Standart İngilizce Programı gerçekleştirilen merkezdeki Standart İngilizce Programı birimlerimizde Standart İngilizce Programı öğretileri, tüm İngilizce yeterlilik seviyelerindeki sınıflardan iyi not almanızı sağlar.

STANDART İNGİLİZCE PROGRAMI HAKKINDA

STANDART İNGİLİZCE PROGRAMI HAKKINDA BİLGİLER 

Standart İngilizce Programı gerçekleştirilen merkezdeki Standart İngilizce Programı birimlerimizde Standart İngilizce Programı öğretileri, tüm İngilizce yeterlilik seviyelerindeki sınıflardan ve ilgili İNGİLİZCE kurslardan oluşur. Denizli Standart İngilizce Programında İster başlangıç ​​seviyesinde ister ileri düzeyde İngilizceniz olsun, Denizli Standart İngilizce Programı ile İngilizce derslerindeki benzersiz öğretim yöntemlerimiz ve stratejilerimiz, Standart İngilizce Programı gerçekleştirilen merkezdeki Standart İngilizce Programı birimlerimizde Standart İngilizce Programı öğretilerinde, dili edinmenizi ve Standart İngilizce Programı ile hedeflerinize ulaşmanızı sağlar.

Denizli Standart İngilizce Programı ile İngilizcede uzmanlaşmak istiyorsanız, Standart İngilizce Programımız size eğitim hedeflerinize ilerlemek ve Standart İngilizce Programında başarıyı hedeflemek için Standart İngilizce Programı gerçekleştirilen merkezdeki Standart İngilizce Programı birimlerimizde Standart İngilizce Programı öğretilerinde daha güçlü bir temel sağlar.

Ders Tanımı

Başlangıç ​​1 – Standart İngilizce Programı ile Hayatta Kalma İngilizcesi

Bu, Standart İngilizce Programı gerçekleştirilen merkezdeki Standart İngilizce Programı birimlerimizde Standart İngilizce Programı öğretileri ile öğrencilere Standart İngilizce Programı birimlerimizde temel, entegre İngilizce becerileri sağlayan  bir giriş dersidir. Öğrencilerin iki yönlü bir konuşma yapabilmelerini sağlamak için öğrencilere Standart İngilizce Programı gerçekleştirilen merkezdeki Standart İngilizce Programı birimlerimizde Standart İngilizce Programı öğretileri İngilizce dilinin temellerini vermek üzere tasarlanmıştır.

Başlangıç ​​Seviyesi 2 – 3 Yönlü Konuşma

Standart İngilizce Programı gerçekleştirilen merkezdeki Standart İngilizce Programı birimlerimizde Standart İngilizce Programı öğretilerindeki bu kurs öğrencilerin İngilizce akıcılığını artırmaya, yazma becerilerini ve Standart İngilizce Programı gerçekleştirilen merkezdeki Standart İngilizce Programı birimlerimizde Standart İngilizce Programı öğretilerinde okuduğunu anlama becerilerini geliştirmenin yanı sıra Standart İngilizce Programı birimlerimizde hecelemede ustalaşmalarına yardımcı olmaya devam ediyor. Standart İngilizce Programı gerçekleştirilen merkezdeki Standart İngilizce Programı birimlerimizde Standart İngilizce Programı öğretilerinde Üç yönlü konuşmayı tanıtır ve dinleme, konuşma, okuma ve yazmaya odaklanır.

Acemi 3 – Günlük Konuşmaya Giden Yollar

Standart İngilizce Programı gerçekleştirilen merkezdeki Standart İngilizce Programı birimlerimizde Standart İngilizce Programı öğretilerindeki bu Standart İngilizce Programı kursu, öğrencilerin yazılı ve konuşma becerilerini Standart İngilizce Programı birimlerimizde bir sonraki yeterlilik düzeyine taşır. Öğrenciler Standart İngilizce Programı ile konuşmalarında gelecek ve ilerici zamanları, karşılaştırmaları ve üstünlükleri kullanmayı öğrenirler.

Orta Düzey 1 – Orta Düzey Konuşma
Bu Standart İngilizce Programında ders öğrencilerin doğruluğunu ve akıcılığını artırmaya odaklanır. Öğrencilerin Standart İngilizce Programı ile dinleme ve okuduğunu anlama becerileri, daha karmaşık materyallerin tanıtılmasıyla geliştirilir.

Orta Seviye 2 – Dilbilgisi ve Konuşma
Bu kurs, İngilizce’nin temel zamanlarına ve yapılarına hakim olan ve bunları anlamlı iletişimde uygulayabilen orta seviye ESL öğrencileri için tasarlanmıştır. Standart İngilizce Programı Öğrencileri iletişim becerilerini kullanmaya ve genişletmeye zorlayan entegre bir beceri kursudur.

Orta Seviye 3 – Konuşma Pratiği
Bu Standart İngilizce Programındaki kurs, orta düzeyde iletişim becerisine sahip ve daha karmaşık gramer noktalarına hazır öğrenciler için tasarlanmıştır. Standart İngilizce Programı Kursu, kelime dağarcığını artırmaya ve temel deyimsel fiilleri ve deyimleri tanıtmaya odaklanır.

Yüksek Orta – Gerçek Durumlar

Standart İngilizce Programındaki Bu ders, daha önceki derslerde kapsanmayan yeni yapıların entegrasyonu ile öğrencilerin konuşma becerilerini iyileştirmeye ve geliştirmeye odaklanır. Öğrencilere, konuşma stratejilerini ve deyimsel ifadeleri güvenle uygulayabilecekleri, temalar halinde kategorize edilmiş gerçek yaşam durumları sunar.

Yüksek Orta – Deyimlere Giriş
Bu kurs, halihazırda iyi iletişim becerilerine sahip öğrenciler için tasarlanmıştır. Ders, öbek fiiller ve deyimler ile bunların okuma, yazma ve konuşma yoluyla kullanımına odaklanır. Deyimler belirli, güncel konular bağlamında öğretilir.

Yüksek Orta – Dinamik Okuma
Bu ders orta düzeyde iletişim becerisine sahip öğrenciler için tasarlanmıştır. Standart İngilizce Programındaki Kurs, ana fikirleri tarama, ayrıntılara göz atma, özetleme, başka sözcüklerle ifade etme ve tahminlerde bulunma gibi okuma becerilerini geliştirmeye ve geliştirmeye odaklanır. Kelime hazinesi ve anlama alıştırmaları açısından zengindir.

Yüksek Orta – Yazmaya Giriş
Bu yüksek orta seviye kurs, öğrencilerin deneyimlerini temel alarak akademik yazma ve analitik yazma becerilerine olan güvenlerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Standart İngilizce Programındaki Kurs, temel noktalama işaretleri, büyük harf kullanımı, yeni dil ve içerik kullanarak paragraf oluşturma da dahil olmak üzere öğrencilerin yazılarında sağlam bir temel geliştirmeye odaklanır.

Yüksek Orta – Konuşmaya Giriş

Bu ileri düzey sesli iletişim kursu, Standart İngilizce Programı birimlerimizde öğrencilerin bir konuşma oluşturma yeteneklerine olan güvenlerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Standart İngilizce Programındaki Kurs, özellikle bilgilendirici, ikna edici, doğaçlama konuşmalar ve tartışmalarda konuşma yazma ve sunma ilkelerine odaklanır.