YDS HAZIRLIK KURSU PROGRAMLARI

Yds Hazırlık Kursu Programları İçeriği

1 – Yds Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Yds Hazırlık Kursu )
2 – Yds Hazırlık Kursu (  4 Kişilik Gruplarla Yds Hazırlık Kursu )

 

1 – Yds Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Yds Hazırlık Kursu ) : 

 

YDS hazırlık kursu verilen ana merkezdeki YDS hazırlık kursu platformunda yapılan YDS hazırlık kursu etkinlikleri kapsamında YDS sınavı için hazırlanan, uygulama aşamasında içeriğinde bulunan, YDS geçme teknikleri, YDS sorularının çözümünde ki püf noktalar, okuma parçalarına kolay yanıt vermenin anahtarı, akademik kelime dağarcığını geliştiren özel çalışmalar, dil bilgisi sorularının çözümünde kullanılan kurallar ve doğru çözüm için uygulamalar hakkında verilen tüm bilgilerle öğrenci çıkarları ve mutluluğu için yardım eden ve destek veren yds hazırlık kursu programları ile   birebir olarak verilen yds hazırlık kursları, özellikle sınavdan yüksek bir not almak zorunda olan  yada sınava çok az zamanı kalan fakat sınava hazırlanmak zorunluluğu olan öğrenciler  için uygun bir yöntem ve sistemdir.

Fakat bu yöntemin  YDS hazırlık kursu departmanında düzenlenen YDS hazırlık kursu  kampüsündeki  YDS hazırlık kurslarına katılmak isteyen öğrencilere tanıdığı çok büyük bir avantaj var. Şayet, öğrenci bu sisteme dahil olarak birebir özel YDS hazırlık kursu almak isterse, programın hangi günlerde yapılacağını bizzat kendi belirler. Bundan amaç, YDS hazırlık kursu programında yer almak isteyen  öğrencilerin, katıldıkları bu program  nedeni ile gündelik hayatında bir düzensizlik yaşamasını önlemek içindir. Zira, öğrenci, bu sistemde özel yaşamını YDS hazırlık kursu alacağı günlere göre kolayca düzenleyebilir.

YDS hazırlık kursu ünitelerindeki  YDS hazırlık kursu seminerleri içerisinde uygulanan  YDS hazırlık kursu  sürecinde,  bu sistemin diğer dikkat çekici ve insanı şaşırtıcı yanı, program tüm incelik, özellik ve ayrıntıları ile öğrencinin noksan veya yetersiz bütün bilgilerini tamamlayıcı bir nitelik taşır ve kesinlikle kişiye özgü ve özel YDS hazırlık kurs programı karakterindedir.

 

2 – Yds Hazırlık Kursu (  4 Kişilik Gruplarla Yds Hazırlık Kursu ):

 

 YDS hazırlık kursu temel birimlerimizde YDS hazırlık kursu için toplu bir biçimde bir araya getirilerek gerçekleştirilen  YDS hazırlık kursu öğretileri için, düzenlenişinden son uygulama aşamasına kadar, küçük gruplar için kurulan ve yapısı itibarı ile 4 öğrenciye de birebir etki yapan ve onları her açıdan kucaklayan, tüm bilgi, sınavın nasıl geçileceğine dair özel açıklamalar, okuma parçalarının çözümünde uygulanan özel yöntemler, gramer parçalarının çözümü için bilinmesi gerekenler, kelime haznesinin ne şekilde geliştirilmesi gerektiğine dair özel açıklama ve çalışmalar ile öğrencinin mutlak başarısı için hazırlanmış YDS hazırlık kursu programları ile  desteklenen bu kurslar, seviye, bilgi ve beceri açısından bir birine çok yakın ve uyumlu özellikleri taşıyan 4 kişilik gruplara da hedefe ve amaca uygun bir biçimde, kesinlikle sınav başarısına odaklı 4 kişilik gruplarla da yapılır. Bu grupların  her açıdan bir birine uyumlu olan öğrencilerden seçilmesi ve oluşturulması, grup YDS hazırlık kurslarında da çok olumlu sonuçları elde edilmesine neden olmaktadır.

YDS hazırlık kursu platformlarındaki YDS hazırlık kursu için açılan sınıflarda birden fazla öğrenci için oluşturulan YDS hazırlık kursu özel programlarında, grup öğrenci sayısının 4 olması kesinlikle bilimsel gerçeklerden esinlenerek yapılan bir uygulamadır. Çünkü, 4 kişi ile yapılan YDS hazırlık kursu daha kalabalık kurslarla yapılanlardan elde edilen sonuçlara oranla çok daha  iyi ve parlaktır.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREKİR

 • İlk neden,  YDS hazırlık kursu  için düzenlenen organizasyonlarda  YDS hazırlık kursuna özgü eğitim seminerleri bünyesinde  öğrenci hangi tür YDS  hazırlık kurs programında yer alırsa alsın kendisine bağlayıcı nitelik taşıyan ”  SENET ”  gibi bir resmi evrak imzalatılmaz. Öğrenci ders katılır ve ödemelerinin tarihlerini kendi belirleyerek söyler ve ödemelerini yapar.
 • YDS hazırlık kurslarına özgü nitelik ve özellikleri taşıyan YDS hazırlık kursu programlarında, öğrenciye YDS sınavının en önemli faktörlerinden sayılan ama pek kimselerin önem vermediği ve üzerinde durmadığı akademik kelimelerle ilgili çalışmalar yaptırılır. Bunun için özel olarak hazırlanmış kelime çalışmaları öğrencilere verilerek tümünün eksiksiz bir şekilde yapılması istenir. Bu çalışmaların  YDS hazırlık kursu programlarında tamamlanması ile öğrencinin kelime haznesinde büyük bir gelişim ve bildiği kelime sayısında da büyük bir artış olur. Bu gelişme, sınavda öğrencinin başarılı olma şansını % 100 arttırır.
 • YDS hazırlık kurslarına kalite ve özen katan eğitmenler gözetiminde  işlenen YDS hazırlık kursu programlarında uygulanan yöntemler ve bu yöntemleri öğrencilere uygulayan eğitmenler kesinlikle uzmanlık seviyesine ulaşmış gayet seçkin ve elit kişilerdir.

HAZIRLIK  PROGRAMINDA  YER VERİLEN KONULAR:

 • İngilizce Zamanlar
  Edilgen Cümleler
  Şart Cümleleri
  İsim Cümleleri
  Edatlar
  Sıfatlar ve Zarflar
  Kipler
  Sıfat Cümleleri
  Dolaylı Cümleler
  Deyimsel Fiiller
  Sınav Teknikleri ve Taktikleri Hakkında Bilgiler.