Özel İngilizce dersleri dalında Özel İngilizce dersleri platformundaki birebir  özel İngilizce dersleri ...

ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ PROGRAMI

Özel İngilizce Dersleri Program İçeriği

1 – Özel İngilizce Dersleri ( Birebir – Özel İngilizce Dersleri )
2 – Özel İngilizce Dersleri ( 4 kişi – Grup özel İngilizce Dersleri )

1 – Özel İngilizce Dersleri ( Birebir – Özel İngilizce Dersleri ):

Özel İngilizce dersleri dalında Özel İngilizce dersleri platformundaki birebir  özel İngilizce dersleri  uygulamasına katılmak isteyen öğrencilere İngilizce seviye belirleme sınavı uygulanarak ilk aşamada seviyesi belirlenir ve daha sonara öğrencinin almak istediği Özel İngilizce derslerinin türüne ve gelmek istediği noktaya göre bir özel İngilizce dersleri programı belirlenerek karşılıklı anlaşılır ve bu Özel İngilizce dersleri dalında Özel İngilizce dersleri platformundaki birebir  özel İngilizce dersleri  uygulamasında Özel İngilizce dersleri programı yürürlüğe konulur.

2 – Özel İngilizce Dersleri ( 4 kişi-Grup Özel İngilizce Dersleri ): 

Özel İngilizce dersleri konusunda özel İngilizce dersleri merkezlerimizde grup şeklinde verilen  Özel İngilizce dersleri programlarının en zor bölümü eşit yada en azından  seviyeleri denk olan 4 öğrenciyi Özel İngilizce dersleri dalında Özel İngilizce dersleri platformundaki birebir  özel İngilizce dersleri  uygulamasında yan yana getirmektir. Öğrencilerin seviyelerinin eşit olması idealdir ama en azından denk olması derslerin kaliteli olmasında  ve Özel İngilizce dersleri dalında Özel İngilizce dersleri platformundaki birebir  özel İngilizce dersleri  uygulamasında derslerin hızlı işlenmesinde Özel İngilizce Derslerine büyük katkıları olur. Bu nedenle Özel İngilizce dersleri platformunda İngilizce ders programlarında özel İngilizce derslerinin  daha anlaşılır vede daha etkin olması için Özel İngilizce dersleri dalında Özel İngilizce dersleri platformundaki birebir  özel İngilizce dersleri  uygulamasında grup Özel İngilizce dersleri 4 kişiyle sınırlandırılır .

Özel İngilizce dersleri alarak İngilizce öğrenmenin yararları :

1 – Özel İngilizce dersleri ile ilgili olarak Özel İngilizce dersleri platformunda özel ders alarak kesinlikle süreden kazanır ve daha kısa sürede İngilizce öğrenirsiniz . Örnek : Özel İngilizce dersleri dalında Özel İngilizce dersleri platformunda grup dersleri aldığınızda bir seviyeyi bitirmeniz  7- 9  ay arasında değişirken özel İngilizce dersleri  aldığınızda İngilizce öğreneceğiniz  süre sizin kişisel çalışmanızda ki performansa bağlı olarak 5 – 6 ay kadar sürer.
2 – Özel İngilizce dersleri  panellerinde Özel  İngilizce dersleri süresince  hoca sizinle hem grubun sayısının azlığından hemde seviyelerin denk olmasından kaynaklanan avantajla çok daha iyi bir biçimde birebir ilgilenebilme olanağı bulur. Bu nedenle Özel İngilizce Dersleri merkezlerimizde özel İngilizce dersleri sürecinde anlamadığınız konuları vede  grup  dersleri içindeki kişisel pozisyonunuzdan dolayı soramadığınız soruları daha rahat sorabilirsiniz.
3 – Özel İngilizce dersleri seanslarında Özel  İngilizce dersleri süresince hoca aldığınız derslerin  gereği nedeniyle ders sırasında tüm vaktini size ayırmak zorunda kalır ve sizlerle teker teker ilgilenebilme olanağına sahip olur. Oysa kalabalık gruplarla yapılan  İngilizce dersler sırasında grupta bulunan bütün  öğrencilerle ilgilenmek ve zaman ayırmak mecburiyeti taşır. 45 dakika süren Özel İngilizce dersleri boyuncada buna olanak yoktur. Bu nedenle gruplarımızın sayısı Özel İngilizce Derslerinde 4 kişi ile sınırlandırılmıştır.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

1 . Özel İngilizce dersleri platformunda  özel İngilizce dersi programına iştirak eden öğrencilere istekleri yönünde  dersler verilir. Akademik ağırlıklı İngilizce isteyenlere veya konuşma ağırlıklı özel İngilizce  dersleri arzu edenlere bu yönde özel ders programları uygulanır.

2. Özel İngilizce dersleri platformunda Özel İngilizce dersleri ile  belli bir aşamaya gelindikten sonra (Intermediate ) derslere öğrencilerin konuşma pratiklerini geliştirmeleri için
Özel İngilizce dersleri dalında Özel İngilizce dersleri platformundaki birebir  özel İngilizce dersleri  uygulamasında yabancı hocalar katılır. Derslerin konuşma bölümleri yabancı hocalar aracılığıyla ; diğer bölümü  ( özellikle gramer bölümleri ) yine Türk öğretmenler aracılığıyla Özel İngilizce dersleri dalında Özel İngilizce dersleri platformundaki birebir  özel İngilizce dersleri  uygulamasında işlenir
.

