Yetişkinler İçin İngilizce Kursları programları ve İngilizce Eğitimi

Yetişkinler İçin İngilizce Kursları ve İngilizce Yetişkinler İçin İngilizce Kursları Programı

Yetişkinler İçin İngilizce Kurslarının İçeriği

1 -Yetişkinler için İngilizce kursları ( Birebir Özel Yetişkinler için İngilizce kursları )
2 -Yetişkinler için İngilizce kursları (  4 Kişiden oluşturulan gruplarla Yetişkinler için İngilizce kursları )

Yetişkinler için İngilizce kursları mı arıyorsunuz ? Bakırköy  İstanbul  Yetişkinler için İngilizce kursları programları birçok seçenek sunar. Neden İngilizce Akademik Eğitimde  İngilizce öğrenmelisiniz? Çünkü kaliteli ve uygun fiyatlı yetişkinler için İngilizce kursları sunuyoruz. Küçük sınıflarımız ve uygun fiyatlarımız, ihtiyacınız olan İngilizce’yi hemen öğrenmeye başlayabileceğiniz anlamına gelir.  Yetişkinler için İngilizce kurslarımız size en çok ihtiyacınız olanı – gerçek dünyadaki İngilizce becerilerini vermeye odaklanmıştır.

Bizim  Yetişkinler için iş İngilizce kurslarımız   hepinizin bir İngilizce dil ortamında çalışması gereken iş İngilizcesi becerilerini öğrenmeye başlamanız için yardımcı olabilir. Bizim  Yetişkinler için İngilizce kurslarımız    diğer ülkelerde yaşamak için temel İngilizce becerilerini kapsar.

Yetişkinler için Temel İngilizce Kursu

Yabancı bir ülkede  yaşamak, İngilizce becerilerinizin iyi gelişmemiş olması durumunda zordur. İngilizceyi anlayamadığınızda başkalarıyla iyi iletişim kuramadığınızda sinir bozucu olabilir. Bu nedenle Yetişkinler için İngilizce kursları verilen merkezimizdeki Yetişkinler için İngilizce kursları eğitimleri yararlı olur.

Temel İngilizce Kursu – Sadece “Temel” Değil

Buna Yetişkinler için temel İngilizce kurslarımız diyoruz, ancak ismin sizi aldatmasına izin vermeyin. Bu Yetişkinler için İngilizce kursları  İstanbul’da ve diğer ülkelerde yaşamak için hayatınızı çok daha kolay hale getirmek için tasarlanmıştır. Bu Yetişkinler için İngilizce kursları size yaşamanız, çalışmanız ve oynamanız için gereken tüm temel bilgileri verir. Yetişkinler için İngilizce kursları ile  şaşırtıcı derecede hızlı bir şekilde mükemmelleşebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Yetişkinler için İngilizce kurslarına   başlamak.

BAŞARINIZ İÇİN DÜZENLENDİ
YARDIM ETMEYE HAZIRIZ

Bireyler veya şirketler için Yetişkinler için İngilizce kursları eğitim merkezimizde özel Yetişkinler için İngilizce kursları veriyoruz. Yalnızca kısa bir süreniz olabilir veya yalnızca belirli bir alana odaklanmak isteyebilirsiniz.
İşletmeler için, özel sınıflar aracılığıyla personele Yetişkinler için İngilizce kursları aracılığı ile destek sağlamak daha mantıklı olabilir.

Yetişkinler  İçin İngilizce Kurslarının sonunda şunları bekleyebilirsiniz:

Daha güvenle konuşabilmek
Daha doğru iletişim kurabilmek
Haberleri ve medyayı daha iyi anlayabilmek
İngilizceyi iş veya seyahat için daha etkili kullanabilmek
İnsanlarla tanışmak veya otel rezervasyonu yapmak gibi gündelik durumlarla ilgilenebilme
Okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinizi geliştirmek

Dinleme, Konuşma, Okuma ve Yazma
Yaşam becerileri, Gerçek hayattaki ihtiyaçlar için Gündelik İngilizce,
Toplulukta İletişim Kurmak için İngilizce
Telaffuz, Kelime Bilgisi, Deyimler
Konuşma, Dilbilgisi,
Güncel Olaylar
İşyeri için İngilizce
Ailene yardım et
Çocuklarınıza ev ödevlerinde yardımcı olun
Bir iş bulun
Kariyer sahibi olunur
Üniversiteye gitmek