Bakırköy İngilizce kursu

TOEFL Hazırlık Özel ders programları ile TOEFL'da başarılı olabilirsiniz.TOEFL Hazırlık Özel Ders Programları

TOEFL Hazırlık Özel Ders Programları ile TOFL Sınavında Başarı

TOEFL Hazırlık Özel Ders eğitim merkezinin   TOEFL sınavı için  TOEFL Hazırlık Özel Ders  sınıfları, sınav ve değerlendirme uygulamaları konusundaki samimi bilgilerimize göre tasarlanmıştır. Örneğin TOEFL Hazırlık Özel   derste okuma bölümü temel kavrayıştan daha fazlasıdır; sınava girenler neden ve etkiyi anlayabilmeli, bilgileri çıkartabilmeli ve temel verileri toplayabilmelidir. Yazma bölümü, akademik konu malzemelerini yazılı olarak özetleme yeteneğini test eder.

AKADEMİK EĞİTİM  ile dersler nasıl oluyor?

Bildiğiniz gibi TOEFL raporu öğrencinin yaptığı hata türleri hakkında hiçbir şey söylemez. Bu hataları tanımlamanın tek yolu, bir öğrencinin test performansını TOEFL Hazırlık Özel   dersle analiz etmektir. Bu nedenle, TOEFL Hazırlık Özel derslerine başlamadan önce öğretmenlerimiz, bir başlangıç ​​noktası bulmak ve bireysel bir çalışma planı oluşturmak için tüm İngilizce dil becerilerinizin  bir analizini yaparlar . Bu analizden sonra bir öğrenci birkaç hafta TOEFL Hazırlık Özel dersleriyle öğretmenle farklı beceriler geliştirir.

AKADEMİK EĞİTİM  ne tür TOEFL iBT sorunlarını çözüyor?

Stresinizi azaltır ve kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlar.
Daha iyi kelime veya kelime öbeklerine ihtiyacınız varsa, yazmanıza ve onunla konuşmanıza yardımcı olacağız.
Dilbilgisi hatalarınız varsa, doğru yazmanıza ve konuşmanıza yardımcı olacağız.
TOEFL iBT sınav stratejilerine ihtiyacınız varsa, TOEFL Hazırlık Özel   derste size en uygun olanları bulabilmeniz için çok şey söyleyeceğiz.
Vurgu azaltmaya ihtiyacınız varsa, TOEFL Hazırlık Özel   derste stresli koşullarda bile ana dili İngilizce olan biri gibi ses çıkarmanıza rehberlik edeceğiz.

Hedef Puana Ulaşmak Ne Kadar Sürer?

Gerçek şu ki, size şimdi hiçbir şey garanti edemeyiz ve söz veremeyiz çünkü sizi iyi tanımıyoruz. İlerlemeniz sadece bize değil, becerilerinize ve mevcut dil seviyenize de bağlıdır. Öğretmenlerimiz birkaç haftalık TOEFL Hazırlık Özel   dersten sonra ön değerlendirmeler yapabilirler. Öğrenciler TOEFL Hazırlık Özel   derslerle en az 6-10 haftalık eğitimden sonra iyileşir.

Yüksek okuma, dinleme ve yazma puanlarına sahip olmak da neden önemlidir?

TOEFL Hazırlık Özel   ders veren  öğretmenlerimizin deneyimi okuma, dinleme ve yazma konusundaki güçlü bir temelin 26 Konuşma Puanı (ileri düzey bir puan) elde etmek için kritik olduğunu kanıtlamıştır. Öyleyse, diğer 3 puanınız (RLW) da güçlü ise, gelişmiş bir konuşma puanı almak çok daha kolaydır. Temel olarak, TOEFL Hazırlık Özel   derste Okuma, Dinleme ve Yazmadaki puanlarınızı tutarlı bir şekilde 25 veya daha yüksek olacak şekilde dengelemeniz gerekir. R, L ve W puanlarınız daha düşükse, genellikle TOEFL iBT’nin Konuşma Bölümünde “Dil Kullanımı” puanınızı sınırlandıracak bazı dilbilgisi ve kelime bilgisi hataları yaptığınızı gösterir.