ÜDS, ÜDS İNGİLİZCE KURSU, ÜDS HAKKINDA BİLGİ  

ÜDS, ÜDS İNGİLİZCE KURSU, ÜDS  KURSU

1 –  Üds İngilizce Kursu  ( Birebir – Özel Üds İngilizce Kursu )
2 –  Üds İngilizce Kursu  ( 4 kişi – Grup Üds İngilizce Kursu )

 

1 – ÜDS İngilizce Kursu  ( Birebir – Özel Üds İngilizce Kursu ) : Birebir ÜDS İngilizce Kursu programları öğretmen –, öğrenci karşılıklı işlenir.  Üds İngilizce Kursuna katılan  adaya uygulanacak olan Üds İngilizce Kursu  program sayısı adayın   seviyesine ve sınavda almak istediği puana göre tayin edilir. ÜDS İngilizce Kursu birimlerimizdeki bireysel   Üds İngilizce Kursu programları , adayın istediği gün ve saatlere göre Üds İngilizce Kursuna katılan  adaya uygulanacak olan Üds İngilizce Kursu  programında belirlenir . Böylece ÜDS İngilizce Kursunda üzerinde anlaşma sağlanan ders sayısı ne olursa olsun eksilmez. Üds İngilizce Kursuna katılan  adaya uygulanacak olan Üds İngilizce Kursu  programına adayın gelemediği günler olursa başka günlerde kurs programı uygulanarak kesinlikle ders sayısı tamamlanır.

ÜDS SINAVINDA ( 50 – 55 ) PUAN ALMAYI AMAÇLAYAN ADAYLARA

A. Seviyeleri Intermediate ( orta seviye ) seviyesinde yada Intermediate seviyesinin üzerindeyse ( 40 – 45 ) derslik Üds İngilizce Kursu
B. Seviyeleri Intermediate ( orta seviye )  seviyenin altındaysa  ( 50 – 60 ) derslik Üds İngilizce Kursu programı uygulanır.

2 – Üds İngilizce Kursu  ( 4 kişi – Grup Üds İngilizce Kursu ) : 4 ( dört ) kişilik gruplarda uygulanan  Üds İngilizce Kursu programlarına katılan adayların İngilizce seviyelerinin birbirine çok yakın olmasına, mümkünse eşit olmasına özel  dikkat edilerek, Grup Üds İngilizce Kursu programlarında adayların arasında bir sorun çıkması önlenir . Üds İngilizce Kursuna katılan  adaya uygulanacak olan Üds İngilizce Kursu  Grup  kurs programlarında adaylardan birinin yada ikisinin seviyeleri diğerlerinden geride yada ileride olduğunda doğan eşitsizlik bu şekilde giderilir. Adaylar Üds İngilizce Kursuna katılan  adaya uygulanacak olan Üds İngilizce Kursu  programında istedikleri gibi hocaya sorular sorabilsin diye Üds İngilizce Kursuna katılan  adaya uygulanacak olan Üds İngilizce Kursu  programında grubun Üds İngilizce Kursu programına 4 ( dört ) kişi kabul edilir. Bu şekilde dersler daha akıcı, daha anlaşılır, daha kaliteli olur ve özel ders havasında geçer.

ÜDS SINAVINDA ( 50 – 55 ) PUAN ALMAYI AMAÇLAYAN ADAYLARAA. Seviyeleri Intermediate ( orta seviye ) seviyesinde yada Intermediate seviyesinin üzerindeyse ( 60 ) derslik  Kurs
B. Seviyeleri Intermediate ( orta seviye )  seviyenin altındaysa  ( 80 ) derslik Üds | Üds İngilizce Kursu | Üds Kurs programı uygulanır.

 

NEDEN BİZ


A. Üds İngilizce Kursu programlarında,  konusunda senelerce eğitim vermiş, akademik İngilizce ve üds gibi akademik sınavlarda deneyim sahibi gerçek  hocalar görev yapar.
B. Sınavda, her akademik sınavda olduğu gibi akademik kelime bilgisi ve akademik kelime haznesinin genişliği çok önemli rol oynar . Bu nedenle kurs programlarında adayların kelime bilgisini arttırıcı ,  genişletici ve geliştirici özel önlemler alınır.
C. Akademik kelime haznelerinin gelişmesi ve genişlemesi için Üds İngilizce Kursuna katılan  adaya uygulanacak olan Üds İngilizce Kursu  programı ile  adaylara özel kelime listeleri ve bu listelerdeki kelimelerin özümsenmesinde, akılda kolayca kalmasında ve unutulmamasında önemli katkıları olan kelimelerle ilgili teknik çalışmalar verilir.
D.Akademik kelimelerle ilgili Üds İngilizce Kursu programının olmadığı zamanlarda adaylara kelime testleri yapılarak , adaylardaki gelişim ve ilerleme izlenir. Ayrıca kullanılan bu sistemadayları kelime çalışmaya zorlanır.
E. Akademik kelime testleri  kurs programlarının olmadığı zamanlarda gerçekleştirildiği için adayların kurslarında bir aksaklık vede ders sayılarında bir eksilme olmaz.
F. Üds İngilizce Kursu programlarının uygulamalarında adaylara sadece gramer bilgisi verilmez bunun beraberinde sınavda soruların çözümünü hızlandıran ve kolaylaştıran sınav teknikleri ve  sınav taktikleri eğitimi de verilir.

NOT : Sınav öncesi seviye testi yaptırarak  adayların  seviyelerini öğrenmesi ve bilmesi sınav için çok yararlıdır . Seviye tespit sınavının kesinlikle sadece gramer sorularından ibaret olması çok hatalı sonuçlar verebilir . Bu nedenle girilen seviye tespit sınavında , gramer sorularının haricinde sınavın içeriğinde reading ( okuma ) , vocabulary ( kelime haznesi ) gibi bölümlerin bulunmasına dikkat edilmeli .