Özel IELTS Genel, Akademik Kursundaki en deneyimli Özel IELTS Öğretmeni ile görüşün.

ÖZEL IELTS (GENEL/AKADEMİK) KURSU PLATFORMU

ÖZEL IELTS (GENEL/AKADEMİK) KURS MODELİ

1 – Özel IELTS Genel, Akademik Kursu – Birebir Özel IELTS Genel, Akademik Kursu

2 – Özel IELTS Genel, Akademik Kursu – 4 Öğrenci İle  Özel IELTS Genel, Akademik Kursu

Seanslar:  30 Saat
Gün ve Zamanlama:  Esnek
Dünyanın en akredite İngilizce dil sertifikası sınavına hazırlanmak için Özel IELTS Genel, Akademik Kursundaki en deneyimli Özel IELTS Öğretmeni ile görüşün. Kesin puanlar temelinde harika bir öğrenme deneyimi yaşamak için bu fırsatı keşfedin. Anadili İngilizce olmayanlar için bu İngilizce dil yeterlilik testi ile tüm adayları desteklemek için iyi yapılandırılmış bir müfredat tasarladık. Özel IELTS Genel, Akademik Kursundaki  bu Özel IELTS Öğretmeni, başlangıç, orta veya ileri düzey öğrenciler için özelleştirilmiş oturumlar için mevcuttur. Özel IELTS Genel, Akademik Kursundaki Deneyimli öğretmenlerimiz bireysel öğrenme bakış açısıyla Özel IELTS Genel, Akademik Kursundaki en deneyimli Özel IELTS Öğretmeni ile ders tasarlıyor. Her adaya bireysel ilgi, sınıflarımızı verimli kılar ve her zaman yüksek puanlarla sonuçlanır.

Özel IELTS Genel, Akademik Kursundaki Profesyonel Özel IELTS Öğretmeni size İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileri kazandıracaktır. Özel IELTS Genel, Akademik Kursundaki Popüler ve rekabete dayalı derslerimizle,Özel IELTS Genel, Akademik Kursundaki en deneyimli Özel IELTS Öğretmeni ile katılımcılar test formatına ve ayrıca gerçek zamanlı durumlarda dil pratiğine ayrıntılı olarak maruz kalacaklar.

IELTS nedir?

Uluslararası İngilizce Dil Eğitim Sistemi, ana dili İngilizce olmayanlar için dünya çapında tanınan bir İngilizce dil yeterlilik testi sertifikasıdır.

IELTS akademik

Bu, akademik ortam için gerekli olan İngilizce dil yeterliliğini ölçer. Bu test 60 dakikalık okuma, yazma ve konuşma testleri ve 30 dakikalık dinleme testi içermektedir.

IELTS Genel eğitimi

Bu, pratik ortamda İngilizce dil yeterliliğini ölçer. Bu sertifika, kariyerinize ve çalışma ortamınıza katkıda bulunacaktır.

Özel IELTS Genel, Akademik Kursundaki  Özel IELTS Öğretmeni, öğrencilerin İngilizce dilinde Mükemmelliğe ulaşmalarını sağlar. Amaca bağlı olarak, Denizli‘deki Özel IELTS Öğretmenimiz her iki IELTS versiyonu için de Özel IELTS Genel, Akademik Kursunda dersler vermektedir. Her iki sınav da aynı formatta değerlendirilir.

IELTS sınav modeli

Dinleme (30 dakika artı cevabınızı cevap kağıdınıza aktarmak için fazladan 10 dakika)
Okuma (60 dakika)
Yazma (60 dakika)
Konuşma (60 dakika)

IELTS nasıl puanlanır?

IELTS, sınav için 9 bantlı bir ölçek sağlar. Her seviyede size 1’den 9’a kadar bir puan verilecek ve her seviyenin ortalama puanı, bant seviyenizi sunmak için hesaplanacaktır.

IELTS sertifikasının faydaları

İletişim mükemmelliği
İngilizce dilinde gelişmiş bilgi
Uluslararası iş piyasasında daha iyi kariyer fırsatları
IELTS, çeşitli ülkeler için Vize işlemleri için bir yeterlilik görevi görür
IELTS, batı üniversitelerinde yüksek öğrenim için bir niteliktir

Doğru testi seçmek

İki IELTS sınavı mevcuttur – IELTS Academic veya IELTS General Training. Seçtiğiniz test, yapmak istediğiniz şeye dayalı olmalıdır.

IELTS Academicİngilizce dil yeterlilik seviyenizin akademik bir ortam için uygun olup olmadığını ölçer. Akademik dilin özelliklerini yansıtır ve eğitime veya öğrenime başlamaya hazır olup olmadığınızı değerlendirir.

IELTS Genel Eğitimiİngilizce dil yeterliliğini pratik, günlük bir bağlamda ölçer. Görevler ve testler hem işyeri hem de sosyal durumları yansıtır.

Birleşik Krallık’ta çalışmak, yaşamak veya okumak için yapılan Birleşik Krallık vize başvurusunu desteklemek için IELTS sınavına giriyorsanız, Birleşik Krallık Vizeleri ve Göçmenlik (UKVI) Akademik veya Genel Eğitim için IELTS veya Yaşam Becerileri için IELTS sınavına girmeniz gerekebilir.