ÖZEL  İNGİLİZCE DERSLERİ PROGRAMI

Özel İngilizce Dersleri Program İçeriği

 –  Özel İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 – Özel  İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan Grup Özel İngilizce Dersleri  )

1 – Özel İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel İngilizce Dersleri) : 

Özel İngilizce dersleri merkezlerindeki Özel İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan  Özel İngilizce dersleri uygulamalarında özel yöntem, sistem ve en son tekniklerle hazırlanmış , Özel İngilizce Derslerinde öğrencinin İngilizce ile ilgili her amaç ve hedefini yerine getirebilecek özelliklere sahip, Özel İngilizce dersleri merkezlerindeki Özel İngilizce dersleri birimlerimizde yaratacağı olumlu havanın etkisi ile Özel İngilizce dersleri ile öğrenciyi daha fazla ve daha sıkı bir çalışma temposuna sokabilecek derecede etkili olan   özel İngilizce dersleri programına katılan  öğrenciler en kısa bir zaman içinde  amaçlarına ulaşabilecekleri özel İngilizce dersleri alırlar ve bu özel İngilizce dersleriyle sonuca ulaşırlar. Özel İngilizce dersleri   programlarında bireysel bir biçimde yer alan  öğrencilere   Özel İngilizce dersleri  programlarının işleneceği günler için Özel İngilizce dersleri merkezlerindeki Özel İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan  Özel İngilizce dersleri uygulamalarında öncelik verilir.

 

2 – – Özel  İngilizce Dersleri (4 kişi ile Yapılan Grup  – Özel İngilizce Dersleri ) :

Özel İngilizce dersleri etkinliklerindeki kalabalık gruplarla yapılan Toplu özel İngilizce derslerinden pek iyi sonuç alınmadığını bilen ve bu nedenle bu tür Ortak programdan kaçan öğrencilerin katılmak istediği Özel İngilizce dersleri merkezlerindeki Özel İngilizce dersleri uygulamalarındaki Grup Özel İngilizce dersleri programları, istekleri, ve amaçları ile bire bir örtüşen bir yapı ve karakterdedir. Özel İngilizce dersleri merkezlerindeki Özel İngilizce dersleri birimlerimizde gerçekleştirilen Gruplara Özel İngilizce dersleri uygulamalarında grup şeklinde uygulanan 4 lü Özel İngilizce dersleri  programlarına katılan adaylardan ve seviyeleri eşit  olan öğrencilerden Özel İngilizce dersleri merkezlerindeki Özel İngilizce dersleri uygulamalarında 4 kişilik uyumlu   gruplar oluşturulur.  

ÖZEL YDS DERSLERİ

Bireysel – Özel Yds Dersleri : Özel İngilizce dersleri merkezlerindeki Özel YDS İngilizce dersleri uygulamalarında bireysel bir biçimde  özel  YDS dersleri  programlarında yer alan adaylara , ders programlarının işleneceği günler için öncelik verilir ve öğrenci Özel İngilizce YDS dersleri merkezlerindeki Birebir Özel İngilizce dersleri YDS birimlerimizde gerçekleştirilen Özel Birebir İngilizce dersleri uygulamalarında arzu ettiği gün ve saatlerde kendi yaşam düzenini bozmaksızın Bireysel Özel İngilizce dersleri merkezlerinde programlara katılarak eğitim  alabilir. 

4 kişilik gruplarla yds dersleri : YDS dersleri 4 kişilik gruplara katılarak da alınabilir. Grup dersleri programlarında ders sayısı intermediate altı yada intermediate üstü olanlara göre düzenlenir. Üstü olanlar Özel İngilizce dersleri YDS merkezlerindeki Özel İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan  Özel İngilizce YDS dersleri uygulamalarında 40 ders altı olanlar 60 dersten oluşan programlara katılabilir.

ÖZEL IELTS DERSLERİ

Bireysel – Özel Ielts Dersleri : Özel İngilizce dersleri merkezlerindeki Özel İngilizce dersleri uygulamalarında bireysel bir biçimde  özel IELTS dersleri  programlarında yer alan  adaylara , ders programlarının işleneceği günler için Özel Birebir IELTS  İngilizce dersleri merkezlerindeki Özel Bireysel İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan  Özel yüze yüze IELTS İngilizce dersleri uygulamalarında öncelik verilir ve  öğrenci  arzu ettiği gün ve saatlerde kendi hayat stilini değiştirmeksizin Özel İngilizce dersleri merkezlerindeki Özel İngilizce dersleri uygulamalarında  programlara katılabilir.

4 kişilik gruplarla Ielts dersleri : IELTS dersleri 4 kişilik gruplarda yer alarak gerçekleştirilebilir. Grup dersleri programlarında adayların seviyelerinin intemediate üstü olması gereklidir. Özel İngilizce dersleri merkezlerindeki Özel İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan  Özel IELTS İngilizce dersleri uygulamalarında adaylara ayrıca sınavlarda büyük katkılar sağlayan  sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi de verilir. Adaylar istedikleri taktirde Özel Toplu IELTS İngilizce dersleri merkezlerindeki Özel İngilizce dersleri birimlerimizde hazırlanan  Özel Gruplara IELTS İngilizce dersleri uygulamalarında listening, ielts writing, ielts speaking ve ielts reading derslerini Özel İngilizce dersleri merkezlerindeki Özel İngilizce dersleri uygulamalarında  teker teker de alabilirler.

ÖZEL PROFICIENCY DERSLERİ

Bireysel – Özel Proficiency  Dersleri : Bireysel bir biçimde  özel  Birebir Proficiency dersleri   programlarında yer alan  adaylara , Özel Bireysel İngilizce dersleri programlarının işleneceği günler için Özel İngilizce dersleri merkezlerindeki Kişiye Özel İngilizce dersleri uygulamalarında öncelik verilir .