3.İngilizce herkes bilebilir ama İngilizce öğretmek bir sanattır . İngilizce eğitimi sırasında nelerin uygulanılması gerektiğini bilmek gerekir. İşte İngilizce eğitiminde İngilizce dilini öğretirken kullanılması için binlerce marka ve türde kitap ve materyaller piyasaya sürülmüştür vede mevcuttur. Ama bunlardan hangisi gerçekten İngilizce eğitiminde etkindir bunu bilmek çok önemlidir . Bu seçimi yapmak ustalık ister uzmanlık ve deneyim  gerektirir .
Özel İngilizce dersleri dalında Özel İngilizce dersleri platformundaki birebir  özel İngilizce dersleri  uygulamasındaki Özel İngilizce dersleri  programlarımızda şu anda piyasadaki tüm kursların kullandığı materyaller değil bizim seçtiğimiz ve yüzlerce insana İngilizce öğrettiğimiz materyaller kullanılır.

4.Grup İngilizce dersleri finansal açıdan daha ucuz görünse de özel İngilizce dersleri  için ödenen para ile  eş değerdir.  Zira grup derslerinde ücret düşüktür ama eğitim , öğretim  süresi uzundur .  Oysa özel İngilizce dersleri için ödenen meblağ  daha çok  olmasına rağmen eğitim ve öğretim  süresi daha kısa olduğu için ödenen toplam para eşittir ve ayrıca özel dersler ile en değerli nesne olan zamandan da kazanmış olunur. Özel İngilizce dersleri İngilizce öğrenmenin ve  eğitimin  tek çözümüdür.

5.İngilizce sadece gramerden oluşmaz, gramerin beraberinde ( vocabulary ) kelime dağarcığı çok büyük önem taşır . Bu nedenle özel İngilizce dersleri verilen merkezlerimizde ki özel İngilizce dersleri  programlarında belli aralıklarla yapılan testlerde ve İngilizce sınavlarda öğrencilerin kelime bilgileri test edilir ve izlenir . Bu sistemle
Özel İngilizce dersleri dalında Özel İngilizce dersleri platformundaki birebir  özel İngilizce dersleri  uygulamasında öğrenciler üzerinde onların kelime bilgilerini geliştirici , onları çalışmak için tetikleyen bir güç sağlanır.

 • Yıllarca İngilizce kurslarına gittiniz , dershanelerde derslere katıldınız ama İngilizce sorununu bir türlü çözemediniz değil mi ? Tek çare  Özel İngilizce ders.
Özel İngilizce dersleri dalında Özel İngilizce dersleri platformundaki birebir  özel İngilizce dersleri  uygulamasında
Özel  ders alarak İngilizce ile ilgili sorunlarınızı çözebilirsiniz .

• İlköğretimde okuyan  çocuklarınız mı var ? İngilizce dersleri  ile baş edemiyor mu ?
Özel İngilizce dersleri dalında Özel İngilizce dersleri platformundaki birebir  özel İngilizce dersleri  uygulamasında Birebir özel İngilizce dersleri yöntemi ile sorunlarınız çözülebilir .

Çocuklarınız  dershaneye  kendileri gelemeyecek yaşta  veya siz getiremiyorsunuz  . Çözüm basit  Evde Özel İngilizce Dersleri.

Büyük bir şirkette görevlisiniz vede İngilizce bilmediğiniz için işinizde saygı ve kariyer erozyonu başladı. Uygunsa  şirkette Özel İngilizce dersleri firmada zaman ve mekan müsait değilse dershanemizde  özel dersler veya dershaneye gelip gitmek  problemse evde Özel İngilizce Dersleri.

 

• Toefl , Ielts veya proficiency gibi önünüzde başarmak zorunda olduğunuz akademik sınavlar var .   Bilginiz yeterli değil . Düz lise mezunusunuz . İyi bir İngilizce hocasına ihtiyacınız var (mı) ?  Dershanemizde  özel ders . Eviniz uzak yada ulaşım sizin için kolay değilse  o zaman evde özel  ders . • İş adamısınız ve  İngilizceniz yetersiz. Yurt dışına çıktığınızda yada yurt dışından bir misafiriniz geldiğinde İngilizce bilginiz iletim kuramayacak kadar yetersiz mi  ? .  Size uygun esnek saatlerde  dershanede,  şirketinizde , evde özel İngilizce dersleri . • Üniversitede İngilizce hazırlık sınıfındasınız ? . Ama lisenin İngilizce dersleri olmayan bir bölümünden mezunsunuz bu nedenle  bilginiz dersleri anlamaya yetmiyor . Dershanede  özel  ders veya  evde özel ders  ile takviye.

• Lisede  İngilizce  dil bölümünde   dersler görüyorsunuz ve lys 5 sınavı’na  hazırlanıyorsunuz . Gittiğiniz dershanede verilen  dersler  kafi gelmiyor. .  Dershanede Özel İngilizce dersleri   veya  evde Özel İngilizce dersleri ile . 50 ders de YKS dil   sınavında üniversite garantisi.

İngilizce ağırlıklı  bir liseden mezun oldunuz . Üniversitede  hazırlık  sınıfı okuyarak bir sene kaybetmek istemiyorsunuz.  Bizde  yada evde Özel İngilizce dersleri alarak  yeterlilik sınavını kazanabilirsiniz .

• Hiç İngilizce bilmiyorsunuz  ama İngilizce öğrenmek istiyorsunuz  .  Bizim yerimizde yada evde Özel İngilizce dersleri alarak  amacınıza  ulaşabilirsiniz.