Proficiency Sınavı Programı

Proficiency Sınavı Programı Hakkında Bilgi

1 – Proficiency Sınavı ( Birebir Özel İngilizce Dersleri  )
2 –  Proficiency Sınavı ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

1 – PROICIENCY SINAVI   (BİREBİR ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ ) :  Proficiency Sınavı hazırlık eğitim merkezimizdeki Proficiency sınavı platformunda  gerçekleştirilen  İngilizce proficiency dersleri kapsamında özel dersi birebir  alan öğrenci, dersin uygulanacağı gün ve saati kendi tayin eder. Proficiency Sınavı için özel ders alan öğrenci  bu tür bir seçim hakkına sahip olur. Bu şekilde, öğrenci özel yada okul yaşamını sürdürürken, almış olduğu eğitimden dolayı yaşamında sıkıntı yaşamaz ve düzenli yaşamını sürdürür.

 Proficiency Sınavı platformunda  uygulanan Proficiency Sınavı için  dersler kapsamında öğrenciye, hazırlık sınıfına devam ederken destek anlamında bir eğitim verilebileceği gibi, dönem sonunda yapılacak olan Proficiency sınavı için de birebir  ders alabilir.

 Proficiency Sınavı platformunda verilen  proficiency  sınavı dersleri kapsamında öğrencinin başarılı olması amacı ile kaç derslik bir Proficiency Sınavı programı uygulanması gerektiği, öğrencinin düzeyine bağlı olarak düzenlenir.

2 – İNGİLİZCE DERSLERİ PROICIENCY SINAVI ( 4 Kişiden Oluşan Gruplarla İNGİLİZCE DERSLERİ ): Proficiency Sınavı platformunda verilen İngilizce proficiency dersleri kapsamında seviyeleri bir birine olabildiğince yakın 4 öğrenciden kurulan gruplarda yer alarak da Proficiency sınavı için her türlü İngilizce ders alınabilir.

 Proficiency Sınavı platformunda verilen  proficiency sınavı dersleri kapsamında grupları 4 öğrenciden kurmak ve 4 öğrenci ile sınırlamak, kalabalık gruplarda var olmayan ve ulaşılamayan kalite konusuna çözüm getirmek amacı ile uygulanan bir düzenlemedir. Bu şekilde, grubu oluşturan öğrenci sayısı düşük olunca, kaliteli Proficiency sınavı eğitimi vermek mümkün olur, öğrenci, bilmediği yada anlamadığı bir konu ile karşılaştığında rahatlıkla soru sorabilme olanağı bulur. Diğer yandan, Proficiency Sınavı derslerini veren öğretmen öğrenciler ile rahatça iletişim kurabilir.

İNGİLİZCE DERSLERİ, PROFICIENCY SINAVI için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • Bu sınav gibi akademik sınavlarda bilinmesi gereken akademik kelime sayısı ne kadar çoksa başarılı olmak açısından ele alındığında çok önem kazanır. Bu amaç ile, Proficiency Sınavı platformunda verilen  proficiency sınavı dersleri kapsamında özel olarak hazırlanmış kelime alıştırmaları öğrencilere verilerek çalışmaları ve tüm alıştırmaları tam olarak yapmaları istenir. Bu evrede Proficiency Sınavı hazırlık eğitimi programlarında, öğrenci çok yakından takip edilir ve çalışmayanlar tarafımızdan derhal uyarılır.
  •  Proficiency Sınavı platformunda gerek birebir özel derslerde gerekse grup halinde yapılan derslerde, öğrencilere ” SENET ” imzalatma uygulaması yoktur. Öğrenciler. ödemelerini kendi uygun buldukları tarihlerde taksitle yapar.
  • Proficiency Sınavı platformunda verilen  proficiency sınavı dersleri kapsamında Proficiency Sınavı derslerini  veren eğitmenler, kesinlikle ders verdikleri üniversite hazırlık sınıfının özelliklerini bilir ve Proficiency sınavı dersini, sınıfın özelliklerine birebir uyumlu bir biçimde verir.