OKULLARA İNGİLİZCE DERSLERİ  TAKVİYESİ

Okullara İngilizce Dersleri ve Eğitimi

1 – Okullara İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – Okullara İngilizce Dersleri ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla  İngilizce Dersleri )

Okullara İngilizce dersleri konusu ile ilgili olarak Okullara İngilizce dersleri kampüslerinde kurulan okullara İngilizce dersleri birimlerindeki okullara İngilizce dersleri panellerinde her seviyede okullara giden ve İngilizce dersleri konusunda zorluk çeken öğrencilere, okullara İngilizce dersleri programı ile ilgili olarak 2 türlü  ders verilir.

1 – OKULLARA İNGİLİZCE DERSLERİ (BİREBİR ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ ):

Okullara İngilizce dersleri müfredatı ile birebir uyumlu olarak  kurulan okullaraİngilizcedersleri isimli merkezimizde özel İngilizce  derslerinin ne derece öğretici ve sonuç almada ne kadar etkili olduğunu bilenler ve bu şekilde ders alarak kendilerini geliştirmek  için özel en son yöntem ve tekniklerle hazırlanan bu okullara İngilizce dersleri  programlarına katılan öğrenciler amacına  rahatça ulaşabilir.Okula devam eden ve Okuldaki  İngilizce dersleri ile sorunu olan öğrencilere, özel İngilizce dersleri verilerek okuldaki İngilizce dersinde başarılı olması garanti edilir. Öğrencinin kuruma gelememesi durumunda, özel İngilizce  öğretmeni gönderilir. Öğrenciye  ailenin isteğine göre, Okullara İngilizce derslerindeki zorlukları yenmesine katkıda bulunulabileceği gibi, okullara İngilizce dersleri müfredatı kapsamında okul dışı eğitim de verilebilir. Okullara İngilizce dersleri programında birebir özel İngilizce dersi alan öğrencilere, Okullara İngilizce dersleri  alacağı günleri ve saatleri belirleme imtiyazı sağlanır.

 

2 – OKULLARA İNGİLİZCE DERSLERİ (4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN  GRUPLARLA İNGİLİZCE DERSLERİ :

Okullara İngilizce dersleri alanında Okullara İngilizce dersleri isimli panellerdeki Okullara İngilizce dersleri adı altında  uygulanan programlarda çok rast gelinen olaydır. Zaman, zaman aynı sınıflara devam eden ve Okullarda İngilizce dersleri  zayıf olan 3-4 öğrenci bir arada beraber ders almak istediklerinde onlara göre seviyelerine birebir uyumlu ve çok hızlı biçimde seviyelerini, yükselten ve geliştiren özel okullara İngilizce dersleri programlarıyla hazırlanır. Okullara İngilizce dersleri öğretilerinde seviyeleri bir birine denk yada olabildiğince yakın olan seviye sınav sonuçlarına göre belirlenmiş bu 4 öğrenciden oluşan gruplar, Okullara İngilizce dersleri adındaki programlarda yer alarak  İngilizce ders alabilir. Ayrıca, aynı sınıfa giden ve beraberce İngilizce ders almak isteyen 2-3 öğrenciden oluşan gruplara da Okullara İngilizce dersleri isimli eğitimler  verilir.

OKULLARA İNGİLİZCE DERSLERİNDE NEDEN BİZ

  • Okullara devam eden küçük büyük, ilköğretim yada orta öğretimde okuyan tüm öğrencilere verilen Okullara İngilizce dersleri öğretilerinde görev alan öğretmenler bu konuda mesleklerinin zirvesine ulaşmış ve uzmanlık ünvanı kazanmış çok deneyimli İngilizce  öğretmenleridir.
  • Okullara İngilizce dersleri kampüslerindeki Okullara İngilizce dersleri için hazırlanan programlar,  kendine özgü kuralları olan daha çok öğrenciye yüksek not aldırmayı amaçlayan bir eğitim yöntemidir.