PROFICIENCY ÖZEL DERS PROGRAMI

Proficiency Özel Ders Program İçeriği

1 – Proficiency Özel Ders ( Birebir Proficiency Özel Ders )
2 – Proficiency Özel Ders ( 4 Kişilik Gruplarla Proficiency Özel Ders )

1 – Proficiency Özel Ders ( Birebir Proficiency Özel Ders ):

Proficiency özel ders verilen ana merkezde hazırlanan ve uygulanan programlar ile  Proficiency özel ders departmanlarında hazırlanan Proficiency  sınavından geçmenin ve başarılı olmanın tek yolunun bire bir Proficiency özel ders almak olduğunu bilmeyen var mı hala ? Tek ve seçeneksiz yöntem. Birebir özel ders almak ve sınavı vermek. Ayrıca, Proficiency özel ders platformunda, sınav için birebir Proficiency özel ders almak isteyenler kayıt olduktan sonra uygulamada ciddiyeti ve disiplini öne çıkaran, içeriğindeki başka hiç bir İngilizce  programında olmayan çarpıcı bilgilerle Proficiency özel ders alan öğrenciyi direk olarak olumlu yönde etkileyen, ona sınavı geçeceğine dair inanç kazandıran, öğrencinin  moralini düzelten   bu tür programla özel bir öncelik kazanır.  Proficiency özel derslerinde bir yandan  toplu diğer yandan birebir olarak  yapılan Proficiency özel ders programının hangi günlerde uygulanmasını istediğine öğrenci kendi karar verir ve öğrencinin arzu ettiği ve seçtiği zamanlarda Proficiency özel ders programı uygulamaya girer.

Bu yöntemin uygulanmasında ki amaç,   Proficiency özel ders almak isteyen öğrencinin Proficiency özel ders almaktan  dolayı günlük yaşamında göze batacak olan aksaklıkların önlenmesi içindir. 

2 – Proficiency Özel Ders ( 4 Kişilik Gruplarla Proficienc y Özel Ders ):

Proficiency özel ders departmanlarımızda  toplu halde yapılan Proficiency özel ders eğitimlerinde,  pek az görülse de aynı üniversitenin aynı sınavına katılmak isteyen 3-4 kişilik arkadaş grupları için özel bir şekilde hazırlanan grup dersi olmasına karşın her öğrenci için kendine özgü bir yaklaşımı olan, öğrencinin İngilizce akademik kelime haznesini geliştirmek amacı ile ona özgü özel kelime çalışmaları içeren, uygulama aşamasında ortaya çıkardığı sinerji ile öğrenci üzerinde olumlu etkiler yaratarak onun moralini ve proficiency sınavını geçeceğine dair olan inancını pekiştiren ve bu düzenlemeleri hazırlayan uzman hocaların gözetiminde uygulanan bu Proficiency özel ders programlarının eşliğinde bilgi ve seviyeleri denk olan 4 öğrenciden kurulu sınıflara dahil olarak güvenilir ve çağdaş bir  Proficiency özel ders alma olanağı bulabilirsinizBirebir Proficiency özel ders almaktan kaçınan öğrenciler bu gruplara katılarak da ders alabilir.

Proficiency özel ders seminerleri içeriğinde bulunan Proficiency özel ders faaliyetleri bünyesinde,  grupların öğrenci sayısının 4 olması ve bu sayı ile kurularak 4 kişide sabitlenmesi düşünülmeden yapılmış bir uygulama değildir. Tamamen çağın getirdiği gerçeklerin ışığında yapılan  araştırmalar sonucu tespit edilmiş Proficiency özel ders için en en verimli sonuçların alınacağı  grup sayısıdır. Sayı az olduğu için, öğrenciler dersler sırasında soru sorabilme gibi bir avantajı olduğu kadar  Proficiency özel dersi  veren hoca da öğrencilerle rahat, rahat ilgilenebilir ve tüm  bu olumlu ortam  ve koşullar eğitime yansır ve sınavlarda öğrencilerin daha iyi sonuçlar elde etmelerine yol açar.