PREMİUM VE YARI YOĞUN İNGİLİZCE
BU KURS BENİM İÇİN UYGUN MU?
Bu kurs, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar olan öğrenciler için uygundur. Bu kurs size daha fazla eğitim için güçlü bir temel sağlayacak ve İngilizceyi günlük yaşamda ve kariyerinizde güvenle kullanmanızı sağlayacaktır.
İngilizce seviyenizi bilmiyorsanız endişelenmeyin. Kursunuza başlamadan önce size kısa bir yerleştirme sınavı verilecektir. Bu şekilde bir sınıfa doğru seviyede katıldığımızdan emin olabiliriz.

DERS TANIMI
Bu kurs konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi genişletir ve geliştirir. Ayrıca telaffuz, kelime bilgisi ve konuşma çalışacak ve öğretmeniniz ve sınıf arkadaşlarınızla pratik yapacaksınız.
Seviyeniz arttıkça, öbek fiiller ve deyimler ve bunların nasıl kullanılacağı dahil olmak üzere daha karmaşık dilbilgisi öğreneceksiniz. Öğrenciler ayrıca hem yaratıcı hem de akademik yazı stilleri için yazılı eserlerin nasıl oluşturulacağını öğrenirler.
İleri düzeyde, akademik çalışmalar için gerekli teknikleri inceler ve hem tartışmada hem de yazılı çalışmanızda topluluk önünde konuşma, sunum yapma, akademik yazma ve tartışma konuları gibi becerileri öğrenirsiniz. Ayrıca akademik kelimeleri öğrenecek ve geniş bir yelpazede veya sosyo-kültürel temaları tartışacaksınız.
Bu sınıf, kampüste Zoni Dil Merkezleri aracılığıyla veya Çevrimiçi olarak Zoni Enstitüsü tarafından Sanal Varlık Programı (VPP) aracılığıyla sunulmaktadır.
Kurslarımızın çoğu için, programınıza uygun ders saatlerini seçebilirsiniz. Lütfen programı dikkatlice kontrol edin. Bu sınıflar isteğe bağlı değildir, yani belirlenen ders saatlerinde sanal okulda oturum açmanız gerekir. Bir dersi kaçırırsanız, devamsız olarak işaretlenirsiniz.
DAHA FAZLASINI BUL

Dilinizi seçinizingilizceİspanyolPortekizceRusçaKoreliJaponca

katılıyorumŞartlar ve koşullar.
KURSTA ÖNE ÇIKANLAR

ANAHTAR BECERİLER
Bu kurs öğrencilere temel, entegre İngilizce becerileri kazandırır: konuşma, dinleme, okuma ve yazma.

SÖZLÜ DİL BECERİLERİ
Öğrenciler konuşma, tartışma ve sözlü sunum yapma sanatını öğrenirler.

KONULAR VE TEMALAR
Öğrenciler, selamlaşma, fikir ifade etme, sorgulama ve Amerika kültürü gibi bir dizi konuyu incelerler.
BEKLENTİLER

KURS YOLCULUĞU

KURS ÖĞRETMENLERİ
Yüksek nitelikli ve deneyimli İngilizce öğretmenlerimizden biri tarafından eğitim alacaksınız.
Tüm öğretmenlerimiz üniversite diplomasına, İngilizce öğretmenliği yeterliliğine
ve uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Bunun da ötesinde, öğretmenlerimiz sanal öğretim konusunda özel olarak eğitilmiştir ve sınıfın
tamamen entegre bir üyesi olmanızı sağlayabilirler