ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMI

Özel İngilizce Dersi Program İçeriği

1 – Özel İngilizce Dersi ( Birebir Özel İngilizce Dersi )
2 – Özel İngilizce Dersi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Özel İngilizce Dersi 

1 – ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ ( BİREBİR ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ ): Özel İngilizce dersi vermek için açılan Özel İngilizce dersi merkezindeki Özel İngilizce dersi platformunda birebir olarak düzenlenen özel İngilizce dersi kapsamında İngilizce öğrenmek asrın gereği ama nasıl öğrenileceğinin bilinmesi gerek. Bu konuda bilinçli olmak ve doğru  eğitimi seçmek  İngilizce öğrenmenin ilk ciddi ve temel adımıdır.

Bu şekilde düşünerek yola çıkanlar, özel İngilizce dersi  departmanında teke, tek  olarak  tertip edilen  özel İngilizce dersi  bünyesinde, çağın en büyük harikası olan bilişim teknolojileri ile düzenlenen, bu teknolojilerin yardımı ile en doğru ve en ciddi öğretim yöntemlerinin içinde  yer aldığı, her adımda, her sorunda öğrenciye içerdiği bilgi ve öğretim teknikleri ile destek olan Özel İngilizce dersi programlarının  uygulandığı birebir özel İngilizce dersi almak  üzere baş vuran öğrenciler, Özel İngilizce dersinin  yapılacağı gün ve saatleri kendi seçer.

2 – ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ ( 4 kişiden Oluşturulan  gruplarla ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ ): Özel İngilizce dersi  kategorisinde, toplu mini gruplar için  düzenlenen özel İngilizce ders uygulamalarında bu dilin  her seviyesinde buna akademik seviyedeki sınav hazırlık özel İngilizce dersi programları da dahil olmak üzere, seviyeleri denk olan 4 öğrenciden oluşmuş gruplara katılarak da  öğrenciyi en açık ve kestirme yoldan amaca ulaştıran, ona kısa bir zaman içinde seviye atlatan ve geliştiren, kapsamında bulunan özel İngilizce dersi  öğretim teknik ve yöntemleri ile  grubu oluşturan öğrencilere bire bir ulaşan ve onları tetikleyerek daha sıkı çalışmaya iten, dağarcığındaki tüm bilgi ve özellikler ile öğrencinin ilerlemesi için her aşamada yanında olan özel olarak küçük gruplar için hazırlanmış bu öğrenci dostu Özel İngilizce dersi programları ile  Özel İngilizce dersi merkezinde eğitim alınabilir.

ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Özel İngilizce dersi panellerindeki Özel İngilizce dersi için verilen seminerlerde, özel  yada grup İngilizce dersine katılan hiç bir öğrenci onları Özel İngilizce dersi  aldıkları kuruma bağlayan ve ayrılmak istemeleri halinde ayrılmalarına yasal engeller koyan  ”  SENET ”  imzalamaz. Ödeme, özel İngilizce dersi programlarında öğrencinin de uygun bulduğu aralıklarla taksitle yapılır.
  • Özel İngilizce dersi  ünitelerindeki Özel İngilizce dersi  konusunda hazırlanmış müfredat içinde, İngilizce derslerini öğretmeyi bilen, kendi konusunda uzman ve çok tecrübeli hocalar; gerçek  özel İngilizce dersi  hocaları verir.
  • Özel İngilizce dersi departmanlarındaki Özel İngilizce dersi  hakkında yapılan uygulamalarda, İngilizce öğrenilmesi için gereken tüm önlemler alınır.