öğrenciler için İngilizce kursları ile  İngilizceyi sınıfta öğreniyorlar ama aynı zamanda kendilerini İngilizce olarak nasıl ifade edeceklerini de Öğrenciler için İngilizce Kurslarında öğrenirler

Genç Öğrenciler için İngilizce Kursları Hakkında Bilgi

Öğrenciler için İngilizce Kursları ile ilgili yöntem

 

1 – Öğrenciler için İngilizce Kursları – Bire bir Özel Öğrenciler için İngilizce Kursları 

2 – Öğrenciler için İngilizce Kursları – 4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla Öğrenciler için İngilizce Kursları )

İngilizce Akademik Eğitimde çocukla, öğrenciler için İngilizce kursları ile  İngilizceyi sınıfta öğreniyorlar ama aynı zamanda Öğrenciler için İngilizce Kursları ile  kendilerini İngilizce olarak nasıl ifade edeceklerini de Öğrenciler için İngilizce Kurslarında öğrenirler ve öğrenciler için İngilizce kurslarında konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini   günlük yaşamlarında  dışarıda bir kullanım alanı bulacaklar. Deneyimlerimize göre,Öğrenciler için İngilizce Kurslarında  İngilizce öğretiminin daldırma stili en iyi sonuçları verir çünkü öğrenciler için İngilizce kursları ile çocukların konuşma ve dinleme becerileri, iletişim kurma ihtiyaçları nedeniyle büyük ölçüde gelişir.

Çocuklar için İngilizce Kursları Akademik Eğitimde İlköğretim İngilizce Kursu (İAE) , çocukların İlkokul seviyesinden Lise seviyesine kadar İngilizce dil becerisine geçmeleri için gerekli olan temel kelimeleri, telaffuzu, kullanımdaki durumsal dili ve gramer yapılarını tanıtmak ve uygulamak için Öğrenciler için İngilizce Kursları tasarlanmıştır. . Bu nedenle Öğrenciler için İngilizce Kursları yüzünden öğrenciler ortaokul ve liseye hazırlanırken, İngilizce konuşmaları ve dinlemeleri, olmaları gereken yerden daha öncedir.

İngilizce Akademik Eğitimde Enterprise  kitap serisi ve öğrenciler için İngilizce kursları çocuğunuzun 4 dil becerisini (dinleme, konuşma, okuma, yazma) geliştirmesinin yanı sıra dil bilgisini, kelime dağarcığını ve telaffuzunu geliştirmesini sağlayacak, mantıksal olarak yapılandırılmış, ilerleyici bir kurstur.

İAE 1’den İAE 9’a ilerlemek, çocuğunuzun CEFR’de (en yaygın kullanılan dil yeteneği ölçüsü olan Avrupa Ortak Referans Çerçevesi) A1 öncesi seviyesinden A2 seviyesine gelişeceği anlamına gelir. İAE 9’u bitiren öğrencilerimiz, Trinity GESE konuşma testi (seviye 5/6) gibi önemli İngilizce sınavlarını geçmeyi bekleyebilirler. İngilizce dersleri ile 4 dil becerisinin tamamını geliştirmeye odaklandığımız için SPEC kursu ayrıca Cambridge YLE sınavlarına (Starters, Movers, Flyers) çalışmak için mükemmel bir temel sağlar.

ENTERPRISE kitapları, öğrenciler için İngilizce Grammar kurslarında öğrencilerin her derste tek bir gramer yapısı (hedef dil) ile tanıştırıldığı sentetik bir müfredat kullanır. Doğal edinim sırasını takip ederek (dinleme, konuşma, okuma, yazma) 4 becerinin tamamında Öğrenciler için Özel İngilizce Kurslarında hedef dili doğru ve akıcı bir şekilde kullanmaya odaklanıyoruz. Doğruluk, Öğrenciler için Özel Bireysel İngilizce Kurslarında her bir dil bilgisi yapısını doğru ve net bir telaffuzla kullanmaya odaklanır. Akıcılık uygulaması, çocukları Öğrenciler için Birebir İngilizce Kurslarında birkaç duraklama ile normal bir hızda ve doğal tonlama kullanarak konuşmaya teşvik eder.

Öğrenciler için İngilizce grup Kursları ilerledikçe karmaşıklık ekliyoruz (gittikçe daha zor gramer). Bununla birlikte, her İngilizce dersinde yalnızca bir anahtar dil noktası bulunduğundan, öğrenciler öğrenciler için İngilizce kurslarında hedef dilin her bir öğesini dille ilgili gelişen bilgileriyle özümseyebilirler. Bu sayede her çocuk, İngilizce derslerimiz ve beraberindeki ek materyaller sonucunda Öğrenciler için Özel Grup İngilizce Kursları ile her dil yapısını alıcı ve verimli bir şekilde kullanabilecektir.