İstanbul Özel İngilizce Dersi İstanbul Programı

 İstanbul Özel İngilizce Dersi İstanbul Programı İçeriği

 1 –  Özel İngilizce Dersi İstanbul ( Bireysel – Özel İngilizce Dersi )
2 –  Özel İngilizce Dersi İstanbul (4 kişilik gruplarla yapılan  – Özel İngilizce Dersi )

1 –  Özel İngilizce Dersi İstanbul ( Bireysel – Özel İngilizce Dersi ): Özel İngilizce dersi İstanbul platformunda verilen ve halen uygulanmakta olan  Özel İngilizce dersi İstanbul seminerleri kapsamındaki Özel İngilizce dersi İstanbul panellerinde, İngilizce dersler ile İngilizce öğrenmenin en etkin yolu olan birebir özel İngilizce  dersi almak isteyenler,  Özel İngilizce dersi İstanbul eğitim merkezimizde organize edilen Özel İngilizce dersi İstanbul programları ile İngilizce öğrenebilir.

2 –  Özel İngilizce Dersi İstanbul (4 kişilik gruplarla yapılan  – Özel İngilizce Dersi ): Özel İngilizce dersi İstanbul merkezlerindeki Özel İngilizce dersi İstanbul birimlerinde, toplu bir şekilde İngilizce ders almanın en sakıncalı yanlarından biri, gruba uygulanan İngilizce öğretme  tekniklerin ve bunu uygulayan eğitmenin kalitesiz olmasında yatar. Bu nedenle, Özel İngilizce dersi İstanbul eğitim merkezimizdeki Özel İngilizce dersi İstanbul programları  sadece öğrenci düşünülerek hazırlanmıştır. 

 

İstanbul Özel İngilizce Dersi İstanbul Programı

Özel İngilizce dersi İstanbul programı için yapılan etkinliklerdeki Özel İngilizce dersi İstanbul departmanlarında İngilizce ders almak ve   İngilizce özel ders İstanbul  programlarına , akademik seviyedeki Yds, Ielts, Lys 5, Tıp Dil Sınavı, Proficiency sınavlarına hazırlık dersleri de dahil olmak üzere katılmak isteyenlerin baş vuracakları ilk adres olabilmenin  mutluluğunu taşıyoruz.

Genel İngilizce Dersleri
İngilizcenin temelini oluşturan genel İngilizce dersleri Özel İngilizce dersi İstanbul eğitim merkezimizde organize edilen Özel İngilizce dersi İstanbul programlarında ister bireysel  özel ders  , istenilirse 4 kişilik gruplar halinde yapılan İngilizce özel ders İstanbul   uygulamalarında yer alabilirsiniz. 

Yds   Dersleri


Bireysel – Özel Yds Dersleri :
Özel İngilizce dersi İstanbul programlarına katılmak isteyen aday öğrencilere seviye sınavı yapılarak seviyeleri belirlenir ve sahip oldukları bilgisine bağlı olarak yada sınavda elde etmek istediği ” not ” ta göz önüne alınarak verilmesi gereken ders sayısı belirlenir. 

4 kişilik gruplarla yapılan Yds Dersleri : Grup dersleri programlarında yer almak isteyen aday öğrenciler, seviye sınavına tabi tutulur ve denk seviyede olan adaylardan homojen gruplar oluşturulur. 

Tıp Dil Sınavı  Dersleri

Bireysel – Özel İngilizce Tıp Dil Sınavı  Dersleri : Özel İngilizce dersi İstanbul programlarına dahil olmak isteyen aday öğrencilere seviye sınavı yapılarak seviyeleri belirlenir ve ve bulundukları düzeye bağlı olarak yada sınavda elde etmek istediği ” not ” ta göz önüne alınarak uygulanması gereken ders sayısı tespit edilir. 

4 kişilik gruplarla yapılan İngilizce  Tıp Dil Sınavı  Dersleri : Grup dersleri programlarında yer almak isteyen aday öğrenciler, seviye sınavına tabi tutulur ve homojen gruplar oluşturulur.