Bilimsel İngilizce ile İngilizce öğren

Pratik İngilizce Nasıl Kazanılır

Pratik İngilizce Ne Şekilde Öğrenilir

Pratik İngilizce derslerinin verildiği eğitim merkezimizdeki Pratik İngilizce programları ile bir kişi İngilizce kurallarını ve kavramlarını anlayabilir, ancak dili, düzgün bir konuşmacı haline getirmek için uygulamak son derece önemlidir ve Pratik İngilizce yetmez Pratik İngilizcede Dil bilgisi, kelimeler ve yazımları öğrenmek için İngilizce oyunlara da erişilebilir.  Adam asmaca, kelime tanıma ve otoyol gibi birçok ilginç oyun var. Bu oyunlar Pratik İngilizce çalışan bireyin rekabet ruhunu ortaya çıkarır. Bulmacalar, bir kişiyi beyin fırtınası seansına iten son derece popüler bir oyundur.  Pratik İngilizceyi  geliştirmek için nesiller boyu oynanan bir başka oyun scrabble. Scrabble sınırlı kelime kümesi ile kelime inşaat oyunudur. Scrabble’ın kelime gücünü eğlence yoluyla geliştirmeye yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Flash kartlar, Pratik İngilizcede İngilizce kelimeleri cümle içindeki anlamları ve kullanımları ile birlikte ezberlemek için kullanılabilir. Bu Pratik İngilizce etkinlikleri, bir daha ki sefere karşılaştıklarında kelimeyi hatırlamalarına yardımcı olacaktır. ESL çalışma sayfalarında, sistematik bir şekilde öğrenilebilen İngilizce dil bilgisi, deyimler, tonlama kuralları bulunmaktadır. Gazete okumak, Pratik İngilizcede yeni kelimeler öğrenmeye başladığında ve aynı zamanda zaten bilinen kelimelerin kullanımını tanıdıkça çok miktarda kelime dağarcığı oluşturmayı içerir. Pratik İngilizceyi geliştirmek için nesiller boyu oynanan bir başka oyun scrabble. Scrabble sınırlı kelime kümesi ile kelime inşaat oyunudur. Scrabble’ın Pratik İngilizcede kelime gücünü eğlence yoluyla geliştirmeye yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

Pratik İngilizce Derslerinin Özellikleri

  • A2 – C1 seviyesinden zengin içerikli Pratik İngilizce dersleri, günlük veya iş yeri durumlarında dil sunan bir dizi konuyu kapsar.
  • İlgi ve yardım anlayışını sağlamak için animasyonlu diyaloglar da dahil olmak üzere çok çeşitli Pratik İngilizce egzersiz türleri.
  • Her Pratik İngilizce etkinliği hakkında ayrıntılı geri bildirim ve öğrenmeyi ve incelemeyi desteklemek için tam dil bilgisi referansı.
  • Tanılama testi ile başlayan ve sürekli olarak öğrencilerin zayıf alanlarına odaklanmalarına yardımcı olacak materyal sağlayan bir öğrenme formülü.
  • Pratik İngilizcenin konuşma becerilerine odaklanan ve dijital dersleri tamamlayan 192 karma ders.
  • İlerlemeyi ölçmek için ders sonu testleri.
    Öğrenciler bu sınıftaki  Pratik İngilizce dersine katılarak dikte, tekrar, üst üste binme ve gölgeleme gibi çeşitli eğitim alıştırmaları ile İngilizce ses kurallarının nasıl etkin bir şekilde kullanılacağını öğreneceklerdir.
    Yaratıcı Pratik İngilizce Konuşma kursu, AKADEMİK EĞİTİMİN  öğrencilerin kendi sözcüklerini kullanarak konuşmalarını sağlamayı amaçlayan orijinal Pratik İngilizce programlarından biridir. Pratik İngilizce dersi sırasında, kendi fikirlerini yaratmaya ve açıklama, anlatım, öneri yapma gibi çeşitli dil işlevleri aracılığıyla konuşmaya çalışacaklar.