ÜDS ÖZEL DERS, ÖZEL ÜDS DERS PROGRAMI

Üds Özel Ders , Özel Üds Ders Hakkında Bilgi

1 –  Üds Özel Ders ( Birebir – Bireysel – Teketek Üds Özel Ders )
2 –  Üds Özel Ders ( 4 kişi – Grup Üds Özel Ders )

1 – Üds Özel Ders ( Birebir – Bireysel – Teke tek Üds Özel Ders ) : 

Üds Özel Ders, Özel Üds Ders merkezimizde öğrencinin en büyük dostu, öğrenci sever, içerdiği sınav çözüm teknikleri ve taktikleri ile hazırlık aşamasında baş vurulacak ve fayda sağlayacak en önemli kaynak, açığa çıkardığı sinerji ile öğrenciyi odaklandıran ve daha sıkı çalışmaya iten birebir özel ders programları Üds Özel Ders, Özel Üds Ders merkezimizde öğrencinin ve aday ile öğretmenin  teke tek yaptıkları bir ders türüdür. Üds Özel Ders, Özel Üds Ders merkezimizde bireysel olarak gerçekleştirilen özel ders  programlarında  adayın İngilizce seviyesine ve sınavda elde etmek zorunda olduğu puana göre ders saatlerinin sayısı belirlenir. Özel ders programlarında adayın anlayamadığı , kaçırdığı yada eksik kaldığı konuları hocaya sorabilmesi gibi bir avantajı olduğundan tercih edilen bir sınav hazırlık biçimidir.

2 – Üds Özel Ders ( 4 kişi – Grup Üds Özel Ders ) : 

Taşıdığı tüm nitelik ve özellikleri ile Üds Özel Ders, Özel Üds Ders merkezimizde öğrencinin tüm güvenini kazanan ve kazandıran, sınav çözüm teknikleri aracılığı ile doğru ve hızlı yanıtlar verilmesini sağlayan, içeriği ve ayrıntıları ile öğrencinin sınavda rahatlamasını ve bu kendine güven duygusu ile kısa sürede ve tam olarak sınavın bitirilmesine katkı sağlayan grup şeklinde gerçekleştirilen ders programlarında grubu oluşturan adayların sayısı Üds Özel Ders, Özel Üds Ders merkezimizde dört ( 4 ) aday ile sınırlandırılarak  özel ders programına bireysel  özel ders kalitesi ve niteliği kazandırılır . Aynı zamanda grubu oluşturan adayların İngilizce seviyelerinin aynı yada en azından denk olması grup halinde yapılan özel ders programlarına sürat ve daha kolay anlaşılma olanağı sağlar.

 NEDEN BİZ

A. Üds Özel Ders, Özel Üds Ders merkezimizde Bireysel yada grup şeklinde gerçekleştirilen özel ders programlarında, konusunda uzman , deneyimli ve gerçek üds hocaları görev icra eder.
B. Sınavlarda kesine yakın bir başarı şansının daha önceden olabilmesi için , öğrenilen teknikler ve  taktikler yanında kelime haznesi ( vocabulary ) nin çok gülü ve geniş olması gereklidir . Bu nedenle özel ders programları uygulamalarında teknikler ve  taktiklerin beraberinde akademik kelime sayısını arttıran ve geliştiren önlemler alınır ve uygulanır.
C. Akademik kelime geliştirici önlemlerin başında adaylara akademik kelimeleri içeren kelime listelerinin ve beraberinde de bu kelimeleri ezberlemeyi , özümsemeyi vede akılda kalıcı bir hale gelmesini sağlayan kelime teknikleri ile ilgili özel çalışmalar gelir.
D. Akademik kelimelerle ilgili özel ders programlarının olmadığı zamanlarda Üds Özel Ders, Özel Üds Ders merkezimizde kelime testleri yapılarak  adayların kelime konusundaki gelişmeleri çok yakından izlenir .
E. Kelime testleri  özel ders programlarının olmadığı günlerde gerçekleştirildiği için adayların ders saatleri sabit kalır ve bir eksilme meydana gelmez.

Özel ders programları grup şeklinde ve bireysel olarak uygulanır. He iki  özel ders uygulamasında katılımcılar daha önce sınava girip bir not almamışsa kendilerine seviye sınavı uygulanır . Daha önce  sınava girip bir not almış  olan adaylarında  sınavda aldığı not değerine bilgisine, becerisine ve hazırlık aşamasında ki performansına göre  özel ders sayısı belirlenir  ve belirlenen sayıda özel ders verilir.

Grup halinde en çağdaş yöntem ve sistemlerle destekli  özel ders   eğitimi almak isteyenlere de daha önceki sınavlarda aldıkları not esas kabul edilerek veya yapılan seviye tespit sınavında aldığı notlar baz alınarak seviyeleri aynı yada yakın olanlardan homojen bir grup oluşturulur ve oluşturulan bu homojen gruba özel ders programları uygulanır.