Proficiency Sınavı hazırlık eğitim merkezimizdeki Proficiency sınavı platformunda  gerçekleştirilen  İngilizce proficiency dersleri.

Proficiency Sınavı Programı

Proficiency Sınavı Programı Hakkında Bilgi

1 – Proficiency Sınavı ( Birebir Özel İngilizce Dersleri  )
2 –  Proficiency Sınavı ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

1 – PROICIENCY SINAVI   (BİREBİR ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ )

 Proficiency Sınavı hazırlık eğitim merkezimizdeki Proficiency sınavı platformunda  gerçekleştirilen  İngilizce proficiency dersleri kapsamında İngilizce özel dersi birebir  alan öğrenci,  Proficiency Sınavı için İngilizce dersinin uygulanacağı gün ve saati  Proficiency Sınavı hazırlık eğitim merkezimizdeki Proficiency sınavı platformunda  gerçekleştirilen  İngilizce proficiency dersleri kapsamında kendi tayin eder. Proficiency Sınavı için  İngilizce özel ders alan öğrenci Proficiency sınavı için  bu tür bir seçim hakkına sahip olur. Bu şekilde, öğrenci özel yada okul yaşamını sürdürürken,  Proficiency Sınavı hazırlık eğitim merkezimizdeki Proficiency sınavı platformunda  gerçekleştirilen  İngilizce proficiency dersleri kapsamında almış olduğu İngilizce eğitimden dolayı yaşamında sıkıntı yaşamaz ve düzenli yaşamını sürdürür.

 Proficiency Sınavı platformunda  uygulanan Proficiency Sınavı için  dersler kapsamında öğrenciye, hazırlık sınıfına devam ederken Proficiency Sınavında destek anlamında bir  Proficiency Sınavı eğitimi verilebileceği gibi, dönem sonunda yapılacak olan Proficiency sınavı için de Proficiency Sınavı hazırlık eğitim merkezimizdeki Proficiency sınavı platformunda  gerçekleştirilen  İngilizce proficiency dersleri kapsamında birebir Proficiency  dersi alabilir.

 Proficiency Sınavı platformunda verilen  proficiency  sınavı dersleri kapsamında öğrencinin başarılı olması amacı ile kaç derslik bir Proficiency Sınavı programı uygulanması gerektiği,  Proficiency Sınavı için öğrencinin düzeyine bağlı olarak düzenlenir.

2 – İNGİLİZCE DERSLERİ PROICIENCY SINAVI ( 4 Kişiden Oluşan Gruplarla İNGİLİZCE DERSLERİ ):

Proficiency Sınavı platformunda verilen İngilizce proficiency dersleri kapsamında seviyeleri bir birine olabildiğince yakın  Proficiency Sınavı hazırlık eğitim merkezimizdeki Proficiency sınavı platformunda  gerçekleştirilen  İngilizce proficiency dersleri kapsamında Proficiency sınavı platformunda 4 öğrenciden kurulan gruplarda yer alarak da Proficiency sınavı için her türlü  Proficiency Sınavı hazırlık eğitim merkezimizdeki Proficiency sınavı platformunda  İngilizce ders alınabilir.

 Proficiency Sınavı platformunda verilen  proficiency sınavı dersleri kapsamında grupları  Proficiency Sınavı platformunda 4 öğrenciden kurmak ve 4 öğrenci ile sınırlamak, kalabalık gruplarda var olmayan ve ulaşılamayan kalite konusuna çözüm getirmek amacı ile  Proficiency Sınavı platformunda uygulanan bir düzenlemedir. Bu şekilde,Proficiency Sınavı hazırlık eğitim merkezimizdeki Proficiency sınavı platformunda  gerçekleştirilen  İngilizce proficiency dersleri kapsamında grubu oluşturan öğrenci sayısı düşük olunca, kaliteli Proficiency sınavı eğitimi vermek mümkün olur, öğrenci, bilmediği yada anlamadığı bir konu ile karşılaştığında  Proficiency Sınavı eğitiminde rahatlıkla soru sorabilme olanağı bulur. Diğer yandan, Proficiency Sınavı derslerini veren İngilizce öğretmeni öğrenciler ile rahatça iletişim kurabilir.

İNGİLİZCE DERSLERİ, PROFICIENCY SINAVI için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • Bu sınav gibi akademik sınavlarda bilinmesi gereken akademik kelime sayısı ne kadar çoksa başarılı olmak açısından ele alındığında çok önem kazanır. Bu amaç ile, Proficiency Sınavı platformunda verilen  proficiency sınavı dersleri Proficiency Sınavı hazırlık İngilizce eğitim merkezimizdeki Proficiency sınavı platformunda  gerçekleştirilen  İngilizce proficiency dersleri kapsamında özel olarak hazırlanmış kelime alıştırmaları  Proficiency Sınavı hazırlık eğitim merkezimizdeki Proficiency sınavı platformunda  gerçekleştirilen  İngilizce proficiency dersleri kapsamında öğrencilere verilerek çalışmaları ve tüm alıştırmaları tam olarak yapmaları istenir. Bu evrede Proficiency Sınavı hazırlık eğitimi programlarında, öğrenci çok yakından takip edilir ve çalışmayanlar tarafımızdan  Proficiency Sınavı hazırlık eğitim merkezimizdeki Proficiency sınavı platformunda  gerçekleştirilen  İngilizce proficiency dersleri kapsamında derhal uyarılır.
  •  Proficiency Sınavı platformunda gerek birebir özel derslerde gerekse grup halinde yapılan İngilizce  Proficiency Sınavı derslerinde, öğrencilere  Proficiency Sınavı hazırlık eğitim merkezimizdeki Proficiency sınavı platformunda  gerçekleştirilen  İngilizce proficiency dersleri kapsamında ” SENET ” imzalatma uygulaması yoktur. Öğrenciler. ödemelerini kendi uygun buldukları tarihlerde taksitle yapar.
  • Proficiency Sınavı platformunda verilen  proficiency sınavı dersleri kapsamında Proficiency Sınavı derslerini  veren eğitmenler, kesinlikle  Proficiency Sınavı platformunda Proficiency dersi verdikleri üniversite hazırlık sınıfının özelliklerini bilir ve İngilizce Proficiency sınavı dersini, sınıfın özelliklerine birebir uyumlu bir biçimde  Proficiency Sınavı  için verir.