ÜDS , ÜDS KURSU PROGRAMI

ÜDS

1 – Üds Kursu ( Bireysel – Özel üds kursu )
2 – Üds Kursu ( 4 kişi-Grup Üds kursu )

 

Bireysel – Özel Üds Kursu :

Bireysel ÜDS kursu programlarının uygulamasında ÜDS kursu birimlerimizde hazırlanan  ÜDS kursu programına katılan öğrencilere teke tek Üds | Üds Kursu | Üds programları uygulanır ve üds adayının alacağı ders sayısı İngilizce seviyesine yada üds de elde etmek  istediği puana bağlı olarak l ÜDS kursu programlarının uygulamasında ÜDS kursu birimlerimizde hazırlanan  ÜDS kursu programında belirlenir.

Bireysel  şeklindeki üds kursu katılımcıları İngilizce düzeylerine göre 2 (iki ) programa katılabilmektedir.
1.İngilizce seviyeleri ( Intermediate ) orta düzeyde ve üstü olanlar ( 40 – 45 ) derslik üds kursu
2.İngilizce seviyeleri ( Intermediate ) orta düzeyin altında olanlar ( 60 ) derslik üds kursu programlarına katılabilirler.

4 kişi – Grup Üds Kursu : Grup şeklinde uygulanan üds kursu programlarında gruba katılan  ÜDS aday sayısı üds kursu‘nun anlaşılabilir vede  daha etkili  olabilmesi için ÜDS kursu programlarının uygulamasında ÜDS kursu birimlerimizde hazırlanan  ÜDS kursu programında 4 kişiyle sınırlandırılır. ÜDS kursu programlarının uygulamasında ÜDS kursu birimlerimizde hazırlanan  ÜDS kursu programında gruba katılan ÜDS  adaylarının İngilizce seviyelerinin eşit en azından  denk olmasına ve homojen bir üds kursu grubu oluşturulmaya özen gösterilir. Grup üds kursu’na katılanların seviyelerine göre 2 ayrı program uygulanır.

F.Grup şeklindeki üds kursu katılımcıları İngilizce seviyelerine göre 2 (iki ) programa katılabilmektedir.
1.İngilizce seviyeleri ( Intermediate ) orta düzeyde ve üstü olanlar 60 derslik üds kursu
2.İngilizce seviyeleri ( Intermediate ) orta düzeyin altında olanlar 80 derslik üds kursu programlarına katılabilirler.

Üds Kursu

Üds sınavı için hazırlananların en büyük sorunlarından biri en doğru üds kursu seçiminin yapılmasıdır. Bu öyle ciddi bir konu ki ÜDS kursu seçimi sırasında seçilen üds kurslarının sitelerindeki referanslar sayfasının çok iyi incelenmesi yanında telefon numaraları olan üds katılımcının bulunması ve telefon edilerek katılımcıya katıldığı üds kursu‘ndan memnun olup olmadığının sorulması çok önemlidir . Zira çoğu Üds kursu‘nun ya referanslar sayfası yok yada yanında hiç bir bilginin bulunmadığı isimleri içeriyor.Ayrıca devam edilen üds kursu içinde gerçek üds hocasının bulunup bulunmaması yada üds sınav teknikleri ve taktikleri yerine genel İngilizce derslerinin verilip verilmediği çok önemlidir.

 

NEDEN BİZ :


A. Üds kursu programları kesinlikle konusunda tecrübe sahibi, yıllardır ÜDS kursu programlarının uygulamasında ÜDS kursu birimlerimizde hazırlanan  ÜDS kursu programında üds kursu veren uzman gerçek üds hocalarıyla gerçekleştirilir.

B. Üds sınavında vocabulary ( Kelime Haznesi ) çok önemlidir . Bu husus bilindiği için üds kursu uygulamalarında üds adaylarına akademik kelime listeleri ve bu listelerdeki kelimelerin özümsenmesi ve akılda  kalıcı bir şekle getirilmesi için ÜDS kursu programlarının uygulamasında ÜDS kursu birimlerimizde hazırlanan  ÜDS kursu programında gerekli olan kelime çalışma yöntemleriyle Üds kursunda birlikte verilir.
C. ÜDS kursu programlarımızda başarımızın garantisi daha önce üds için hazırladığımız üds adaylarıdır. Referanslar sayfasına girerek geçmişte kursa katılan ve başarı sağlayan üds adaylarının yanlarındaki telefon numaralarından kendilerne ulaşarak üds kursu kalitemizi sorgulayabilirsiniz.
D.Grup şeklinde verilen ÜDS  kursu kaliteyi korumak , herkesin anlayabilmesini sağlamak vede üds hocasının herkesle teker teker ilgilenebilmesi için ÜDS kursu programlarının uygulamasında ÜDS kursu birimlerimizde hazırlanan  ÜDS kursu programında 4 kişiyle sınırlandırılmıştır. Bu şekilde başarı oranı arttırılmış ve bireysel üds kursu kalitesinde grup üds kursu yaratılmıştır.
E. Grup üds kursu programlarında grupların aynı İngilizce düzeyinde  olan ÜDS adaylarından oluşturulmasına ve ÜDS kursu programlarının uygulamasında ÜDS kursu birimlerimizde hazırlanan  ÜDS kursu programına homojen bir grup meydana getirilmesine özel bir gayret sarf edilir.