Özel İngilizce Dersleri programı merkezimizdeki Özel İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen Özel İngilizce Dersleri programımızdaki  odağınızı seçtiniz mi ?

Özel İngilizce Dersleri Programı İçeriği

Özel İngilizce Dersleri Programı Ayrıntısı

1 – Özel İngilizce Dersleri ( birebir Özel İngilizce Dersleri )
2  – Özel İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Özel İngilizce Dersleri )

Özel İngilizce Dersleri programı merkezimizdeki Özel İngilizce Dersleri programı birimlerimizde düzenlenen Özel İngilizce Dersleri programımızdaki  odağınızı seçtiniz mi ?. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Test Hazırlığı ve Aksan Azaltma sunuyoruz

Özel İngilizce Dersleri Programınızı seçin. Meşgul bireyler için esnek Özel İngilizce dersleri programları. Özel İngilizce Dersleri programı ile derslerinizi rahatınıza göre alın.
Özel İngilizce Dersleri programında Sınıflarınızın yerini seçin. Dil okulumuzda, evinizde veya ofisinizde veya çevrimiçi olarak Özel İngilizce Dersleri programı  almayı seçebilirsiniz.
Paketinizi seçin . 20 ders, 50 ders, 100 ders ve 200 derslik Özel İngilizce Dersleri programı paketleri  sunuyoruz. Her ders 45 dakikadır. Öğrenciler sınıf oturumu başına birden fazla ders Özel İngilizce Dersleri programı alabilirler.
Başlamadan önce bir yeterlilik testi yapın.
Özel İngilizce Dersleri programı ile başlayın ve İngilizcenizi geliştirme yolunda ilerleyin!

Bugün Eğitime Başlayın!

Özel İngilizce dersleri programında, derslerimiz sınıfları herhangi bir öğrencinin bireysel ihtiyacına göre uyarlayabilen nitelikli, deneyimli öğretmenler tarafından Özel İngilizce Dersleri programıyla verilmektedir. Özel İngilizce dersleriniz için özel bir odak noktanız var mı? Genel İngilizce İş, İngilizce, Aksan Azaltma, Test Hazırlığı ve daha fazlasını sunabiliriz .

Acemi

Bu Özel İngilizce Dersleri programı başlangıç ​​kursunda, temel iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için Özel İngilizce Dersleri Programı ile en yaygın fiil zamanlarını ve dilbilgisi yapılarını kullanmayı Özel İngilizce Dersleri Programında öğreneceksiniz . Ayrıca duygu ve düşünceleri ifade etmeyi ve ortak konuları tartışmayı Özel İngilizce Dersleri programında öğreneceksiniz. Örnek temalar arasında Özel İngilizce Dersleri programında otel, yiyecek ve içecek, aile, giyim, seyahat, çevremizdeki dünya ve hava durumu yer alır.

Düşük Orta

Bu orta seviyede, Özel İngilizce Dersleri Programı ile sınırlı bir çalışma yeterliliği seviyesine ulaşmak için daha karmaşık yapılar, fiil zamanları ve İngilizce kelimeler öğreneceksiniz . Özel İngilizce Dersleri programı ile Rutin sosyal talepleri ve iş gereksinimlerini karşılayabileceksiniz. Özel İngilizce Dersleri programındaki Örnek temalar arasında sağlık ve beden, alışveriş, formalite ve nezaket, gelecek hakkında konuşma, problemler ve çözümleri tartışma yer alır.

Yüksek Orta

Özel İngilizce Dersleri Programı ile bu yüksek orta seviyeyi tamamladıktan sonra , genel mesleki yeterlilik seviyesine ulaşacaksınız . Karmaşık yapıları ve uygun kelimeleri kullanarak çok çeşitli konuları ve konuları akıcı bir şekilde Özel İngilizce Dersleri programında tartışabileceksiniz . Özel İngilizce Dersleri programındaki Örnek temalar mektup yazma, telefon görüşmesi, anılar ve deneyimler, siyaset ve gelenekleri içerir.

· Yalnızca hedef dil kullanılır.
· Ana eğitim stratejisi konuşarak öğrenmektir.
· Yazma ve okumaya odaklanma öğrencinin ihtiyaçlarına bağlıdır.
· Öğrenciler zamanın %80’ini konuşur, eğitmenler zamanın sadece %20’sini konuşur.
· Öğrenciler teorik açıklamalarla değil örneklerle ve pratik yaparak dil becerilerini kazanırlar.
· Öğrenciler, yeni içerik öğrenmeden önce materyali anladıklarından emin olmak için düzenli olarak test edilir.
· Eğitmenler, dersleri öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına göre düzenler.
· Eğitmenler, öğrencilerin konuşurken kendilerini düzeltmeyi öğrenmeleri için hataları hemen düzeltir.
· Eğitmenler, çeşitli öğretim teknikleriyle olumlu bir atmosfer sağlar.
· Öğrenci defterleri, dilin maksimum düzeyde kullanımını teşvik etmek için dersin büyük bir bölümünde kapatılır.