Üniversite İngilizce Dersleri ile genel İngilizce ve IELTS, YÖKDİL, YDS sınavlarında başarılı olmak artık çok kolay.

Üniversite İngilizce Dersleri Programları

Üniversite İngilizce Dersleri Programlarının İçeriği

1 – Üniversite İngilizce Dersleri ( Bire bir Özel İngilizce Dersleri )
2 – Üniversite İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenci ile Kurulan Gruplarla Toplu İngilizce Dersleri )

1 – Üniversite İngilizce Dersleri ( Bire bir Özel İngilizce Dersleri ):Üniversite İngilizce Dersleri işlemek hedefine dönük olarak devreye soktuğumuz Üniversite İngilizce Dersleri eğitim bölümlerimizde birebir özel Üniversite İngilizce Dersleri  almak isteyen aday öğrencilere Üniversite İngilizce Dersleri programları ile istedikleri seviye ve alanda Üniversite İngilizce Dersleri verilir.

Üniversite İngilizce Dersleri eğitim kampüslerimizde  bireysel olarak özel ders almak isteyen  öğrenciler için organize edilen  Üniversite İngilizce Dersleri öğretileri, öğrencilerin birebir Üniversite İngilizce Dersleri  aldıkları göz önüne alınarak onlara uygun bir teknikle hazırlanır. Üniversite İngilizce Dersleri öğretileri tamamen Üniversite İngilizce Dersleri  alan öğrencinin İngilizce  seviyesine uyumlu olarak ona özgü ve özel bir tarzda hazırlanır.

2 – Üniversite İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenci ile Kurulan Gruplarla Toplu İngilizce Dersleri ):Üniversite İngilizce Dersleri etkinlikleri kapsamında düzenlenen organizasyonlarda  Üniversite İngilizce Dersleri verilen özel sınıflarımızda  İngilizce seviyeleri bir birine yakın olan  4 öğrenciden kurulan gruplara dahil olarak toplu ders almayı arzu eden katılımcılara Üniversite İngilizce Dersleri öğretileri  ile istedikleri seviye ve dalda Üniversite İngilizce Dersleri verilir.

Üniversite İngilizce Dersleri verilen özel sınıflarımızda  İngilizce bilgisi açısından  bir birine elverdiği ölçülerde denk  olan  ve 4 öğrenciden meydana getirilen gruplara dahil olarak toplu halde Üniversite İngilizce Dersleri  almayı arzu eden aday öğrencilere uygulanan Üniversite İngilizce Dersleri öğretileri, kalabalık gruplar için hazırlanmış ve ona göre bir mantıkla düzenlenmiştir. Üniversite İngilizce Derslerinin bu   düzenlemeleri gruptaki aday öğrencilere uygulandığı zaman, öğrenci Üniversite İngilizce Dersleri programının hazırlanış tekniğinde kullanılan yapı dolayısı ile sanki bire bir Üniversite İngilizce Dersleri  aldığını sanır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREKLİDİR

  • Üniversite İngilizce Derslerinin verildiği temel İngilizce eğitim birimlerimizdeki Üniversite İngilizce Dersleri programlarına katılarak özel yada toplu ders alan öğrencilere, diğer kurumlarda yapılan  SENET yapılmaz.
  • Şayet öğrenci YDS, IELTS, YÖKDİL, PROFICIENCY gibi akademik bir sınav için hazırlanıyorsa bu tür öğrencilere Üniversite İngilizce Derslerinde özel alıştırmalarla akademik kelimelerle ilgili bilgi takviyesi de yapılır.
  • YDS, IELTS, YÖKDİL, PROFICIENCY gibi akademik bir sınav için Üniversite İngilizce Dersleri alınıyorsa, bu öğrencilere girecekleri sınavın soru çözüm teknikleri hakkında da  Üniversite İngilizce Derslerinde eğitim verilir.
  • Üniversite İngilizce Derslerinin işlendiği Üniversite İngilizce Dersleri seminerlerinde öğrencilere alacakları eğitimin dersini veren Üniversite İngilizce Dersleri eğitmeni, kendi dalında uzmandır. Her şeyden önce İngilizcenin nasıl öğretileceğini bilir. Yani, Üniversite İngilizce Derslerinin   öğretilmesi konusunda çok deneyimli ve akademik kariyeri olan hocalardır.