YENİ NESİL İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI HAKKINDA BİLGİ

Yeni Nesil İngilizce Özel Ders Programı

1 –  İngilizce Özel Ders ( Birebir – İngilizce Özel Ders ) :

Yeni Nesil İngilizce Özel Ders platformlarındaki Yeni Nesil İngilizce Özel Ders birimlerimizde hazırlanan  Yeni Nesil İngilizce Özel Ders programları ile hangi seviyede Yeni Nesil İngilizce Özel Ders  alınırsa alınsın, adaylar için hazırlanan içerdiği en yeni öğretim ve eğitim teknikleri ile öğrenciyi ileri taşıyarak seviyesini yükselten ve onu geliştiren, tüm kuruluşu öğrenciye yönelik öğrenci sever ve öğrenci dostu ders Yeni Nesil İngilizce Özel Ders programları onları kesinlikle hedefine ulaştıracak bir biçimde Yeni Nesil İngilizce Özel Ders platformlarındaki Yeni Nesil İngilizce Özel Ders birimlerimizde hazırlanan  Yeni Nesil İngilizce Özel Ders programları ile düzenlenmiştir.

2 –  İngilizce Özel Ders ( 4 Kişilik Gruplara -gramları  İngilizce Özel Ders ) :

Yeni Nesil İngilizce Özel Ders  merkez ofisimizde Yıllardır sürdürülen yanlıştan dönülerek artık toplu dersler bizde Yeni Nesil İngilizce Özel Ders  programları ile çok uzun zamandan beri uygulanan küçük gruplarla ders yapma gerçeği kabul edildi. Şimdilerle tüm bu işi yapanlar Yeni Nesil İngilizce Özel Ders programları ile yavaş da olsa sayısı daha az öğrenciden oluşturulmuş küçük gruplarla ders yapmak için hazırlık yapmakta. Bunun içinde grupların Yeni Nesil İngilizce Özel Ders  programlarında en çok 4 öğrenciden oluşturulması düşünülüyor. Şu andan itibaren, özel ders almaktan kaçınan ve daha çok toplu dersleri tercih eden öğrenciler içinde Yeni Nesil İngilizce Özel Ders platformlarındaki Yeni Nesil İngilizce Özel Ders birimlerimizde hazırlanan  Yeni Nesil İngilizce Özel Ders programları ile her seviyede özel yöntemlerle hazırlanmış Yeni Nesil İngilizce Özel Dersler ve öğrencileri amaçlarına ulaştırabilecek kapasitede Yeni Nesil İngilizce Özel Ders programlarımız mevcuttur.

IELTS : Sınav için hazırlanan öğrencilere Yeni Nesil İngilizce Özel Ders platformlarındaki Yeni Nesil İngilizce Özel Ders birimlerimizde hazırlanan  Yeni Nesil İngilizce Özel Ders programları ile sınava hazırlık  konusunda uzmanlaşmış , deneyimli ve akademik kökenli hocalar  özel ders verirler  ve sınavda başarılı olmanıza katkı sağlarlar.
YDS : Sınava hazırlanan  adaylara ,  konusunda yıllarca dersler vermiş ve gerek bireysel gerekse grup şeklindeki kurslarda görev almış gerçek uzmanlar özel dersler ile adayları sınava garantili bir biçimde  hazırlar.
KPDS : Sınava hazırlanan adaylara , sınav  konusunda yıllarca dersler vermiş ve gerek bireysel gerekse grup şeklindeki kurslarda görev almış gerçek, seçkin ve saygın  uzmanlar özel ders programları ile ders  verir.
PROFICIENCY : Herhangi bir üniversitenin İngilizce hazırlık atlama = İngilizce Yeterlilik = Proficiency Sınavına hazırlanan öğrencilere konularında uzman , deneyimli öğretmenler aracılığı ile yeni nesil özel ders.
TOEFL : Toefl ibt yada Toefl pbt sınavı için hazırlanan öğrencilere toefl konusunda uzman hocalar aracığı ile  özel ders.
LYS 5 : Yeni nesil özel ders programları ile lys 5 sınavlarında kesinlikle başarı elde edebilirsiniz .
GENEL İNGİLİZCE : Belli bir seviyesi olan yada daha önce İngilizce geçmişi olmayan ve hiç bilmeyenlere Yeni Nesil İngilizce Özel Ders platformlarındaki Yeni Nesil İngilizce Özel Ders birimlerimizde hazırlanan  Yeni Nesil İngilizce Özel Ders programlarında yeni nesil  özel ders programları aracılığı ile ister konuşma ağırlıklı istenirse akademik ağırlıklı İngilizce öğretilir.