ÜDS, ÜDS İNGİLİZCE SINAVI PROGRAMI, ÜDS PROGRAMI

Üds , Üds İngilizce Sınavı Programı Üds Dersleri

1 – Üds İngilizce Sınavı ( Bireysel Üds İngilizce Sınavı Hazırlık ):

Üds İngilizce Sınavı için Üds İngilizce Sınavı eğitim merkezimizde birebir ÜDS özel ders almak üzere sınav programına katılan ve çağdaş, öğrenci dostu, öğrenci odaklı, itici güç görevi gören en son sistem programlarla Üds İngilizce Sınavı için Üds İngilizce Sınavı eğitim merkezimizde desteklenen derslere disiplinli, ve ciddi bir biçimde devam ettiklerinde , başarılı olmalarında hiç bir engel kalmaz.

2 – Üds İngilizce Sınavı ( 4 kişi-Grup Üds İngilizce Sınavı Hazırlık ):

Daha kaliteli ve daha nitelikli derslerin verilebilmesi amacı ile Üds İngilizce Sınavı için Üds İngilizce Sınavı eğitim merkezimizde birebir ÜDS özel ders programları ile kalabalık gruplarda yapılan öğrenci sayısındaki indirimle Üds İngilizce Sınavı için Üds İngilizce Sınavı eğitim merkezimizde birebir ÜDS özel ders almak üzere sınav programında 4 öğrenciye indirilen gruplara katılarak etkin, sonuç alıcı ve başarı odaklı programlarla destekli bu küçük gruplarda amacınıza ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Bilgi + Üds Tekniği  + Üds Taktiği + Üds Hocası = BAŞARI

 

Üds İngilizce Sınavı Hazırlık’ta yeni Üds teknikleri ve Taktikleri

1. Üds İngilizce sınavına katılarak isteyenlerin en az  ” intermediate seviyesinde ”  çok sağlam bir İngilizce alt yapı  bilgisine sahip olması gerekir. Eğer Üds İngilizce sınavı’na katılacak olan üds adayı böyle sağlam bir  alt yapıya sahip değilse , ilk aşamada üds adayı sağlam bir İngilizce alt yapısı ile donatılır . Bu donanım  üds sınavı adayının  bulunduğu seviye ile doğru orantılı olarak, verilen ders sayısı artar.

2. ” Intermediate seviyesine ” ulaştırılan üds adayı ikinci aşamada ” Advance ” seviyesine kadar çıkarılıp daha önce  öğrendiği bilgilere dayandırılarak  Üds ile ilgili sınav teknikleri öğretilmeye başlanır:  Hiç akıldan çıkarılmaması gereken bir gerçek var ki Üds  İngilizce sınavı akademik bir sınavdır . İngilizce bilginiz ne kadar iyi olursa olsun üds sınav tekniği bilinmeden  Üds  sınavında başarılı olmak sadece rastlantılara kalır. Bu nedenle size İngilizce değil Üds sınavında başarılı olma yöntemleri konusunda eğitim verilir .  Bununla şunu demek istiyoruz bir örnekle açıklayalım. Hepimizin ana dili Türkçe olmasına rağmen Türkçeyi çok iyi konuşup anlamamıza rağmen bu tür bir Akademik Seviyede Türkçe sınavı’na girsek büyük bir çoğunluğumuzun bu sınavı başaramayacağı kesindir . Demek ki bu tür sınavlar’da sadece bilgi yeterli değildir Mutlaka sınav’dan önce bu sınavın tekniğini öğrenmek için iyi bir eğitim almak zorunludur. İşte Üds  sınavı hazırlık’ta yapılanda budur. Bilginin yanına sınav tekniğini ve taktiğini eklemek.

