Lys 5, Lys 5 Yabancı Dil Sınavı, Lys 5 Hazırlık Programı

LYS 5, LYS 5 YABANCI  DİL SINAVI, LYS 5 KURS PROGRAM İÇERİĞİ

1 – Lys 5 Yabancı Dil Sınavı (Bireysel – Özel Lys 5 Yabancı Dil Sınavı Hazırlık )
2 –  Lys 5 Yabancı Dil Sınavı ( 4 kişi – Grup  Lys 5 Yabancı Dil Sınavı Hazırlık )

1 – Lys 5 Yabancı Dil Sınavı ( Bireysel – Özel Lys 5 Yabancı Dil Sınavı Hazırlık) :

Bireysel – Özel Lys 5 Yabancı Dil Sınavı Hazırlık programlarımız öğrenci – öğretmen teke tek gerçekleştirilir. Bu Lys 5 Yabancı Dil Sınavı   programının uygulamalarında ders günleri ve ders saatleri öğrencinin istekleri doğrultusunda ayarlanır.Öğrencisinin alacağı ders sayısı, İngilizce seviyesine bağlıdır. Dershaneye devam eden  öğrencilere  verilen ders sayısı ile dışarıdan sınava katılan öğrenciye verilen ders sayısı eşit değildir.

2 – Lys 5 Yabancı Dil Sınavı ( 4 kişi – Grup  Lys 5 Yabancı Dil Sınavı Hazırlık ) :

Grup şeklinde gerçekleştirilen Lys 5 Yabancı Dil Sınavı hazırlık programları ; İngilizce seviyeleri eşit hiç olmazsa denk olan öğrencilerle oluşturulan 4 kişilik gruplarla yapılır. Denk İngilizce seviyesine sahip olan öğrencilerden oluşturulmuş homojen gruplarda Lys 5 Yabancı Dil Sınavı hazırlık programları daha anlaşılır , daha sür’atli  ve daha etkili uygulanır.

NEDEN BİZ :

A. Lys 5 Yabancı Dil Sınavı Hazırlık programlarında görev yapan İngilizce hocaları lys 5  hazırlığı konusunda uzman ,  deneyimli ve gerçek hocalardır.
B.Grup şeklinde gerçekleştirilen Lys 5 Yabancı Dil Sınavı hazırlık programlarında lys 5 derslerinin kalitesinin korunması , öğrencilerin lys derslerini daha iyi anlayabilmesi ve lys 5 hazırlık programlarının özel lys 5 dersi havasında uygulanabilmesi için gruplar 4 kişiyle sınırlandırlmıştır.
C.  Sınav başarısında temel ögelerden biri olan  ( vocabulary ) kelime haznesi konusunda gereken tüm önlemler alınır . Bunun için öğrencilere özel  kelime listeleriyle birlikte, listelerdeki kelimeleri akılda kalıcı kılan ve özümsenmesini sağlayarak kullanılabilir hale getiren akademik kelimeler teknikleri verilerek öğrencilerin kelime bilgileri geliştirilir.
D. Lys 5 Yabancı Dil Sınavı
Hazırlık programlarında  öğrencilere  sınavı teknikleri ve taktikleri öğretilerek eğitim tamamlanır.