Üds , Üds Sınavı Hazırlık Programı, Üds Ders

ÜDS, ÜDS SINAVI HAZIRLIK, ÜDS KURS

1 –  Üds Sınavı Hazırlık ( Özel – Birebir Üds Sınavı Hazırlık )
2 –  Üds Sınavı Hazırlık ( 4 kişi – Grup Üds Sınavı Hazırlık )

 

1 – Üds Sınavı Hazırlık ( Özel – Birebir Üds Sınavı Hazırlık ):

ÜDS Sınavı Hazırlık platformundaki birebir ÜDS Sınavı Hazırlık  programlarında başarılı olmanın en önemli nedeni ÜDS Sınavı Hazırlık  programlarına katılan  adayların İngilizce seviyeleridir. Adayların  seviyeleri ne kadar yüksekse başarı o kadar kolay ve elde edilen not o kadar yüksek olur. Bu nedenle ÜDS Sınavı Hazırlık platformundaki birebir ÜDS Sınavı Hazırlık  programlarında başarılı olmanın en önemli nedeni ÜDS Sınavı Hazırlık  programlarına bire bir ÜDS Sınavı Hazırlık için katılan adayların seviyelerinin hele  sınavdan  beklentisi yüksekse o kadar yüksek olması gerekir. Birebir ÜDS Sınavı Hazırlık  programlarında  adaylara uygulanan ders sayısı , adayın  seviyesine vede  sınavda almak istediği nota göre ÜDS Sınavı Hazırlık platformundaki birebir ÜDS Sınavı Hazırlık  programlarında başarılı olmanın en önemli nedeni ÜDS Sınavı Hazırlık  programlarında değişir.

 

A. İngilizce seviyeleri ortanın üzerinde olan vede sınavdan 50 puan almak isteyenlere 45 derslik birebir sınav hazırlık programı
B.İngilizce seviyeleri ortanın altında olan vede sınavdan 50 puan almak isteyenlere 60 derslik  sınav hazırlık programı uygulanır .

2 – Üds Sınavı Hazırlık ( 4 kişi – Grup Üds Sınavı Hazırlık ):

Grup olarak yapılan ÜDS Sınavı Hazırlık programlarında, programa katılan adayların eş yada denk olması için kurum olarak özel bir önem verilir. Bu şekilde ÜDS Sınavı Hazırlık platformundaki birebir ÜDS Sınavı Hazırlık  programlarında başarılı olmanın en önemli nedeni ÜDS Sınavı Hazırlık  programlarında seviyeleri eş yada denk olan  adaylardan Üds | Üds Sınavı Hazırlıkta oluşturulmuş gruplarda  ÜDS Sınavı Hazırlık programları daha anlaşılır daha etkili ve daha çabuk gerçekleştirilir. Ayrıca grup ÜDS Sınavı Hazırlık programlarının 4 kişiyle icra edilmesi hazırlık programına özel ders havası katar ve adaylar tıpkı birebir hazırlıkta olduğu gibi istediği veya anlayamadığı soruları hocaya sorma olanağına kavuşur. Dersler daha kaliteli ve daha nitelikli olur.

NEDEN BİZ

A. Üds sınavı kelime bilmekle eş anlamlıdır . Ne kadar çok kelime bilinirse sınav o kadar kolaylaşır ve yüksek not almak mümkün olur. Bu nedenle ÜDS Sınavı Hazırlık platformundaki birebir ÜDS Sınavı Hazırlık  programlarında  adayların kelime bilgilerini geliştirici önlemler büyük bir ciddiye ve titizlikle alınır .
B.Akademik kelimeler bilgisini arttırmak için ÜDS Sınavı Hazırlık platformundaki birebir ÜDS Sınavı Hazırlık  programlarında başarılı olmanın en önemli nedeni ÜDS Sınavı Hazırlık  programlarında adaylara akademik kelimeler içeren kelime listeleri ve listelerde yer alan akademik kelimelerin akılda kalmasını ve özümsenmesini kolaylaştıran akademik kelimelerle ilgili ÜDS Sınavı Hazırlık platformundaki birebir ÜDS Sınavı Hazırlık  programlarında teknik kelime çalışmaları verilir.
C. Akademik kelimelerle ilgili sık aralıklarla yapılan kelime testleriyle adayların kelimeler konusundaki gelişimleri yakından izlenir. Ayrıca ÜDS Sınavı Hazırlık platformundaki birebir ÜDS Sınavı Hazırlık  programlarında başarılı olmanın en önemli nedeni ÜDS Sınavı Hazırlık  programlarındaki bu sistemle  adaylar akademik kelimelerle ilgili çalışmalara mecbur edilerek itici bir güç sağlanır.
D.Akademik kelimelerle ilgili  adayların izlenmesi amacıyla yapılan kelime testleri hazırlık programının olmadığı günlerde yapılarak, adayların ders sayısının azalması önlenir. Hazırlık programlarında yer verilen hocalar ,yıllarca akademik seviyelerde ielts , toefl , proficiency dersleri de vermiş , konusunda uzman hocalardır.
E – ÜDS Sınavı Hazırlık programlarında kullanılan materyaller sınav sorularıyla birebir uyumlu olup çalışmalardan sonra yapılan deneme sınavlarında zorluk çekilmez.