3. Üds İngilizce Sınavı‘na hazırlanırken her üds adayına öğretilen her konunun sonunda öğretilen konuyla ilgili olarak Üds seviyesinde o konunun tamamını içeren bir sınav yapılır ve  üds sınavı hazırlık çalışmalarına katılan üds adayının , çalıştırılan o konuda neler öğrendiği ölçülür ve sınav’da yaptığı yanlışlar bir daha kendisine anlatılır. Bu şekilde tüm konular bittiğinde öğrenci öğretilen tüm Üds konularında hazır bir hale gelir yani artık İngilizce üds sınavı  eğitimi bitirilmiştir.

4. Üds sınav teknikleri nasıl kazanılır: Üds İngilizce sınavında  daha önce sorulmuş yada özgün olarak kursumuzda hazırlanan Üds sorularını çözüp soru türlerini öğrenerek ve sorulan sorulardaki mantığı kavrayarak bu teknik kazanılır .Bunu yapmak içinde kesinlikle çok sağlam bir alt yapı; ( Gramer  Bilgisi ) gerekir.

 5. Üds İngilizce sınavının en zor yanlarından biri Üds sınavının son bölümlerinde yer alan Üds okuma parçalarını anlamak ve cevaplamaktır.İngilizce üds  Sınavı’na girecek olan üds öğrencileri daha önce Intermediate veya Advance seviyesinde genel İngilizce dersleri görmedikleri diğer bir deyişle bu tür bilgiler kendilerine öğretilmediği için bu seviyelerde öğretilen’’ bir okuma parçasına nasıl cevap verilir’’ konusunda bir bilgiye sahip değildirler. Oysa bu bir tekniktir ve o seviyelerde öğrenilmesi gerekir. İşte bu teknik Üds İngilizce sınavına hazırlanan her üds öğrencisine en basit yollarla öğretilir: Bu şekilde üds öğrencilerinin kelime haznesine bağlı olarak bu 24 sorudan en az 12 tanesine cevap vermesi sağlanır.

6.
Üds Okuma Parçalarını iyi bir şekilde cevaplamakta  ( Kelime Haznesi  – Kelime Bilgisi ) önemli bir rol oynar. Bunu sağlamak için özel bir şekilde Üds için özel hazırlanmış akademik basic ve advanced seviyesindeki Üds kelimeleri kursiyerlerimizin öğrenmesi için bu kelimelerden oluşmuş çalışmalar kendilerini verilir ve çok yakından takip edilir. Her ünite sonunda kelimelerle ilgili sınavlar yapılarak kelime bilgisinin olgunlaşması ve artması sağlanır. Bu şekilde kelime haznesi gelişen üds öğrencisi okuma parçalarını daha rahat cevaplar ve kelime haznesi zayıf bir öğrencinin yukarıda değindiğimiz gibi en az 12 Üds sorusuna  cevap vermesine karşın kelime bilgisi artan öğrenciler bu sayıyı 18 lere 20 lere çıkartabilir.Şunu unutmayın ki bu seviyedeki kelimeleri öğrenmek ilerde İngilizce ile ilgili yapacağınız her tür çalışmada çok işinize yarayabilir.


7.
Üds  İngilizce sınavında yer alan tüm soru türlerinin kendilerine özgü çözüm teknikleri bulunduğu bilinen bir gerçektir fakat şu unutulmasın; tüm bu Üds çözüm teknikleri sizlere ilk başlarda verilen temel bilgiyle çok bağlantılıdır.

8. Ayrıca Üds İngilizce sınavı’na katılan tüm üds öğrencileri tarafından unutulmaması gereken olgu; üds katılımcıları hangi dalda sınava katılmış olursa olsun İngilizce üds sınavı onların katıldıkları daldaki bilgilerini değil , İngilizce bilgilerini ölçen bir sınavdır.

 

Üds İngilizce Hazırlık


1 .
Düz Lise mezunu olan ve sıfırdan (O dan) başlayarak ÜDS Hazırlık isteyen herkese Üds Hazırlık Kursu veya üds özel ders verilir.

