Lys 5 , Lys 5 İngilizce Dil Sınavı Hazırlık, Lys 5 Programı

LYS 5 HAZIRLIK

1 –   Lys 5 İngilizce Dil Sınavı Hazırlık ( Bireysel – Özel  Lys 5 İngilizce Dil Sınavı Hazırlık )
2 –  Lys 5 İngilizce Dil Sınavı Hazırlık ( 4 kişi – Grup  Lys 5 İngilizce Dil Sınavı Hazırlık )1 –   Lys 5 İngilizce Dil Sınavı Hazırlık ( Bireysel – Özel  Lys 5 İngilizce Dil Sınavı Hazırlık ) : Bu tür İngilizce dil sınavı hazırlık programları öğrenci – öğretmen şeklinde face to face yani birebir uygulanır. Programların uygulanmasında lys 5 adayının İngilizce seviye tespit sınavı ile seviyesi tespit edildikten sonra ,elde edilen seviyeye göre lys 5 ders sayısı belirlenir ve lys 5 İngilizce dil sınavı hazırlık dersleri öğrencinin istekleri doğrultusunda onun istediği gün ve saatlerde düzenlenir.

2 –  Lys 5 İngilizce Dil Sınavı Hazırlık ( 4 kişi – Grup  Lys 5 İngilizce Dil Sınavı Hazırlık ): Grup şeklinde yapılan Lys 5 İngilizce dil sınavı hazırlık programlarında ; grubu oluşturan lys 5 adaylarının İngilizce seviyelerinin eşit veya hiç olmazsa denk olmasına , derslerin akıcı , hızlı vede etkin olabilmesi amacıyla özel bir önem verilir . Ayrıca 4 lys 5 adayı ile sınırlı olan grupta dersler daha anlaşılabilir vede özel ders havasında gerçekleşmesi amaçlanır.

 NEDEN BİZ

A.Lys 5 İngilizce Dil Sınavı Hazırlık programlarında görev yapan hocalar yıllarca akademik seviyelerde İngilizce ders vermiş ve akademik sınavlara öğrenci hazırlamış Lys 5 sınavı konusunda uzman olan deneyimli gerçek lys 5 hocalarıdır .

B.Lys 5 İngilizce Dil Sınavı Hazırlık programlarında lys 5 adayının İngilizce kelime bilgisi geliştirilerek lys 5 İngilizce dil sınavının en önemli unsuru olan vocabulary konusu çözümlenir.

C.Lys 5 İngilizce Dil Sınavı Hazırlık programlarında akademik kelimeler listeler şeklinde lys 5 adaylarına, bu kelimelerin özümsenmesinde ve akılda kalıcı olmasında kolaylık sağlayan akademik kelime teknikleri ile ilgili çalışmalar listelerle birlikte lys 5 adaylarına verilir.

D.Akademik kelimelerle ilgili yapılan özel kelime testleri ile öğrencilerin, akademik kelimeler konusunda gösterdikleri çaba ve gelişimler yakından izlenir.

E.
Akademik kelimelerle ilgili olarak yapılan lys 5 testleri , Lys 5 İngilizce Dil Sınavı Hazırlık programlarının olmadığı gün ve saatlerde yapılarak lys 5 adaylarının derslerinde bir azalma olmasına engel olunur ve aynı zamanda lys 5 adayları akademik kelime çalışmalarına mecbur edilerek itici bir güç görevi görülür.

F.Lys 5 İngilizce Dil Sınavı Hazırlık programlarında lys 5 adaylarına gramer dışında lys 5 sınavına hız kazandıran ve lys 5 sorularının çözümünde büyük kolaylıklar sağlayan lys 5 sınav teknikleri ve lys 5 sınav taktikleri öğretilir. Böylece lys 5 adayının başarı şansı çoğalır.