Toefl Pbt ( Koç Hazırlık - İtü Suny ) sınavında 525 - 550 puan istenilen öğrenciler için Toefl pbt ( Koç Hazırlık - İtü Suny )...

TOEFL PBT  ( KOÇ HAZRLIK –  İTÜ SU

NY ) PROGRAMI

Toefl Pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) Hakkında Bilgi

1 –  Toefl Pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) ( Bireysel – Toefl Pbt Özel Ders )
2 –  Toefl Pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) (  4 kişi – Grup Toefl Pbt Ders )

Toefl Pbt Sınav İçeriği ve Toefl Pbt Sınav  Tekniği İçin Özel Yöntem 

Özellikle Koç Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi Suny programına tabi olan ve gittikleri bölümden Toefl Pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) sınavında 525 – 550 puan istenilen öğrenciler için Toefl pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) eğitim merkezimizde oluşturulan Toefl pbt( Koç Hazırlık – İtü Suny ) birimlerimizde  hazırlanan Toefl pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) programları uygulamalarında hedeflenen istenilen puanı elde etmektir. Bunu elde edebilmeniz için Toefl pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) eğitim merkezimizde oluşturulan Toefl pbt( Koç Hazırlık – İtü Suny ) birimlerimizde  hazırlanan Toefl pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) programlarında kullanılan yöntemler :

A. Toefl Pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) sınav tekniklerinin ve sınav taktiklerinin uygulanabilmesi için İngilizcede gerekli olan alt yapı Toefl Pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) programı ile sağlanır. Bunun için Toefl pbt kitabı, kitabın cd si ve kitap içindeki sınav soruları çözdürülür ve beraberinde bu sınavlarda başarının altın anahtarı sayılan İngilizce akademik kelimelerle ilgili kelimelerin eş anlamlılarını da kapsayacak biçimde Toefl pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) eğitim merkezimizde oluşturulan Toefl pbt( Koç Hazırlık – İtü Suny ) birimlerimizde  hazırlanan Toefl pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) programları ile çalışmalar yapılır.
B. Toefl Pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) sınav tekniklerinin  ve sınav yönteminin kavranabilmesi amacı ile yoğun bir biçimde sınavlar üzerinde Toefl pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) eğitim merkezimizde oluşturulan Toefl pbt( Koç Hazırlık – İtü Suny ) birimlerimizde  hazırlanan Toefl pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) programlarında pratik çalışmalar yaptırılır . Toefl Pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) eğitim merkezlerimizde pratik yaptırılan sınav soruları daha önce Koç  Üniversitesi yada İstanbul Üniversitesi Sunny sınavlarında sorulan soruların birebir benzeridir.
C. Toefl Pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) sınavına katılmak isteyenlerin toefl pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) programlarına katılmaları için Toefl Pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) sınavı için en az Intermediate düzeyinde İngilizce bilgisine sahip olmaları gerekir.
Daha alt seviyelerde olanlara bu sınava katılabilmeleri için gereken dersler Toefl pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) eğitim merkezimizde oluşturulan Toefl pbt( Koç Hazırlık – İtü Suny ) birimlerimizde  hazırlanan Toefl pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) programları ile verilerek sonradan toefl pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) kursuna iştirak ettirilir.

NOT :Toefl pbt( Koç Hazırlık – İtü Suny ) eğitim merkezimizde oluşturulan Toefl pbt( Koç Hazırlık – İtü Suny ) birimlerimizde  hazırlanan Toefl pbt( Koç Hazırlık – İtü Suny ) platformundaki     Toefl Pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) programlarına katılmak isteyen toefl pbt adaylarının Toefl Pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) deki seviyelerine göre özel ders yada Toefl Pbt ( Koç Hazırlık – İtü Suny ) kurs programlarında ders sayıları düzenlenir.