Bakırköy İngilizce kursu

TOEFL HAZIRLIK ÖZEL DERS PROGRAMLARI

TOEFL Hazırlık Özel Ders Programları ile TOFL Sınavında Başarı

TOEFL Hazırlık Özel Ders eğitim merkezimizdeki TOEFL Hazırlık Özel Ders verilen sınıflarda hazırlanan TOEFL Hazırlık Özel Ders programları ile   TOEFL sınavı için  TOEFL Hazırlık Özel Ders  sınıfları, sınav ve değerlendirme uygulamaları İngilizce dersleri konusundaki samimi bilgilerimize göre tasarlanmıştır. Örneğin TOEFL Hazırlık Özel   derste okuma bölümü temel kavrayıştan daha fazlasıdır; sınava girenler neden ve etkiyi anlayabilmeli, bilgileri çıkartabilmeli ve temel verileri toplayabilmelidir. TOEFL Hazırlık Özel Ders eğitim merkezimizdeki TOEFL Hazırlık Özel Ders verilen sınıflarda hazırlanan TOEFL Hazırlık Özel Ders programları ile eğitimini verdiğimiz TOEFL Yazma bölümü, öğrencinin akademik konu malzemelerini TOEFL Hazırlık Özel Ders eğitim merkezimizdeki TOEFL Hazırlık Özel Ders verilen sınıflarda hazırlanan TOEFL Hazırlık Özel Ders programlarında yazılı olarak özetleme yeteneğini test eder.

AKADEMİK EĞİTİM  ile dersler nasıl oluyor?

Bildiğiniz gibi TOEFL raporu öğrencinin yaptığı hata türleri hakkında hiçbir şey söylemez. Bu hataları tanımlamanın tek yolu, bir öğrencinin test performansını TOEFL Hazırlık Özel Ders eğitim merkezinin   TOEFL sınavı için  TOEFL Hazırlık Özel Ders  sınıflarında  TOEFL Hazırlık Özel   dersle analiz etmektir. Bu nedenle, TOEFL Hazırlık Özel derslerine başlamadan önce TOEFL Hazırlık Özel Ders eğitim merkezimizdeki TOEFL Hazırlık Özel Ders verilen sınıflarda hazırlanan TOEFL Hazırlık Özel Ders programları ile  öğretmenlerimiz, bir başlangıç ​​noktası bulmak ve bireysel bir çalışma planı oluşturmak için TOEFL Hazırlık Özel Ders eğitim merkezimizdeki TOEFL Hazırlık Özel Ders verilen sınıflarda hazırlanan TOEFL Hazırlık Özel Ders programları ile tüm İngilizce dil becerilerinizin  bir analizini yaparlar . Bu analizden sonra bir öğrenci birkaç hafta TOEFL Hazırlık Özel dersleriyle öğretmenle farklı beceriler geliştirir.

AKADEMİK EĞİTİM  ne tür TOEFL iBT sorunlarını çözüyor?

TOEFL Hazırlık Özel Dersi stresinizi azaltır ve kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlar.
Daha iyi kelime veya kelime öbeklerine ihtiyacınız varsa, TOEFL Hazırlık Özel Ders eğitim merkezimizdeki TOEFL Hazırlık Özel Ders verilen sınıflarda hazırlanan TOEFL Hazırlık Özel Ders programları ile  yazmanıza ve onunla konuşmanıza yardımcı olacağız.
Dilbilgisi hatalarınız varsa, TOEFL Hazırlık Özel Ders eğitim merkezimizdeki TOEFL Hazırlık Özel Ders verilen sınıflarda hazırlanan TOEFL Hazırlık Özel Ders programları ile doğru yazmanıza ve konuşmanıza yardımcı olacağız.
TOEFL iBT sınav stratejilerine ihtiyacınız varsa, TOEFL Hazırlık Özel   derste size en uygun olanları bulabilmeniz için çok şey söyleyeceğiz.
Vurgu azaltmaya ihtiyacınız varsa, TOEFL Hazırlık Özel   derste stresli koşullarda bile ana dili İngilizce olan biri gibi ses çıkarmanıza rehberlik edeceğiz.

Hedef Puana Ulaşmak Ne Kadar Sürer?

Gerçek şu ki, TOEFL Hazırlık Özel Dersinde size şimdi hiçbir şey garanti edemeyiz ve söz veremeyiz çünkü sizi iyi tanımıyoruz. İlerlemeniz sadece bize değil, becerilerinize ve mevcut dil seviyenize de bağlıdır. Öğretmenlerimiz birkaç haftalık TOEFL Hazırlık Özel   dersten sonra ön değerlendirmeler yapabilirler. Öğrenciler  TOEFL Hazırlık Özel Ders eğitim merkezimizdeki TOEFL Hazırlık Özel Ders verilen sınıflarda hazırlanan TOEFL Hazırlık Özel Ders programlarındaki  TOEFL Hazırlık Özel   derslerle en az 6-10 haftalık eğitimden sonra iyileşir.

Yüksek okuma, dinleme ve yazma puanlarına sahip olmak da neden önemlidir?

TOEFL Hazırlık Özel Ders eğitim merkezimizdeki TOEFL Hazırlık Özel Ders verilen sınıflarda hazırlanan TOEFL Hazırlık Özel Ders programları ile   TOEFL Hazırlık Özel   ders veren  öğretmenlerimizin deneyimi okuma, dinleme ve yazma konusundaki güçlü bir temelin 26 Konuşma Puanı (ileri düzey bir puan) elde etmek için kritik olduğunu kanıtlamıştır. Öyleyse, diğer 3 puanınız (RLW) da güçlü ise, gelişmiş bir konuşma puanı almak çok daha kolaydır. Temel olarak, TOEFL Hazırlık Özel   derste Okuma, Dinleme ve Yazmadaki puanlarınızı tutarlı bir şekilde 25 veya daha yüksek olacak şekilde dengelemeniz gerekir. R, L ve W puanlarınız daha düşükse, genellikle TOEFL iBT’nin Konuşma Bölümünde “Dil Kullanımı” puanınızı sınırlandıracak bazı dilbilgisi ve kelime bilgisi hataları yaptığınızı gösterir.