeki bu kelimelerin akılda kalmasını ve sabitleşmesini sağlayan  vede özümsenmesini kolaylaştıran kelime teknikleri ile ilgili alıştırmalarla birlikte verilir.
D. Lys 5 dersleri programının olmadığı günlerde derslerin dışında yapılan kelime testleri ile lys 5 adaylarıının bu konudaki gelişimleri yakından izlenir .
E. Uygulanan bu yöntemle lys 5 adayları akademik kelime çalışmalarına mecbur edilir vede derslerinde herhangi bir aksama olmaz.