Özel IELTS Kursu Programları

Özel IELTS Kursu Programları İçeriği

1 – Özel IELTS Kursu ( Birebir özel IELTS Kursu )
2 – Özel IELTS Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla Özel IELTS Kursu )

1 – ÖZEL IELTS KURSU ( BİREBİR ÖZEL IELTS KURSU ) : Özel IELTS kursu etkinlikleri kapsamında yer alan özel IELTS kursu    merkezindeki  Özel IELTS kursu   birimlerinde   düzenlenen ve Özel IELTS kursu panellerinde uygulanan Özel IELTS kursu programına birebir özel IELTS kursu almak üzere katılan  öğrenciler bireysel özel  IELTS kursu almalarının karşılığı olarak kendilerine özel  IELTS kursu programının yapılacağı günleri belirleme hakkı verilir. Bu tür bir özel IELTS kursu programına katılan  öğrenciler günlük yaşamlarında değişiklik yapma gereği duymaz. Özel IELTS kursunun hazırlanışındaki bazı değişik ve farklı uygulamaların bulunması nedeni ile diğer benzer kurslardan çok daha farklı olarak IELTS sorularının nasıl çözüleceğini açık ve net bir dille anlatan IELTS çözüm tekniklerini içeren, yazı yazma bölümündeki essay in nasıl yazılacağını önceden hazırlanmış  kalıplarla öğreten,  okuma parçalarında ki soruların her türünü ayrı, ayrı  anlatan, öğrencinin sıkıştığı anlarda en büyük  yardımcısı olan özel IELTS kursu programına devam ederken bir yandan da günlük yaşamını sürdürür. Bu şekilde özel IELTS kursu birimlerimizde hem ihtiyaç duyduğu özel IELTS kursunu alır hemde işine gücüne bakar. 

2 – ÖZEL IELTS KURSU ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA ÖZEL IELTS KURSU) : Özel IELTS kursu seminerlerinde verilen Özel IELTS kursu eğitimlerindeki Özel IELTS kursu panellerinde seviyeleri olabildiğince bir birine çok yakın yada denk olan aday öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik gruplarda yer alarak, birebir özel  IELTS kursu kalitesi ve niteliğinde eğitim alınabilir. Özel IELTS kursu eğitim merkezindeki özel IELTS kursunda grubu meydana getiren aday öğrenci sayısının 4 öğrenci ile sınırlandırılması, içeriğinde ki tetikleyici, çok çalışmaya iten ve öğrencinin çalışma temposunu yükselten, grup derslerine uygulanmasına karşın gruptaki tüm öğrencileri birebir olumlu yönde etkileyen, sınava ait tüm modüllerde ki soruların çözümünü açık, açık öğreten, IELTS sınavına hazırlık aşamasındaki öğrencinin moralini yükselten ve sınavı başaracağına inandıran  özel IELTS kursu programlarının uygulanması birebir özel IELTS  kursu kalitesini yakalamak ve o özellikleri taşıyan bir özel IELTS kursu verebilmek amacına yönelik düzenlemelerdir. Bu şekilde Özel IELTS kursunda grup eğitimi alan öğrencilere de birebir özel IELTS kursu imkanı hemen, hemen tanınmıştır. 


ÖZEL IELTS KURSU İÇİN TERCİH EDİLME NEDENİ

  • Özel IELTS kursu eğitim birimlerindeki gerek  Özel IELTS kursu gerekse grup IELTS kurslarında,  hocalar konularında uzmanlık seviyesine ulaşmış deneyimli gerçek  sınav  eğitmenleridir.
    Özel IELTS kursu ortak programlarında uygulanan özel IELTS kursu tamamen orijinaldir.