ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMI
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, HAZIRLIK SINAVI, LYS 5 )

Özel İngilizce Dersi Programı İçeriği

1 – Özel İngilizce Dersi Bireysel – Özel İngilizce Dersi )
2 – Özel İngilizce Dersi 4 kişilik gruplarla – Özel İngilizce Dersi )

1 –  Özel İngilizce Dersi ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersi  ) :

Özel İngilizce dersi müfredatı kapsamına dahil olan ve Özel İngilizce dersi verilen merkezlerdeki Özel İngilizce dersi platformunda, her öğrenen gibi özel İngilizce dersi programları ile İngilizce ders almanın etkin yüzü ile tanışın. Özel İngilizce dersi alarak dili  öğrenmenin keyfini yaşayın. Özel İngilizce  dersi  ile öğrenmenin ne denli etkili ve yararlı olduğunun farkına varın vede   en kısa süre içinde ne derece ilerlediğinizi görmenin keyfini çıkarın. Özel İngilizce ders programları  bireysel kişiye özel olarak verildiği gibi , istendiği taktirde 4 kişilik gruplara dahil olarak , Özel İngilizce dersi müfredatı kapsamına dahil olan ve Özel İngilizce dersi verilen merkezlerdeki Özel İngilizce dersi platformunda bireysel özel İngilizce  dersi kalitesinde, istediğiniz rahatlıkta,anlamadığınız yerleri sorarak ve 4 kişiden oluşan bu gruplarda Özel İngilizce dersi ile İngilizce öğrenin. Grubu oluşturan aday öğrencilerle  özel İngilizce  dersi alarak ve yaşayarak dili öğrenebilirsiniz.

2 –  Özel İngilizce Dersi ( 4 kişi ile yapılan grup Özel İngilizce Dersi  ) :

 Özel İngilizce dersi verilen ana kampüslerdeki Özel İngilizce dersi departmanlarında, Yds, Ielts, Proficiency, Tıp Dil Sınavı Hazırlık, e Yds, Lys 5 gibi yaşamsal öneme sahip akademik sınavlar için de özel İngilizce grup dersleri alabilir ve amaçlarınıza ulaşabilirsiniz. Kendinize boşu boşuna eziyet etmeyin.Kendinizi bize bırakın bizim denetimimizde İngilizcenin her dalında özel İngilizce dersi programlarına katılarak, arzuladığınız sonuçlara ulaşın. Bu mevcudu az olan küçük sınıflarda kalabalık gruplarla yapılan özel İngilizce dersinin tüm sıkıntılarından, özensizliğinden ve sorunlarından uzak bir şekilde istediğiniz alanda dil öğrenin, Özel İngilizce dersiyle kendinizi geliştirin.

Özel İngilizce  dersi merkezlerimizde her şeyin para olmadığı ve ”  gözlerinde dolar  işareti olmayan ” öğretmeyi bilen gerçek hocalarla Özel İngilizce dersi ünitelerinde hazırlanan özel İngilizce dersi  programlarında, hem görerek hem yaşayarak eğitiminizi tamamlayarak yıllardır özlemini çektiğiniz hayallerinize Özel İngilizce dersi müfredatı kapsamına dahil olan ve Özel İngilizce dersi verilen merkezlerdeki Özel İngilizce dersi platformunda Özel İngilizce dersi alarak ulaşın.

 NOT

  • Sınıfta düzenlenen Özel İngilizce dersi panellerindeki özel İngilizce dersi  programlarına  zaman ve eğitim içeriği açısından katılmakta zorlukla karşılaşıyorsanız size özel ihtiyaç analizi ve seviye belirleme sınavlarında yer alarak , istediğiniz zaman ve içerik çerçevesinde  tecrübeli ve  eğitim konusunda uzmanlaşmış Türk ve yabancı eğitmenlerimizden birebir Özel İngilizce dersi alabilirsiniz.
  • Sınıf içi derse oranla daha hızlı ilerlemenizi sağlayan bu tür Özel İngilizce dersi programı, amaçladığınız düzeye  kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacaktır.
  • Ayrıca Sınav İngilizcesine de yönelik özel İngilizce dersi programları deneyimli ve konusunda uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.