Şirketlere İngilizce Dersleri Programı

Şirketlere İngilizce Dersleri Programı İçeriği

 

1 –  Şirketlere İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 –  Şirketlere İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )

 Şirketlere İngilizce Dersleri verdiğimiz merkezde hizmet veren ve Şirketlere İngilizce Dersleri departmanlarında hazırlanan Şirketlere İngilizce Dersleri, programında amaç; şirketlerin yönetim kadrolarında bulunan ve yönetici niteliği taşıyan İngilizcesi az olan yada geliştirmek isteyen yöneticilere bireysel İngilizce ders ve yönetim kadrosunda  yer alan personel niteliğindeki elemanlara Şirketlere İngilizce Dersleri verdiğimiz kampüslerimizde grup Şirketlere İngilizce Dersleri programları aracılığı ile sağlam ve kaliteli  eğitim.

ŞİRKET İÇİ İNGİLİZCE DERSLERİ : Şirketlere İngilizce Dersleri birimlerinde hazırlanan ve uygulanan  bu tür    Şirketlere İngilizce Dersleri programlarımızın uygulamalarında öğretmenler şirketin uygun bulduğu gün ve saatlerde şirkete giderek yerinde  Şirketlere İngilizce Dersleri verirler.

ŞİRKET DIŞI İNGİLİZCE DERSLERİ: Şirketlere İngilizce Dersleri öğretilerinde ki bu tür  Şirketlere İngilizce Dersleri programlarında şirket çalışanları yada yönetici kadrosu kuruma gelerek bizzat bire bir yada grup şeklinde yapılan  Şirketlere İngilizce Derslerine katılabilirler.

NEDEN BİZ
Şirketlere İngilizce Dersleri uygulanan ana birimlerimizdeki Şirketlere İngilizce Dersleri  programlarında gerek bireysel gerekse grup şeklinde yapılan eğitimlerde görev alan öğretmenler alanlarında çok deneyimli ve özellikle gerçekten “öğretmeyi bilen” hocalardan oluşur.
♦Şirket yönetiminin isteği durumunda Şirketlere İngilizce Dersleri programlarına katılarak İngilizce ders alan yönetici veya personelin eğitim süresince elde ettikleri sözlü ve yazılı notları bir rapor halinde şirket yönetimine sunulur.

Bire bir özel  ders yada grup halinde ders almak isteyen Şirket  YÖNETİCİ yada ÇALIŞANLARINA sizin bulunduğunuz yerde veya kurumumuzda  Eğitim verilir.
İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM
0 212 572 00 34
0212 572 74 14
0 532 477 25 41
Bakırköy / İstanbul

NOT : LÜTFEN REFERANSLAR SAYFASINI İNCELEYİNİZ