Özel İngilizce Dersi Programları
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, LYS 5, HAZIRLIK SINAVI )

Özel İngilizce Dersi Programları İçeriği

1 – Özel İngilizce Dersi ( Birebir Özel İngilizce Dersi)
2 – Özel İngilizce Dersi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Özel İngilizce Dersi) 

  • Özel  İngilizce dersi kampanyalarında  düzenlenen ve Özel  İngilizce dersi verilen eğitim merkezimizdeki  Özel  İngilizce dersi departmanlarında düzenlenen Özel  İngilizce derslerini alarak sınavlara hazırlanmak özellikle de akademik seviyedeki YDS, IELTS, PROFICIENCY, YÖKDİL, TIPDİL ve LYS 5 gibi akademik sınavlara özel  İngilizce dersi alarak hazırlanmak  çok olumlu sonuçlar doğurur. Düşünün, yds sınavına katılıyorsunuz ve 65 gibi yüksek bir puana ihtiyacınız var. Bu kadar yüksek puana ihtiyacı olan birinin kalabalık grup  derslerine katılarak yüksek not alması hayalden öteye gidemez. Kesinlikle ve mutlaka özel İngilizce dersi alarak bu sınava hazırlanması gerekir. Bu tür sınavlarda Özel  İngilizce dersi ile YDS’ ye hazırlanmakta çok büyük yarar var.
  • Özel  İngilizce dersi programlarının eşliğinde Özel  İngilizce dersi ile hazırlanarak Ielts sınavına girmek isteyen ve seviyesi de sınav için yeterli olan birinin, özel İngilizce dersi almadan bu sınavda başarılı olması düşünülemez. Zira, bu tür sınavlarda başarı  kazanmak  sadece İngilizce dilini iyi bilmekle mümkün değildir. 
  • Özel İngilizce dersi merkezimizde Özel İngilizce dersi alarak sınavlara hazırlanıldığında, sınava hazırlayan hoca ile birebir özel İngilizce dersi yapılacağından, özel İngilizce dersi ile yapılması gereken ödev ve hazırlıklardan da kaçılamaz. Öğrenci psikolojisi herkesin malumudur.Herkes bilir, en büyük ve en olgun yaşlarda bile ders çalışıldığında insanlarda bir öğrenci psikolojisi oluşur ve yapılması gereken ödevlerden kaçılır. Oysa, özel İngilizce dersi alarak hazırlanıldığında buna pek imkan bulunmaz. Çünkü hoca derstedir, oradadır, tam karşınızda ve sizi bekliyor. özel İngilizce dersinde tek başınasınız. Bir önceki Özel  İngilizce dersinde verilen ödevleri isteyecek.Kaçamazsınız .Tek çözüm özel İngilizce dersi  bırakmak ama o da pek mantıklı gelmez insana . Çaresiz verilen ödevler yapılır. Diğer bir yararı da budur özel İngilizce dersi almanın.
  • Özel  İngilizce dersi verilen eğitim merkezimizdeki Özel İngilizce dersi verdiğimiz birimlerde akademik sınavlara hazırlanıldığında, özellikle öğrencilere en zor gelen şey, kelime ezberlemektir. Grup derslerinde bundan kaçabilirsiniz ama birebir Özel  İngilizce dersi  aldığınız hocadan nasıl kaçabileceksiniz ? Oysa, bu kelimelerin ezberlenmesi gerektiğini ve ezberlenirse sizin için çok iyi olacağını ve iyi sonuçlar alabileceğinizi bilirsiniz ama yinede canınız istemez. Ama ezberlemek  ve özümsemek zorundasınız. Özel İngilizce dersi alarak hazırlanıyorsunuz ve hoca sizi derse bekliyor ve kelimeleri ezberleyip ezberlemediğinizi size soracak. Kaç bakalım nasıl kaçabileceksiniz ? Yaşasın özel İngilizce dersi