Merkezefendi Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki Denizli Merkezefendi Genel İngilizce kursu....

MERKEZEFENDİ GENEL İNGİLİZCE KURSU PLATFORMU

MERKEZEFENDİ Genel İngilizce Kursu Forumu

1 – Merkezefendi  Genel İngilizce kursu ( Birebir Özel Genel İngilizce kursu )
2 – Merkezefendi  Genel İngilizce kursu ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Genel İngilizce kursu )

Merkezefendi  Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki Merkezefendi  Genel İngilizce kursu departmanlarında kurulan  Temel Genel İngilizce kursumuz, İngilizce dil becerilerini İngilizce dersleri ile geliştirmek isteyen yetişkinler içindir. İş, eğitim veya seyahat gibi günlük durumlarda İngilizceyi kullanarak kendinizden emin bir şekilde İngilizce iletişim kurabilmeniz için  Birebir Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki  Genel İngilizce kursu departmanlarında kurulan  Bireysel Genel İngilizce kursunda beceriler geliştireceksiniz.

MERKEZEFENDİ Genel İngilizce Kursu 2021/22
Genel İngilizce kursumun  özellikleri şunları içerir:

İngilizce Ders kitabı  – İngilizce dilini keşfetmek için İngilizce makaleleri ve güncel konuları kullanın.
Yerel bölgedeki ve çevresindeki ilginç yerleri ziyaret ederek  Özel Genel İngilizce kursunda  öğrendiklerinizi uygulayın.
Kişisel Genel İngilizce kursu eğitim merkezinde  Genel İngilizce kursumuzda, Dil öğretimine yönelik araştırmalara Kişiye Özel Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki Birebir Özel Genel İngilizce kursu departmanlarında katkıda bulunan üniversite akademisyenleri tarafından Bireysel Özel Genel İngilizce Kursu eğitimi alacaksınız.
 Genel YDS İngilizce kursu eğitim merkezinde  Genel IELTS İngilizce kursumuzda,üç ila 40 hafta boyunca tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışın.
Yıl boyunca başlangıç ​​tarihleri ​​vardır, böylece  Genel TOEFL İngilizce kursu eğitim merkezindeki  Genel İngilizce kursu departmanlarında kurulan  Genel YÖKDİL İngilizce kursumuzda size uygun tarihler olduğunda çalışabilirsiniz.

Becerilerinizi geliştirin

Genel Temel İngilizce kursu eğitim merkezindeki  Genel İngilizce kursumuzda Daha iyi iletişim kurmayı öğrenin ve  Temel Genel İngilizce kursunda İngiliz kültürünü anlayın. İngilizceyi haber makaleleri, bloglar, sosyal medya ve videolar aracılığıyla keşfedecek,  Kurumsal Genel İngilizce kursu temel birimlerde  Herkese Genel İngilizce kursu departmanlarında düzenlenen  Kişiye Özel  Genel İngilizce kursumuzda ki eğitim merkezinde sınıf tartışmalarına katılacak ve topluluktaki insanlarla röportajlar yapacaksınız.

Özel Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki Günlük Genel İngilizce kursumuzu bitirdiğinizde öğrenmeye devam edebilmeniz için becerilerinizi Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki  Genel İngilizce kursu departmanlarında kurulan Genel İngilizce kursumuzda geliştireceksiniz.

Aşağıdaki alanlarda beceriler kazanacaksınız:

Dil bilgisi ve becerileri
İngilizce kelime bilgisini, dil bilgisini ve telaffuzu doğru ve akıcı bir şekilde kullanma konusunda kendinize olan güveninizi  Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki Genel İngilizce kursu departmanlarında kurulan  Genel İngilizce kursumuzda geliştirin.

Kültürlerarası farkındalık
Diğer İngilizce konuşanlarla etkili bir şekilde iletişim kurabilmek için İngiliz ve diğer İngilizce konuşulan kültürler hakkında Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki  Genel İngilizce kursu departmanlarında kurulan  Genel İngilizce kursumuzda bilgi edinin.

İletişim stratejileri 
Farklı günlük durumlarda etkili bir şekilde okumayı, konuşmayı ve dinlemeyi öğrenin. DENİZLİ MERKEZEFENDİ’DE  Genel İngilizce kursumuzda geçirdiğiniz zamandan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için kendinize olan güveninizi artırın.

Bağımsız öğrenme stratejileri
Sınıftan ayrıldığınızda öğreniminize devam etmenin yollarını geliştirmenize  Genel İngilizce kursu ile yardımcı olacağız.

Denizli Merkezefendi Genel İngilizce Kursunda Ne çalışacaksın

Tam zamanlı ve yarı zamanlı kurs içeriği
Tam zamanlı kursta ek faaliyetler

Değerlendirme

Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki Genel İngilizce kursunda her Genel İngilizce ünitesinin sonunda, öğrendiklerinizi kullanmaya, ilerlemenizi takip etmeye ve geliştirmeniz gereken alanları belirlemeye teşvik etmek için Genel İngilizce kursu eğitim merkezindeki Genel İngilizce kursu departmanlarında kurulan  Genel İngilizce kursumuzda  değerlendirileceksiniz.

Değerlendirmeler birimlere göre değişir; blog oluşturmak, tartışmalara katılmak, vlog (video blog) yapmak, haber makalelerini değerlendirmek, sunum yapmak ve yaratıcı yazılar üretmek Genel İngilizce kursunda önceki değerlendirmelere örnek olarak verilebilir.

Genel İngilizce kursu  eğitim merkezimizdeki Genel İngilizce kursunda Çalışmanız için notlar, ayrıntılı geri bildirim ve Avrupa Ortak Dil Referans Çerçevesi (CEFR) düzeyi alacaksınız. CEFR, dil yeteneğinizi ölçmek için uluslararası kabul görmüş bir derecelendirme sistemidir.