2. Belli bir seviyesi olanlara Üds sınavı geçme teknikleri ve üds taktikleri öğretilir.
3. Üds Hazırlık Sınavı’nda başarıyı yakalamanız için gerekli olan 8 en önemli Gramer Kuralı
4. İngilizce değil Üds sınavı Tekniği ve üds sınavı Taktikleri
5. Bire bir Üds Özel Ders
6. İki ,Üç ve dört kişilik guruplarda % 50 ye varan İNDİRİMLER.
7. Üds Hazırlık Sınavı’ndaki okuma parçalarını kolayca çözebileceğiniz OKUMA TEKNİKLERİ
8. Üds Hazırlık Sınavı’ndaki soruları daha rahat çözebilmenize yardımcı olacak Üds de çok çıkan ÖZEL KELİMELER.
9. Üds Hazırlık için 20 yılını bu işte deviren güvenilir hocalar.
10. Üds için İngilizce ders ve ingilizce üds kursları
11. Üds 2011-2012 Hazırlık Kursu için bize başvurun ve başarı şansınızı arttırın. ÜDS Kursu Bakırköy / İstanbul

BAŞARI = BİLGİ + ÇALIŞMA + DENEYİM

BİREYSEL BAŞARILAR :

 ZEYNEP DEVELİ  ÜDS  0 554 244 03 11
 DR. ERKAN YAVUZ  ÜDS  0 505 359 96 38
 ÇETİN AKINCI  ÜDS  0505 655 02 30
 CAN SİPAHİ  ÜDS  0532 221 27 97
 DR. KEMAL NİŞLİ  ÜDS  0532 350 51 12
 CENK ORÇUN  ÜDS  0532 473 52 45
 NURAY TOKGÖZ  ÜDS  0533 442 21 32
 DR. DERYA SOY  ÜDS  0212 442 22 80 / 1446
 Dts.BATUCAN YAMAN  ÜDS  0532 416 14 69
 M.S.BELPINAR  ÜDS  0 536 524 82 20
 Y.GÜMÜŞ  ÜDS  0 542 339 46 34
 A.YILMAZ  ÜDS  0 544 854 59 23
 C.CENGER  ÜDS  0 536 954 25 09
 P.KAYIKÇI  ÜDS  0 536 515 49 50
 Ç.TÜRE  ÜDS  0 530 920 22 00
 D.KAVRAR  KPDS  0 555 558 88 22
 K.ÖZ  ÜDS-KPDS  0 542 266 72 00
 S.ÖNCÜL  KPSS  0 541 464 81 64

 

 

İSTANBUL’UN EN İYİ ÜDS Kursu.

1. Üds Hazırlık Dersleri’nde gerçek Üds Hocaları kullanılır.
2. Üds Hazırlık Kursları’nda sadece Gramer öğretilmez bunun yanı sıra Üds Sınavı başarısında çok önemli rol oynayan Gramer Sorularına öğrettiğimiz bu kurallarla nasıl cevap verilmesi gerektiği de öğretilir.
3. Cümle Tamamlama Sorularının öğretilen bu kurallarla Üds Sınavı’nda nasıl kolaylıkla cevaplanacağı.
4. Paragraf Tamamlama sorularının bu kurallarla nasıl çözüleceği anlatılır.
5. Aynı kurallarla diğerlerine benzemeyen cümlenin nasıl bulunacağı öğretilir.
6. Üds Hazırlık Kursu’nda Okuma Parçalarının hangi teknikle ve nasıl çözüleceği öğretilir.
7. Tüm bu konuların kavranması için defalarca bu tekniklerle ilgili çalışmalar yapılır.
8. Çalışmaların sonlarında daha önce Üds Sınavları’nda çıkmış sınav sorularını çözülür ;soruları çözme konusunda Üds Çözüm Mantığınız geliştirilir ve Üds Çözüm Deneyimi kazanmanız sağlanır.
9. Tüm bu çalışmalar sırasında Üds hocalarınız sizin yanınızdan ayrılmaz ve yukarıda sözünü ettiğimiz becerileri kazanmanız için size yardım ederler.
10. Biz her şeyimizle sizlerle birlikte oluruz .Üds Hazırlık için bize gelin ve Üds denilen bu zorluğu beraberce yenelim.