ÖZEL İNGİLİZCE KURSU PROGRAMI

Özel İngilizce Kursu Program İçeriği

1 –  Özel İngilizce Kursu ( Birebir – Özel İngilizce Kursu )
2 –  Özel İngilizce Kursu ( 4 kişi Grup – Özel İngilizce Kursu )

1 – Özel İngilizce Kursu ( Birebir – Özel İngilizce Kursu ) : 

Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programı adından anlaşılacağı gibi öğrencinin öğretmenle Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programında bire bir olarak karşılıklı ders işledikleri bir sistemdir. Bu sistemle hazırlanan öğrenci odaklı ve öğrenci dostu, barındırdığı en çağdaş öğretim ve eğitim yöntemi ve sistemleri ile öğrenciyi Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programı ile ön gördüğünden ve düşündüğünden çok daha kısa bir sürede Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programında geliştiren ve seviyesini yukarı çeken kişiye özel İngilizce kursu  programları kısa bir zaman diliminde İngilizce öğrenmek ve öğrendiğini toplum yada iş hayatında kullanarak kendisi için kazanç sağlamasını isteyenler için Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programında hazırladık. Bu tür özel bir şekilde karşılıklı olarak ders işlenilen özel İngilizce kursu  süresince Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programı ile ders alan öğrencinin seviyesine, bilgisine, becerisine ve derslerde göstereceği algılama konusundaki performansa  göre Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programında dersler düzenlenir . Özel İngilizce kursu merkezinde Özel İngilizce kursu  programlarında seviyesi düşük olan öğrencilerle çok ders, belli bir seviyesi olan öğrencilerle ise içinde bulundukları seviye baz alınarak daha az sayıda ders işlenir.

  2 – Özel İngilizce Kursu ( 4 kişi Grup – Özel İngilizce Kursu ) : 

Toplumda İngilizce öğrenmek isteyen ama bunu türlü nedenlerle erteleyen yada özel İngilizce kursu almak istemediklerinden kaçınanlar için onların rahat bir biçimde kurs alabilecekleri  ve İngilizce öğrenecekleri öğrenciyi odağına koyan, her şeyin öğrencinin öğrenmesi için Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programında hazırlanmış ve düzenlenmiş olduğu ve öğrencileri gerçek bir profesyonel olarak destekleyen özel İngilizce kursu programlarının uygulandığı  küçük gruplar düzenledik. 4 kişilik gruplar halinde düzenlenen Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu öğretilerindeki kurs programları ; birçok getiriyi de beraberinde taşır . Bu küçük  gruplarla Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programında yapılan  özel İngilizce kursu programlarında anlamadığınız bir konu hakkında soru sorma imkanına sahip olursunuz.Grubun sayısı Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programında az öğrenciden oluşturulduğu için Özel İngilizce kursu merkezindeki  özel İngilizce kursu  programları  sanki birebir kurs alırcasına bir  kurs havasında geçer.

 

 NEDEN BİZ

  • A. Özel İngilizce kursu merkezinde gerek teke tek gerekse grup halinde uygulanan özel İngilizce kursu programlarında iyi bilenden daha çok iyi  öğretebilen uzman   öğretmenler Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programındaki özel kurslarda görev alır ..
  • B. Özel İngilizce kursu merkezindeki  Özel İngilizce kursu  programlarının uygulamalarında, belli bazı ünitelerin bitiminde öğrencideki gelişmeleri izlemek ve anlamak için sınavlar yapılır . Bu sınavlar Özel İngilizce kursu merkezinde kurulan özel İngilizce kursu departmanlarındaki özel İngilizce kursu programında belli aralıklarla yapıldığı gibi eğitim alınan kitabın orta bölümleri bittiğinde, o bölüme kadar uygulanan tüm konuları içeren ( mid-term ) ve kitap sona erdiğinde de tüm kitaptaki eğitim alınan bölümleri içeren  FİNAL EXAM  yapılır.