YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ PROFICIENCY SINAVI PROGRAMI

Yeditepe Üniversitesi Proficiency Sınavı Programı İçeriği

1 –  Yeditepe Üniversitesi Proficiency Sınavı ( Proficiency Sınavı için Bireysel – Özel Ders )
2 –  Yeditepe Üniversitesi Proficiency Sınavı (  Proficiency Sınavı için 4 kişilik Gruplarla Ders )

Yeditepe Üniversitesi proficiency sınavı hazırlık birimlerimizdeki Yeditepe üniversitesi proficiency sınavı eğitim birimlerinde Yeditepe Üniversitesi Proficiency sınavı için hazırlanmak isteyen öğrenci adaylarına 2 türlü Yeditepe Üniversitesi Proficiency Sınavı hazırlık programı uygulanır ve buna uygun olarak ders verilir. Her dönemin sene başında, Rektörlükçe daha önceden ilan edilen gün, saat ve yerde Yeditepe Üniversitesi Proficiency Sınavı ( Yabancı Dil Yeterlik sınavı ) yapılır ve biz bu sınava Yeditepe üniversitesi Proficiency sınavı eğitim birimlerimizde  öğrencileri garantili hazırlarız.


1 –  Yeditepe Üniversitesi Proficiency Sınavı ( Proficiency Sınavı için Bireysel – Özel Ders ) : Yeditepe üniversitesi proficiency sınavı
merkezinde tesis edilmiş Yeditepe üniversitesi proficiency sınavı  platformunda düzenlenen Yeditepe üniversitesi proficiency sınavı  programlarında, özel ders almanın yararına, proficiency sınavının sonuçları üzerinde ki sıra dışı olumlu, verimli ve doyurucu etkilerine, kesin yüksek skor ve başarı odaklı içeriğine inananların ve tüm bunları bilenlerin yer aldığı öğrenciler için özel olarak en çağdaş, bilimsel ve eğitimsel bir tarzda hazırlanan, kapsamında bulunan farklı yöntem ve sistemlerin uygulanması halinde  öğrenciyi hemen etkileyen ve dil bilgisinde ve diğer dil ile ilgili bilgilerde inanılmaz gelişmeler sağlayan  yöntemlerle  hazırlanmış Yeditepe Üniversitesi Proficiency Sınavı  İngilizce programları ile  bireysel olarak Yeditepe üniversitesi proficiency sınavına hazırlık için  özel ders alabilirler ve muafiyet sınavında başarılı olabilirler. Yeditepe üniversitesi Proficiency sınavı hazırlık programlarında yer almak isteyen aday öğrencilere, Yeditepe üniversitesi Proficiency sınavı eğitim merkezimizde seviye sınavı uygulanır ve sınavın sonuçlarına göre aday öğrenciye verilmesi gereken ders sayısı  düzenlenir ve ” kişiye özel ve özgü birebir Yeditepe Üniversitesi proficiency sınavı hazırlık ders programı ” devreye girer.

Yeditepe üniversitesi proficiency sınavı  platformunda tesis edilen ve hizmet veren ayrıca Yeditepe üniversitesi proficiency sınavı birimlerinde organize edilen Yeditepe üniversitesi Proficiency Sınavı İngilizce programları tüm ayrıntı, incelik ve özellikleri ile uygulanır ve uygulama bittiğinde öğrenci kesinlikle sınava hazır bir hale gelir.

2 –  Yeditepe Üniversitesi Proficiency Sınavı ( Proficiency Sınavı için 4 kişilik Gruplarla Ders ) : Yeditepe üniversitesi proficiency sınavı eğitimi kurumlarında Yeditepe üniversitesi Proficiency sınavı için kalabalık gruplarla yapılan programların, olumsuz sonuçlarını bilen, duyan ve korkanlar için özel olarak hazırlanmış küçük bir sınıf havasında ki gruplarda yer alarak bu gruplara özgü hazırlanmış diğerlerinden çok farklı ve değişik, uygulama anında çok etkili, öz güven arttırıcı, soru çözümlerini kolaylaştırıcı, başarıya inandırıcı ve öğrenci dostu   Yeditepe üniversitesi proficiency sınavı  platformunda organize edilen  Yeditepe üniversitesi Proficiency sınavı İngilizce programlarında yer alarak amaç ve hayallerinize ulaşabilirsiniz4 kişilik gruplar halinde uygulanan bu programlara dahil olmak isteyen öğrencilere ilk aşamada seviyelerinin belirlenmesi ve seviyeleri bir birine denk olan öğrencilerden 4 kişilik gruplar oluşturulması amacı ile  seviye sınavı uygulanır .Daha sonra denk seviyedeki öğrencilerden oluşturulan bu 4 kişilik gruplarda Yeditepe üniversitesi proficiency sınavı hazırlık programı başlatılır.

Yeditepe üniversitesi proficiency sınavı  platformunda mevcut olan ve Yeditepe üniversitesi proficiency sınavı eğitim birimlerinde düzenlenmekte olan Yeditepe üniversitesi proficiency sınavı İngilizce programlarında, 4 kişilik gruplarla işlenen  hazırlık programları kalite ve nitelik açısından bireysel  hazırlık seviye ve kalitesinde olduğu gibi aynı özellikleri taşır.Grubu oluşturan aday öğrenci sayısının 4 kişi ile sınırlandırılması grup şeklinde verilen Yeditepe üniversitesi proficiency sınavı derslerine  bu niteliği ve özelliği kazandırır.

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ PROFİCİENCY SINAVI İÇİN NEDEN BİZ

A. Yeditepe üniversitesi proficiency sınavı  platformunda düzenlenen  Yeditepe üniversitesi Proficiency sınavı İngilizce hazırlık programlarında yer alan  eğitmenler bu üniversitenin sınavları konusunda yıllarca eğitim vermiş çok deneyimli ve her şeyden önemlisi öğretmeyi bilen uzmanlık seviyesine ulaşmış gerçek, saygın, seçkin ve akademik kariyeri olan Yeditepe Üniversitesi proficiency sınavı hazırlık hocalardır.

B. Bunun gibi akademik seviyelerdeki sınavlarda başarıya giden yol çok sayıda akademik kelime bilmekten geçer. Bu nedenle Yeditepe üniversitesi proficiency sınavı  platformunda yer verilen ve öğrencilere uygulanan Yeditepe üniversitesi Proficiency sınavı İngilizce programlarında aday öğrencilere özel hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar verilir ve çalışmaları istenir . Öğrencilerin yaptıkları bu çalışmalar sonucunda kelime haznelerinde artışa geçen akademik kelime sayısı öğrencinin sınavdaki başarı  şansını bir hayli yükseltir. Bu çalışmalar Yeditepe Üniversitesi proficiency sınavı hazırlıkta yakından izlenir ve aksi durumlarda çalışmayan öğrenci uyarılır.

C. Her akademik sınavda olduğu gibi proficiency  sınavını da sadece İngilizce bilmekle başaramazsınız.Bu sınavın kendine özgü sınav teknikleri ve sınav taktikleri vardır. Yeditepe üniversitesi proficiency sınavı  platformunda Yeditepe Üniversitesi Proficiency Sınavı programlarında genel İngilizceye değinilmez çoğunlukla sınavdaki soruların nasıl daha hızlı ve daha doğru çözüleceğine dair sınav teknikleri ve taktikleri eğitimi verilir.