ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ  İSTANBUL PROGRAMI

Özel İngilizce Dersleri İstanbul Programı İçeriği

1 – Özel İngilizce Dersleri İstanbul ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – Özel İngilizce Dersleri İstanbul ( 4 Kişilik Gruplarla Özel İngilizce Dersleri İstanbul 

1 – ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ İSTANBUL ( BİREBİR ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ ) :

 Özel İngilizce dersleri İstanbul şenliklerindeki  Özel İngilizce dersleri İstanbul platformunda yer verilen  Özel İngilizce dersleri İstanbul birimlerimizde ve Özel İngilizce dersleri İstanbul seminerlerinde, birebir özel İngilizce dersi almanın  yaratığı sinerji ve itici gücünden yararlanmak ve kısa bir süre içinde istedikleri alanda İngilizce öğrenmek isteyenlerin tüm  hedeflerini gerçekleştirebilecekleri özel İngilizce dersleri İstanbul eğitim platformunda düzenlenen ve özel İngilizce  dersleri İstanbul programında uygulanmakta olan her alanda  özel İngilizce  dersleri alabilir ve  kaliteli  eğitim almanın zevkini bizimle yaşarsınız. Genel yada Akademik İngilizce sınavlarına hazırlık için özel İngilizce dersleri İstanbul programını birebir alan aday öğrenci, Özel İngilizce dersleri İstanbul programının uygulanacağı gün ve saatleri belirleme gibi bir öncelik hakkı kazanır. Özel İngilizce dersleri İstanbul seminerlerinde aday öğrencilere kaç saatlik bir Özel İngilizce dersleri İstanbul  programı uygulanacağı, yapılan İngilizce seviye sınav sonuçlarına bağlı olarak belirlenir.

2 – ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ İSTANBUL ( 4 kişilik Gruplar halinde ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ ):

 Özel İngilizce dersleri İstanbul merkezindeki Özel İngilizce dersleri İstanbul departmanında düzenlenmekte olan Özel İngilizce dersleri İstanbul öğretilerinde,  büyük ve kalabalık gruplarda ortaya çıkan karmaşadan arındırılmış içinde bu tür problemlerin olmadığı  küçük sınıf görünümlü gruplar ve bunlar için en çağdaş tekniklerle hazırlanmış, özel İngilizce dersleri İstanbul programlarında yer alarak,  her tür amacınıza   ulaşabileceğiniz şekilde  ders  alabilirsiniz.  

İSTANBUL DA  ÖZEL  DERS PROGRAMININ İÇERİĞİ:

  • GENEL İNGİLİZCE: Özel İngilizce Dersleri İstanbul programlarında hiç  bilmeyen yani sıfırdan başlayarak İngilizce öğrenmek isteyen aday öğrenciler veya belli bir seviyesi olan , seviyesini yükseltmek amacı ile ders almak isteyen adaylar için verilen eğitim.
  • YDS SINAVI HAZIRLIK: Özel İngilizce Dersleri İstanbul seminerlerinde ülkemizde yapılan YDS sınavına hazırlık için aday öğrencilere verilen ve uygulanan ders programı. Birebir  İngilizce özel ders ve 4 lü gruplar şeklinde.
  • IELTS SINAVI HAZIRLIK: Özel İngilizce Dersleri İstanbul öğretilerinde yurt içi ve dışında geçerliliği olan uluslararası IELTS sınavına hazırlanmak isteyen aday öğrencilere verilen dersler ve içerdiği program
  • LYS 5 SINAVI HAZIRLIK: Özel İngilizce Dersleri İstanbul seanslarında üniversiteye, İngilizce  sınavı ile girmek isteyen lise mezunu  aday öğrencilere verilen ders.
  • İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA ( PROFICIENCY ) SINAVI HAZIRLIK: Özel İngilizce Dersleri İstanbul etkinlikleri kapsamında üniversitelerin hazırlık  sınıfında okuyan ve hazırlık bitiminde girilen sınava hazırlık için ders.