Temel İngilizce Dersleri programları ile yeniden daha sağlam İngilizce öğren.

Temel İngilizce Dersleri Programları

Temel İngilizce Dersleri programlarının Kapsamı

1 – Temel İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – Temel İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenciden Kurulan gruplarla Toplu  İngilizce Dersleri )

1 – Temel İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ): Temel İngilizce Dersleri verdiğimiz eğitim merkezimizdeki Temel İngilizce Dersleri departmanlarında  öğrencilere en alt düzeyden başlayarak en üst düzeye kadar   bireysel özel Temel İngilizce Dersleri verilir.

Temel İngilizce Dersleri etkinliklerinde eğitim ünitelerimizdeki Temel İngilizce Dersleri kampüslerinde    öğrencilere tatbik edilen Temel İngilizce Dersleri programları tamamen  öğrencilerin birebir ders aldıkları düşünülerek ona göre hazırlanır.  Bu Temel İngilizce Dersleri programları sadece Temel İngilizce Dersleri  alan öğrenciye özgü ve onun için yazılmış ve hazırlanmış bir programdır.

2 – Temel İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenciden Kurulan gruplarla Toplu  İngilizce Dersleri ): Temel İngilizce Dersleri gerçekleştirilen eğitim ünitelerimizdeki Temel İngilizce Dersleri platformunda   öğrencilere en alt seviyeden başlayarak en üst seviyeye değin  4 katılımcıdan oluşturulan grupların içinde toplu  Temel İngilizce Dersleri verilir.

Temel İngilizce Dersleri  faaliyetleri kapsamında eğitim vermek amacı ile tesis edilen Temel İngilizce Dersleri departmanlarında öğrencilere uygulanması kararlaştırılan  Temel İngilizce Dersleri programları tümü ile  öğrencilerin bir arada toplu  ders aldıkları var sayılarak organize edilir.  Temel İngilizce Dersleri programları yalnızca toplu halde Temel İngilizce Dersleri  alan 4 öğrenciye  özgü ve onlar  için yazılmış ve organize edilmiş  bir programdır.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREKİR

  • Temel İngilizce Dersleri kurallarını öğrenmek amacı ile dershanemize başvuran ve Temel İngilizce Dersleri programlarına katılmak isteyen tüm   öğrencilere ister özel isterse toplu ders alsın  SENET  yapılmaz.Öğrenci gerekirse bizim ile iletişim kurarak ödemelerini taksite de bağlayabilir.
  • Temel İngilizce Dersleri eğitim merkezinde Temel İngilizce Dersleri  alan öğrencilerin kelime haznelerinin gelişmesi ve çok sayıda kelime öğrenmeleri için yeterli ve gerekli tüm  önlemler alınır ve Temel İngilizce Dersleri  programları buna bağlı olarak düzenlenir. Zira, İngilizce eğitimde çok kelime bilmek öğrenenleri ihya eder. Her tür cümleyi kurabilmek ve düşündüklerini karşı tarafa tam olarak ifade edebilmek için çok kelime bilmek gerçekten önemlidir.
  • Temel İngilizce Dersleri programları İngilizce öğrencilerine Temel İngilizce Dersleri aldıkları süreçte, İngilizce derslerinde tam olarak tüm ince ayrıntı ve özellikleri ile uygulanır. Bunları yapan Temel İngilizce Dersleri eğitmenleri gerçekten kendi alanlarında çok deneyimli, akademik kariyeri olan ve bundan çok daha önemlisi İngilizcenin nasıl öğretilmesi gerektiğini bilen insanlardır.
  • Temel İngilizce Dersleri  adı üzerinde olduğu gibi İngilizce eğitiminin en önemli parçasıdır. Bu Temel İngilizce Dersleri eğitiminin temelleri İngilizce öğrenenlere ileride bir sorun yaratmaması için çok sağlam atılmalıdır.