Özel İngilizce Ders ile her seviyede İngilizce dersleri.

Özel İngilizce Ders ile akademik ve genel İngilizce dersleri.Özel İngilizce ders Programları

Özel İngilizce ders Programları İçeriği

1 – Özel İngilizce ders ( Birebir Özel İngilizce ders  )
2 – Özel İngilizce ders ( 4 Öğrenci ile Grup Halinde Özel İngilizce ders )

Özel İngilizce ders merkezimizdeki programlarla İngilizce’de akıcı olmanın en iyi yolu özel İngilizce ders almaktır. Herkese açık bir İngilizce sınıfına katılabilirsiniz, ancak özel İngilizce ders öğretmeninin evinize gelmesi en etkili olanıdır. Bir sınıf ve özel öğretmen arasında seçim yapmak size   bağlı olacaktır, ancak Özel İngilizce ders için özel bir öğretmen seçen birçok İngilizce Akademik Eğitim öğrencisinin deneyimlerine dayanarak alınabilecek bazı genel sonuçlar vardır.

Özel İngilizce derslerinin avantajları

  • Öğrenme materyalleri özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanır.
  • Trafikte zaman kaybetmezsiniz
  • Öğretmen zayıflıklarınıza odaklanır, böylece öğrenme süresi  kısalır.

İngilizce Akademik Eğitimin Öğrenci Analizleri

Bir sınıfa başlamadan ve  Özel İngilizce ders almadan önce İngilizce Akademik Eğitim, ihtiyaçlarınızın karşılandığından ve istediğinizi elde ettiğinizden emin olmak için bir ihtiyaç analizi yapar.

Özel İngilizce Ders

İngilizce Akademik Eğitim   tarafından Özel İngilizce ders birimlerimizde Özel İngilizce ders için yapılan ihtiyaç analizine bir örnek, aşağıdakilerden hangilerinin önemli olduğunu bulmaktır.

  • Sunumları etkin biçimde verme. Konuşma güvenini artırma. İngilizce telefon becerilerini geliştirme. E-posta yazma becerilerinizi keskinleştirme. Rapor yazma becerilerini geliştirme. Bir toplantıyı nasıl yöneteceğinizi öğrenme. Bugün İngilizce’den nitelikli bir özel öğretmen seçmek ve Özel İngilizce ders almak, bu becerileri daha etkili ve hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacaktır. Hızlı ilerleyin .Özel İngilizce derste öğretmenin dikkati sadece size odaklanmıştır ve diğer İngilizce öğrencilerinden gelen bir müdahale yoktur, öğretmenin gelişiminizi bilmesi ve neyin geliştirilmesi gerektiğini belirlemesi Özel İngilizce derste daha kolaydır, bu da öğretme ve öğrenme sürecini daha etkili hale getirir ve pratik yapmak için daha fazla zamanınız olur öğrenirler. Öğrenme hızınızı siz belirlersiniz .Daha hızlı veya daha yavaş, tam istediğiniz gibi öğrenebilirsiniz. İstediğiniz malzemelere odaklanın .Uluslararası bir şirkette çalışmayı planlayabilirsiniz ve daha hızlı tanıtım yapmak için sunum ve yazma becerilerinizi   Özel İngilizce dersle geliştirmek  fayda sağlayabilir.
  • Özel İngilizce ders için özel bir İngilizce öğretmeni edinmek, kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar, bu da Özel İngilizce derste kolayca konsantre olabileceğiniz ve materyali daha hızlı anlayabileceğiniz anlamına gelir. Sınıfta öğrenme konusunda utanmış ve gergin hissediyorsanız,  evde Özel İngilizce ders  alabilirsiniz.

Uygun fiyatlı ve daha uygun maliyetli.

Özel öğretmenden Özel İngilizce ders almak  pahalı değil. Daha hızlı büyüme ve öğretmenden daha fazla bilgi edinebilme ve size odaklanabilme fırsatınızla, sonunda belirli bir İngilizce kurumunda ders almaktan Özel İngilizce ders almaya daha düşük bir maliyet harcarsınız.