Yetişkinler için İngilizce Kursu merkezimizdeki Yetişkinler için İngilizce Kursu birimlerimizde İngilizce.

YETİŞKİNLER İÇİN İNGİLİZCE KURSU PROGRAMI

Yetişkinler için İngilizce Kursunda Kanıtlanmış bir yöntem ve garantili sonuçlarla İngilizce becerilerinizi geliştirin. Sizin gibi meşgul insanlar için Yetişkinler için İngilizce Kursu merkezimizde mükemmel İngilizce dersleri.

 YETİŞKİNLER İÇİN İNGİLİZCE KURSUNDA NE ALIRSIN 

Yetişkinler için İngilizce Kursu merkezimizdeki Yetişkinler için İngilizce Kursu birimlerimizde öğretmeninizle daha fazla kişisel destek ve zaman için en fazla üç öğrencinin bulunduğu küçük sınıflar.
Kişisel koçunuz, Yetişkinler için İngilizce Kursunda sizi yolda tutmak ve motive etmek için kişiselleştirilmiş öğrenme hedefleri belirler. Kendi zamanınızda öğrenmek için kendi kendine çalışma etkinliklerine sınırsız erişimle öğrenin, Yetişkinler için İngilizce Kursunda pratik yapın ve çalışın.
Özellikle yetişkinler için kanıtlanmış bir öğrenme yöntemi. Yetişkinler için İngilizce Kursu sonunda üzerinde anlaştığınız hedefe ulaşamazsanız, paranızı geri alın.

1972’den beri yetişkinler için İngilizce öğretiminde uzmanlar
İngilizce Akademik Eğitimde sizin gibi yetişkin İngilizce öğrenenler için özel olarak uyarlanmış, başarısı kanıtlanmış Yetişkinler için İngilizce Kursu ile bir yöntem geliştirdik.

Yetişkinler için İngilizce Kursu, sonuçları garanti etmek için kendi kendine çalışmayı küçük sınıflarla bir öğretmenle birleştirir. Yetişkinler için İngilizce Kursumuzla ilerleme kaydedecek ve hedeflerinize ulaşacaksınız.

İngilizceyi Nasıl Öğrenirsin

İzle ve öğren
1
Bir grup insanın İSTANBUL’da  kariyerlerini geliştirmesine ve arkadaş edinmesine odaklanan kendi TV dizimizle Yetişkinler için İngilizce Kursunda İngilizce öğrenin.

Dinleme ve konuşma becerilerinizi geliştirmek için İnteraktif Dersler boyunca videoda gördüğünüz dili çalışın. Videodaki dili kullanarak TV dizisinden rol yapma konuşmalarına katılın ve kaydedin. Okuma ve yazma alıştırması yapmak ve anında geri bildirim almak için öğrenci çalışma kitabınızı tamamlayın.

Pratik yap ve konuş
2
Telaffuz pratiği yapın ve etkileşimli alıştırmalarla İngilizce iletişim becerilerinizi Yetişkinler için İngilizce Kursun da geliştirin. Sadece gramer çalışmak yerine İngilizceyi anlamaya ve kelime dağarcığınızı geliştirmeye odaklanın. Otomatik konuşma tanıma teknolojimizle anında, doğru telaffuz geri bildirimi alın, böylece tam olarak neyi ve nasıl geliştireceğinizi bilirsiniz.

İster okullarımızda ister çevrimiçi olun, ilk günden itibaren İngilizce sohbetler yapmaya başlayın. Konuşma sınıflarında ve sosyal aktivitelerde Yetişkinler için İngilizce Kursundaki öğretmenlerimizle gerçek dünya İngilizcesi konuşun.

Öğretmen geri bildirimi

3
Yetişkinler için İngilizce Kursunda Yüksek nitelikli öğretmenler, hızlı bir şekilde Yetişkinler için İngilizce Kursu İngilizce öğrenmenizi sağlar. İngilizceyi güvenle konuşmak için ihtiyacınız olan geri bildirimi alın.

Sizinle tamamen aynı seviyede olan en fazla üç yetişkin öğrenciyle Yetişkinler için İngilizce Kursundaki küçük sınıflara katılın. Öğretmenlerimiz,Yetişkinler için İngilizce Kursunda nitelikleri fazla olan  öğretmenler, çabuk  bir şekilde Yetişkinler için İngilizce Kursundaki öğretilerle  İngilizce öğrenmenizi gerçekleştirir. İnteraktif Derslerde öğrendiklerinizi doğrulayacak ve onaylayacaktır. İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenizi sağlayacağız ve ihtiyaç duyduğunuzda size destek vereceğiz.

İngilizce Öğrenme Döngünüz

Yetişkinler için İngilizce Kursu Metodumuz, seviyeniz ne olursa olsun öğrenmeyi kolay ve etkili hale getiren kanıtlanmış bir öğrenme döngüsüne dayanmaktadır.
Birinci hafta
TV dizimizi izleyin ve seviyenize uygun anahtar dili öğrenin
Çevrimiçi çalışma kitabınızda okuma ve yazma becerilerinizi geliştirin
Dili kullanma alıştırması yapmak için bir öğretmenle bir konuşma sınıfına katılın
İkinci hafta
Gerekirse koçunuzun desteğiyle etkileşimli dersleri incelemeye devam edin.
Bir sosyal aktivitede gerçek hayattaki durumlarda İngilizce konuşun
İlerlemenizi onaylamak için küçük sınıfınızı bir öğretmenle birlikte tutun.
Tekrar et
İhtiyacınız olan İngilizceyi öğrendiğinizi bildiğiniz için kursun bir sonraki bölümüne geçin.
Gerekirse daha fazla çalışmak için ekstra dersler alın ve diğer sosyal aktivitelere katılın.
Daha fazla alıştırma için çalışma kitaplarınızda yaptığınız çalışmaları göz