PREMİUM ve Yarı yoğun İngilizce kurs, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar olan öğrenciler için uygundur. Bu PREMİUM ve Yarı yoğun İngilizce kurs size göredir.

PREMİUM VE YARI YOĞUN İNGİLİZCE

BU KURS BENİM İÇİN UYGUN MU?

Bu PREMİUM ve Yarı yoğun İngilizce kurs, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar olan öğrenciler için uygundur. Bu PREMİUM ve Yarı yoğun İngilizce kurs size daha fazla eğitim için güçlü bir temel sağlayacak ve PREMİUM VE YARI YOĞUN İNGİLİZCE kursuyla İngilizceyi günlük yaşamda ve kariyerinizde güvenle PREMİUM ve Yarı yoğun İngilizce kursu kullanmanızı sağlayacaktır.

İngilizce seviyenizi bilmiyorsanız endişelenmeyin. PREMİUM veYarı yoğun İngilizce kursuna başlamadan önce size kısa bir yerleştirme sınavı verilecektir. Bu şekilde bir sınıfa doğru seviyede katıldığınızdan PREMİUM ve yarı yoğun İngilizce kursunda emin olabiliriz.

DERS TANIMI

Bu PREMİUM VE YARI YOĞUN İNGİLİZCE kurs konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi genişletir ve İngilizce dersleri geliştirir. Ayrıca telaffuz, kelime bilgisi ve konuşma çalışacak ve PREMİUM ve Yarı yoğun İngilizce kursunda öğretmeniniz ve sınıf arkadaşlarınızla pratik yapacaksınız.
Seviyeniz arttıkça, öbek fiiller ve deyimler ve bunların nasıl kullanılacağı dahil olmak üzere PREMİUM VE YARI YOĞUN İNGİLİZCE kursunda daha karmaşık dilbilgisi öğreneceksiniz. Öğrenciler ayrıca hem yaratıcı hem de akademik yazı stilleri için yazılı eserlerin nasıl oluşturulacağını öğrenirler.
İleri düzeyde, PREMİUM VE YARI YOĞUN İNGİLİZCE kursunda akademik çalışmalar için gerekli teknikleri inceler ve hem tartışmada hem de yazılı çalışmanızda topluluk önünde PREMİUM ve Yarı yoğun İngilizce kursuyla konuşma, sunum yapma, akademik yazma ve tartışma konuları gibi becerileri öğrenirsiniz. Ayrıca akademik kelimeleri öğrenecek ve geniş bir yelpazede veya sosyo-kültürel temaları tartışacaksınız.
Bu sınıf,
PREMİUM VE YARI YOĞUN İNGİLİZCE Kurslarımızın çoğu için, programınıza uygun ders saatlerini seçebilirsiniz. Lütfen programı dikkatlice kontrol edin. Bu sınıflar isteğe bağlı değildir, yani PREMİUM VE YARI YOĞUN İNGİLİZCE kurs için belirlenen ders saatlerinde sanal okulda oturum açmanız gerekir. Bir dersi kaçırırsanız, devamsız olarak işaretlenirsiniz.

DAHA FAZLASINI BUL

Dilinizi seçiniz İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Koreli , Japoncaya

katılıyorum Şartlar ve koşullar.

KURSTA ÖNE ÇIKANLAR

ANAHTAR BECERİLER
Bu kurs öğrencilere temel, entegre İngilizce becerileri kazandırır: konuşma, dinleme, okuma ve yazma.

SÖZLÜ DİL BECERİLERİ
Öğrenciler konuşma, tartışma ve sözlü sunum yapma sanatını öğrenirler.

KONULAR VE TEMALAR
Öğrenciler, selamlaşma, fikir ifade etme, sorgulama ve Amerika kültürü gibi bir dizi konuyu incelerler.

BEKLENTİLER

KURS YOLCULUĞU

KURS ÖĞRETMENLERİ

Yüksek nitelikli ve deneyimli İngilizce öğretmenlerimizden biri tarafından eğitim alacaksınız.
PREMİUM ve Yarı yoğun İngilizce kursunda tüm öğretmenlerimiz üniversite diplomasına, İngilizce öğretmenliği yeterliliğine
ve uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Bunun da ötesinde, PREMİUM VE YARI YOĞUN İNGİLİZCE kursundaki öğretmenlerimiz sanal öğretim konusunda özel olarak eğitilmiştir ve sınıfın tamamen entegre bir üyesi olmanızı sağlayabilirler