Yds İngilizce Kursu İstanbulYDS İNGİLİZCE KURSU İSTANBUL PROGRAMLARI

Yds İngilizce Kursu İstanbul Programları İçeriği

1 – Yds İngilizce Kursu İstanbul ( Birebir Özel Yds İngilizce Kursu )
2 – Yds İngilizce Kursu İstanbul ( 4 Kişilik Gruplarla Yds İngilizce Kursu )

1 – Yds İngilizce Kursu İstanbul ( Birebir Özel Yds İngilizce Kursu ): YDS İngilizce kursu İstanbul etkinlikleri kapsamında  YDS İngilizce kursu İstanbul adına YDS İngilizce kursu İstanbul eğitim merkezinde tesis edilen ve hizmet vermeye başlayan YDS İngilizce kursu İstanbul platformunda ki YDS İngilizce kursu İstanbul öğretilerinde gerçekleştirilen ve destek verilen YDS İngilizce kursu İstanbul kampüslerinde ki  YDS İngilizce kursu İstanbul panellerinde bu özel YDS İngilizce kursu İstanbul  programları; özel olarak, sınavdan mutlaka geçmek , kesinlikle yüksek not almak, yüksek not almak zorunda olmak, daha önceki sınavda elde ettiği notu yetmediği için yükseltmek isteyenlerin , kalabalık gruplarla aldığı YDS İngilizce kurslarında elde ettiği notla tatmin olmamışların, sınava az bir zamanı kalanların isteklerine uygun ve istedikleri sonuçları onlara aldırabilecek şekilde özel sistemlerle hazırlanmış düzenlemelerdir.

2 – Yds İngilizce Kursu İstanbul ( 4 Kişilik Gruplarla Yds İngilizce Kursu ): YDS İngilizce kursu İstanbul forumları için  YDS İngilizce kursu İstanbul kategorisinde yer alan bu YDS İngilizce kursu İstanbul seansları kapsamında ki YDS İngilizce kursu İstanbul ile ilgili düzenlenen programlarda  ve diğer kentlere bu tür sınavlara hazırlananlar arasında birebir özel YDS İngilizce kursu İstanbul programına katılmaya  sıcak bakmayan soğuk olan bir çok insanın varlığı bir gerçektir. Bu nedenle, YDS İngilizce kursu İstanbul seminerlerinde bu tür öğrenciler için onların sağlam ve güvenilir temel bilgilere dayalı bir YDS  İngilizce kursu almalarını sağladık.

YDS İNGİLİZCE KURSU için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

 • YDS İngilizce kursu İstanbul  programlarındaki birebir özel  YDS İngilizce kursu İstanbul öğretilerine YDS İngilizce kursu almak amacı ile katılan veya gruplarda YDS İngilizce kursu İstanbul programı almak isteyen öğrencilerin hiç birine ayrım yapılmaksızın onları bize ne olursa olsun şeklinde bağlayan hoşa gitmeyen durumlarda ayrılmalarına engel teşkil eden  ”  SENET ”  imzalama uygulamasına gitmiyoruz. Öğrenci hatta isterse zamanını bildirmek kaydı ile ödemelerini taksitle de yapabilir. Onlara YDS İngilizce kursu İstanbul  uygulamalarında bu tür bir olanak da sağladık.
 • YDS sınavlarında akademik kelime bilgisinin bu işi bilenlerin söylediği gibi yaşamsal bir önemi vardır. YDS sınavını kazanmak için sınava katılan öğrencinin kelime haznesinin çok güçlü, bol ve sayıca üstün  olması gerekir. Yani diğer bir deyişle çok sayıda akademik kelime bilenlerin diğerlerine oranla başarılı olma şansı daha fazladır.

AKADEMİK İNGİLİZCE SINAVLARINA HAZIRLIKTA 
VERİLEN KURS  PROGRAMI

 • THE ENGLISH VERB TENSES ( İngilizce Zamanlar )
  MODAL AND SIMILAR EXPRESSIONS ( Kipler ve Benzer İfadeler)
  TEH PASSIVE ( Edilgen İfadeler)
  IF AND WISH CLAUSES ( Şart ve İstek Cümleleri)
  NOUN CLAUSES ( İsim Cümlelri )
  REPORTED SPEECH ( Dolaylı Anlatım )
  GERUNDS AND INFINITIVES
  ADJECTIVES AND ADVERBS ( Sıfatlar ve Zarflar )
  RELATIVE CLAUSES ( Sıfat Cümleleri )
  NOUNS, PRONOUNS /  ARTICLES and QUANTIFIERS ( İsimler, Zamirler )
  CONJUNCTION and  TRANSTIONS ( Bağlaçlar ve Geçiş İfadeleri )
  PREPOSITIONS ( Edatlar)
  PHRASAL VERBS